Pozor na obvod pasu.

odle údajů z Velké Británie užívání směsi jednoho dílu rostlinného oleje a dvou dílů vinného octa k masáži podporuje uvolňování tuku. Zkuste si tímto "přípravkem" masírovat a "proštípávat" bříško nejméně třikrát týdně.

Zdravotní riziko

Změření obvodu pasu je tím nejjednodušším parametrem, který vypovídá o rozložení tělesného tuku, a tím i zdravotním riziku. Právě tuk uložený v oblasti břicha vede k vážným zdravotním (metabolickým) komplikacím obezity.

Průměr pasu u žen

Hodnota obvodu pasu žen je do 80 centimetrů. Zdravotní rizika stopnou při hodnotě 88 centimetrů a vyšší.

Průměr pasu u mužů

U mužů je normou obvod pasu 94 centimetrů, obezitu signalizuje hodnota pasu přesahující 102 centimetry.

Podceňování pasu lékaři

Praktičtí lékaři obvod pasu podceňují. Základní parametry obezity, takzvaný Body Mass Index, stanovuje pacientům třetina lékařů a obvod pasu pro stanovení rizik zjišťuje jen desetina lékařů.

Jak zhubnout

Podle údajů z Velké Británie užívání směsi jednoho dílu rostlinného oleje a dvou dílů vinného octa k masáži podporuje uvolňování tuku. Zkuste si tímto "přípravkem" masírovat a "proštípávat" bříško nejméně třikrát týdně.

Dostatečný pohyb

Nejlepší způsob, jak zmenšit obvod pasu, je pochopitelně pohyb. V kombinaci s užíváním látek, které podporují odbourávání tuku, půjde hubnutí jedna radost. Vybírejte si nejlépe čistě přírodní preparáty, které vám dodají vitamíny a minerály a neslibují zázračné hubnutí za velmi krátkou dobu. Optimální je zhubnout 5 kg měsíčně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22407 (zdravotnimagazin.cz#7011)


Přidat komentář