Radiofrekvence a formování postavy

Toužíte po rozjasnění pleti a lepší postavě? Chcete své pokožce opět dodat mladistvý vzhled, ale nechcete se podrobit plastické operaci? Pak je pro Vás řešením podstoupení radiofrekvence.

Radiofrekvence, liposukce, bodystyling

Jak zformovat svou postavu?

V případě, že se rozhodnete navštívit výše zmiňované centrum, můžete si být jisti, že se zde o Vás skvěle postarají. Nabízených metod je několik, avšak vždy je nejdůležitější provést nejdříve analýzu těla. Právě díky této analýze zjistí jak co nejlépe zkombinovat cvičení, liposukci či celkovou redukci váhy a doporučí nejefektivnější postupy při získávání krásné postavy. Aby byla analýza dokonalá, využívají k ní tzv. analyzátor tělesného tuku, což je speciální přístroj, patřící mezi nejmodernější v dané oblasti. Je-li analýza těla hotová, je možno přistoupit k přímým metodám formování postavy, jako je např. liposukce či bodystyling. Hubnutí a formování postavy

Liposukce

Liposukce je prováděna prostřednictvím tzv. medicínského frakčního CO2 laseru, který je novinkou v ultrazvukové kavitaci. A co to ultrazvuková kavitace je? Ve své podstatě se jedná o** neinvazivní metodu**, při níž je odbouráván přebytečný tělesný tuk, usazující se v problematických partiích, jako jsou hýždě, břicho, stehna, brada či záda. Kavitace je ideálním pomocníkem při odstranění celulitidy, bolesti svalů či k odstranění svalů zatuhlých apod.

Bodystyling

bodystylingu je využíván tzv. svalový stimulátor, který je řízený počítačem a jedná se o nejmodernější přístroj nové generace Myostimulátorů. Mimo to, že dokáže tento přístroj formovat postavu za pomocí jednotlivých programů, má rovněž speciální program na lymfatické drenáže. Ve své podstatě provádí tento přístroj pasivní sport. A na co vše je myostimulátor dobrý? K jeho přednostem patří především fakt, že dokáže provést redukci objemu modelování postavy, provádí již zmiňovanou lymfatickou drenáž, odstraňuje celulitidu, zvýrazní Vaše svaly nebo je zpevní. Dále pak provádí hloubkové zpevnění svalů či obličejový lifting. Obličejový lifting zahrnuje ošetření vrásek a ochablých svalů v obličeji. V neposlední řadě přístroj provádí masáže na uvolnění svalů a masáže proti zatuhnutí svalů. Chcete-li vypadat a cítit se skvěle, je pro Vás bodystyling ideálním řešením.

Co je to radiofrekvence?

Radiofrekvence je moderní metoda, která se využívá jak pro lifting obličeje, tak také k** péči o tělo**. Jde o bezbolestnou proceduru, jejíž cílem je vypnutí ochablé pleti, redukce vrásek, vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu.** Radiofrekvence** také vede k redukci tukové tkáně v obličeji a v případě použití na tělo dokáže zmírnit viditelnost strií a využívá se také k** léčbě celulitidy a k neinvazivní liposukci**.

Na jaké oblasti je radiofrekvence vhodná?Štíhlá linie

Radiofrekvenční ošetření se může provádět na všech tělesných partiích, na nichž se objevuje** celulitida**, tedy zadeček, boky bříško a na oblastech, které je potřeba vypnout a zpevnit jako je kůže na obličeji, krku či zadních stranách paží.

Výhody radiofrekvenční liposukce

Jde o bezbolestnou metodu bez nutnosti anestezie a následné hospitalizace. Po výkonu není klient vázán žádnými fyzickými omezeními a nemusí se bát žádných vedlejších účinků. Po ošetření může normálně pokračovat ve svém denním režimu. Před podstoupením** radiofrekvenční liposukce** a po ní se ovšem doporučuje striktně dodržovat pitný režim.

Účinky radiofrekvence

Radiofrek vence dokáže zrychlit buněčný metabolismus a urychlit tvorbu kolagenu i ve velmi zralé pleti. Po ošetření bude Vaše pleť vyhlazená, rozjasněná, pružná a zpevněná. Všimnete si také redukce vrásek a navráceného mladistvého vzhledu.

Průběh ošetření pleti radiofrekvencí

Radiofrekvenční vlnění dopadající na pokožku vytváří energii, která dokáže prostoupit až do hlubokých vrstev pkožky a zrychlit tak buněčný metabolismus. Zrychlení buněčného metabolismu má za následek napnutí kolagenních vláken a tím také vypnutí ochablé pleti. Před samotným ošetřením je nejdříve nutné vyčistit Vaši pleť, poté bude na obličej aplikován vodivý gel a teprve následně dojde k ošetření radiofrekvenční hlavicí. Po ošetření následuje dočištění pleti a aplikace masky podle potřeb Vaši pleti. Doporučuje se ošetření opakovat po týdnu až do dosažení požadovaného výsledku, v průměru jde o 3 až 5 ošetření.

Léčba celulitidy radiofrekvencí

Analýza těla, Radiofrekvence, Bodystyling

Pomocí radiofrekvence se dá také léčit celulitida. Kožní stimulace radiofrekvencí harmonizuje pojivovou tkán a také zvyšuje krevní a lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu. Po léčbě pomocí radiofrekvence se můžete těšit na štíhlejší, vyrýsovanější tělo a hladší a pružnější kůži. Jde o naprosto bezbolestnou metodu, která nevyžaduje žádné lékařské ošetření.

Kontraindikace radiofrekvence

Radiofrekvenci nemůžete podstoupit v době těhotenství, při kojení, pokud trpíte epilepsií, vážnou srdeční chorobou, rakovinou, pokud máte kovové implantáty v místě ošetření a čerstvé invazivně vpravované výplně.

Radiofrekvence a formování postavy

Radiofrekvence je moderní metoda, který se využívá jak k ošetření obličeje, tak k ošetření celého těla. Dopřejte si pevnější, hladší a pružnější pokožku obličeje a zároveň se zbavte celulitidy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22973 (zdravotnimagazin.cz#9947)


Přidat komentář