Poradenství v oblasti výživy a hubnutí - Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm a okolí

Na světě není snad žena, která by nechtěla vypadat krásně. Z tohoto důvodu ženy často drží různé drastické diety. Proč ale nehubnout zdravě, bez počítání gramů, kalorií a pod dohledem odborníků?

Princip revolučního hubnutí

Základem zdravého hubnutí je ucelený program s reálnými cíli, vytvořený s ohledem na Váš zdravotní stav a pracovní vytížení. Touha hubnout musí pocházet z hlavy a ne z potřeb žaludku. Pokud se rozhodnete pro tuto revoluční metodu hubnutí, kterou úspěšně využívají i celebrity, po úvodní konzultaci obdržíte kompletní plán ke snížení hmotnosti. Tím vše nekončí. Na rozdíl od jiných diet, tato metoda hubnutí je vedena s pravidelnými kontrolami a pod dohledem odbornice na zdravý životní styl.

Revoluční hubnutí jako součást wellness trendu

Revoluční hubnutí je moderní metodou wellness trendu. Wellness není pouze o fyzické námaze, ale hlavně o relaxaci strávené v příjemném prostředí. Hubnutí ve smyslu wellness je životní styl spojený s krásou a hubnutím bez hladovění. Slovo wellness nám možná připomíná ručníky, mýdla a různé další relaxační a lázeňské služby, ale tento obor má daleko hlubší snahu – zpomalit proces stárnutí. Koncept je založený na zdravém hubnutí bez hladovění. Revoluční hubnutí je součástí moderního wellness trendu.

Proč Revoluční hubnutí?

Oproti běžným dietám, program revolučního hubnutí není založen na omezování a výběru jídla. Klasické dietní metody vás obvykle připraví o nějakou důležitou složku potravy, bez níž je tělo ochuzeno. Revoluční program hubnutí je ucelený program vytvořený tak, abyste se již nemuseli trápit nesmyslnými dietami. Ve skutečnosti nejde ani o moderní dietu, ale o nový životní styl. Cílem revolučního hubnutí je provést jednoduché změny, které začnou účinkovat dá se říct okamžitě. Touto metodou ušetříte čas za zdlouhavé vaření, výběr vhodných potravin i vážení a počítání kalorií. Výsledkem je vítězství nad váhou bez pocitu hladu anebo omezováním se v jídle. Věřte, že je možné zhubnout bez následného jojo efektu.

Detoxikace organismu

Detoxikaci organismu můžeme zjednodušeně definovat jako očistu těla od všech jedů a toxinů. Tyto jedovaté látky ukládáním do organismu mohou stát za vážnými zdravotními komplikacemi. I když má tělo svůj samo očistný systém, jestliže dojde k přetížení přestane správně fungovat.

Očistné půsty s vynecháváním některé ze složek potravin není zrovna ideální. Správnou detoxikaci organismu je potřeba chápat jako doplněk terapeutických metod s níž chceme dosáhnout bioenergetickou stimulaci různých tkání, orgánů a systémů. Ty pak mohou lépe vykonávat svou očistnou funkci. Bylo prokázáno, že detoxikace organismu napomáhá k upevnění zdraví. Má za úkol: uvolnit lymfatický systém, očistit trávicí trakt, ledviny i játra od škodlivin, zlepšit stav krve, očistit orgány od toxických látek a dopomoci v dodání energie. Detoxikace je velice vhodná pro ty, které trápí zácpa, mají syndrom dráždivého tračníku anebo je pálí žáha, trpí bolestí žaludku, nadýmáním, alergií, astmatem, má problémy s vlasy, či kůží, trpí častými infekcemi tzv. kandidózou.

Cvičení a revoluční hubnutí

Častou chybou doprovázenou následným zklamáním bývá přísná životospráva s nízkým přísunem kalorií doplněná vysokým drilem v posilovně anebo fitness. I přesto mnoho z nich nezhubne. Příčinou je nevhodná strava a volba nevhodných cviků pro hubnutí. Nevíte si rady? Nechte si poradit odbornicí. Revoluční metodou hubnutí můžete konečně dosáhnout vytoužené postavy, a to bez hladovění a chemických přípravků. Při dodržování plánu si zajistíte krásnou postavu a zdraví na celý život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22964 (zdravotnimagazin.cz#9932)


Přidat komentář