Radiofrekvence a formování postavy - Praha 1

I v České republice již existuje řada velmi účinných léčebných metod, které dokáží zbavit naše těla nevzhledné celulitidy, nádherně vymodelují postavu a vypnou povadlou pokožku. Že byste zrovna tohle potřebovali? Poradíme Vám jak na to!

Znáte to, velkým úsilím a snahou jste konečně shodili pár kilogramů, začali jste zdravě jíst, cvičit, ale stále by to ještě něco chtělo, abyste se svou postavou mohli být maximálně spokojeni. Trápí Vás jako každou druhou ženu v Česku celulitida a povislá kůže? Začínají Vás obtěžovat vrásky a celkově si stěžujete na ochablost celé pokožky? Možná právě Vy oceníte úžasné účinky nové léčebné techniky -** Radiofrekvence**.

Nejste spokojená se svým tělem?

Co je to radiofrekvence?

Skvělá metoda vypnutí pokožky - Radiofrekvence - je v poslední době velmi oblíbenou a žádanou technikou hlavně mezi něžným pohlavím. Celá procedura je bezbolestná a jednoduchá. Klientka se ihned po zákroku může svobodně pohybovat a dále provádět běžné denní úkony, na které je zvyklá. Velkou výhodou této léčebné metody je také časová nenáročnost. Jedna kúra trvá přibližně 60 min, ale je potřeba projít alespoň šest sezení, aby byl výsledný efekt dokonalý. Radiofrekvence je neinvazivní metoda, která neobsahuje žádný chirurgický zákrok ani anestezii. Není se vůbec čeho bát.

Radiofrekvenci můžeme využít zvlášť na obličej a zvlášť na tělo. Na obličeji plní funkci stejně jako lifting. Může výrazně zredukovat drobné vrásky na tváři a povislou bradu. Principem této techniky je vyvolání efektu tepla, díky kterému je stimulován nový kolagen v pokožce. Účinky na sobě poznáte téměř okamžitě. Pokud u Vás došlo k rychlému úbytku váhy nebo se trápíte povislým bříškem po porodu, rozhodně radiofrekvenci vyzkoušejte.

Radiofrekvence

Jaký je průběh ošetření radiofrekvencí?

Na ošetřované partie Vašeho těla se nanese vodivý gel, díky kterému** radiofrekvenční přístroj** bude lépe klouzat a snadněji přilne k pokožce. Hned poté ošetření začne speciálními pohyby hlavice. Budete cítit příjemný příval tepla po celém Vašem těle. Nahřáté tukové buňky se lépe spalují a mnohem snáz se odbourá celulitida. Zlepší se prokrvení pokožky a lymfatický systém díky tomuto teplu vyplaví odpadní látky uložené v podkoží. Výsledkem je pružnější a hladší pokožka, viditelné zredukování celulitidy a** mladistvý vzhled**. Po ošetření se může stát, že bude Vaše pokožka načervenalá a zarudlá, to se ale během chvíle ztratí. Je důležité během celé kúry dodržovat pitný režim, který napomáhá odbourávání tuků. Radiofrekvence je vhodná pro každého, kdo není spokojen se svým tělem - muže i ženu. Není však vhodná pro těhotné a kojící ženy, osoby s vážnějšími poruchami srdce a srážlivostí krve a také se tato technika nedoporučuje lidem s kovovými implantáty v těle.

RadiofrekvencePřed ošetřením a po ošetření

Léčebné hubnoucí techniky

V dnešní moderní době si určitě vyberete to správné pro Vás. Škála je široká. Vše je bezbolestné a časově nenáročné. Co byste chtěli vyzkoušet jako první?

Manuální lymfatická masáž

Manuální lymfatická masáž se provádí ručně, kdy masérka pomocí speciálních a jemných hmatů aktivuje Váš lymfatický systém. Při aktivaci lymfatického systému se tělo detoxikuje, to znamená, že se z něj vyplavují škodliviny (proto je nutné dodržovat pitný režim). Manuální lymfatická masáž uvolňuje organismus, zabraňuje únavě, zmírňuje celulitidu, zvyšuje imunitu a zlepšuje metabolismus. Je vhodná, pokud jste po úrazu, máte otoky na nohou, trpíte infekčním onemocněním, jestliže jste obézní atd. Není vhodná pro těhotné ženy, pro osoby s vysokým krevním tlakem, s onkologickým onemocněním či s infekcí pokožky.

