Povzbuzení kofeinem k hubnutím

Když Vaše tělo přijme menší množství kofeinu - více zde, začne se energie odčerpávat z tukových zásob. Tělo získá větší výkonnost, výdrž a není tak vyčerpané. Proto jste i schopni déle cvičit, což má za následek vyšší výdej energie.

Neuvěřitelné věci

Jen vypití jednoho šálku kávy má za následek zvýšenou spotřebu energie a když se k tomu začnete hýbat či cvičit, můžou se dít neuvěřitelné věci.

Vyšší výdej energie

Když Vaše tělo přijme menší množství kofeinu, začne se energie odčerpávat z tukových zásob. Tělo získá větší výkonnost, výdrž a není tak vyčerpané. Proto jste i schopni déle cvičit, což má za následek vyšší výdej energie.

Všeho s mírou

Ovšem nesmíte zapomenou, že i u kávy platí heslo: všeho s mírou. Nadměrné množství vypité kávy Vám může přivodit bolesti žaludku.

Pokud kávě nedokážete odolat a běžně vypijete tři i více šálků, svému tělu nepomůžete, ba naopak. V tomto případě se budete muset snažit organismus detoxikovat, než se pustíte do hubnutí. Vyzkoušet můžete minerální kúru Hollywood Mineral Fit Slim, která zeštíhluje a detoxikuje zároveň.

Záleží na době konzumace

V případě, že chcete kávu používat jako prostředek pro hubnutí nebo povzbuzení, musíte ji vypít v době, kdy jsme naprosto svěží. V opačném případě Váš organismus vyčerpá rychleji své zdroje energie.

Krásné prožitky

Budete-li pít kávu s rozmyslem, získáte nejen krásné prožitky z konzumace, ale navíc se budete cítit plní síly a možná i o pár kilo zhubnete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22169 (zdravotnimagazin.cz#6394)


Přidat komentář