Lymfodrenáž

Bezbolestná liposukce ultrazvukem

Jedná se o tzv. liposukci 3. generace, která bezbolestným způsobem odstraňuje podkožní tuk. Provádí se za pomoci** ultrazvukové hlavice**. Během této procedury se tvaruje postava, zlepšuje elasticita a struktura pokožky a také se zmírňuje celulitida. Za jeden den ošetření se Váš objem může zredukovat o 2 - 8 cm. Nemusíte se bát, že by Vám po ošetření zůstaly jizvy, protože tato moderní metoda je zcela neinvazivní. Celkem se doporučuje absolvovat 5 ošetření.** Liposukce 3. generace** se nedoporučuje těhotným ženám, osobám, které mají problémy se štítnou žlázou, s vysokým krevním tlakem, rakovinovým onemocněním, onemocněním kůže, jater atd. Před ošetřením je vhodné omezit alkohol, kávu, tučná jídla a je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Vibrosauna

Jednou z dokonalých metod, jak se příjemně zrelaxovat, uvolnit a zároveň snížit nadváhu a zlepšit si sebevědomí, je přístroj s názvem Vibrosauna. Tento přístroj je terapeutická suchá sauna, pracující se suchým horkým vzduchem a záporně nabitým vzduchem, který Vás ionizací zbaví škodlivin v oblastech šíje a hlavy. Vibrosaunu mohou používat také lidé, kterým běžná sauna nedělá dobře, a nemohou ji tedy ze zdravotních důvodů navštěvovat. Výhodou Vibrosauny je její multifunkčnost.

Co to tedy ta Vibrosauna je? Jak je již uvedeno výše, nejedná se o klasický proces saunování, ale je to přístroj, který nás pouze zahřeje na příjemnou teplotu, která je maximálně 80°C. Jedná se o přístroj, který funguje tak, že si pouze lehneme, jsme uzavřeni do tzv. skořepiny, přičemž hlava zůstává venku. V té tzv. skořepině je umístěno lůžko, které je měkké a polstrované a to pod námi vibruje. Výhodné je, že lze každou partii těla vibrovat s jinou intenzitou. K těmto vibracím nám hraje příjemná hudba a je použita aromaterapie. Celá tato procedura je nastavena tak, aby byla příjemná pro naše podvědomí. Náš mozek pak vnímá celý proces velmi pozitivně a příjemně.

Vibrosauna

S čím nám Vibrosauna pomáhá?

V první řadě jde o přístroj, který nám velmi zázračně pomáhá s hubnutím. Tím, že jsou při tomto procesu používány vibrace a teplo, zvyšuje se činnost ledvin, které slouží k odbourávání kyseliny mléčné a toxinů z těla. Tímto dochází k uvolňování svalového napětí a k celkovému zpevnění svalstva. Dalším pozitivem tohoto přístroje je, že se díky němu zrychluje krevní oběh, čistí se lymfatické uzliny, což má velmi rychlé detoxikační účinky. Lidé, kteří nemohou spát, by měli Vibrosaunu navštěvovat také, neboť ta je na nespavost ideální. Díky harmonickému prostředí a uklidňujícím pocitům, odbourává stres a napětí a je vhodnou terapeutickou pomůckou pro všechny z nás, kteří trpí artritickými a revmatickými bolestmi. V neposlední řadě je nutno zmínit, že Vibrosauna pomáhá snižovat vysoký krevní tlak.

Fotorejuvenace

Toužíte po dokonalé mladistvé pleti? Pak byste měli navštívit výše jmenované studio, kde používají přístroj Dermax Wave, který pokožce dodá elasticitu a pružnost. Během ošetření můžete cítit slabá štípnutí a po ošetření horkost. Ta ale po chvilce odezní (cca po 20 minutách). Můžete si nechat ošetřit obličej, obličej + krk, dekolt, obě ruce po loket či prsa. Ošetření opakujte 3 - 5x, aby byl výsledek skutečně viditelný. Přístroj Dermax se užívá nejen na omlazení pleti čili fotorejuvenaci, ale také na fotoepilaci, čištění pleti, odstranění pigmentových skvrn apod. Studio k** fotorejuvenaci** používá vynikající sérum Lapreire.

Fotorejuvenace přístrojem IPL

Co fotorejuvenace dokáže?

Tato skvělá technika působí velmi příznivě na vrásky, pevnost pokožky, spadlé koutky, rozjasnění pleti a také zvýší celkovou odolnost pleti. K tomu, abyste vypadali skvěle je nutno podstoupit více ošetření, neboť pouze jedno nemá příliš velký účinek. První dvě ošetření jsou základní, u třetí a čtvrté aplikace je pak účinek mnohem vyšší. Výhodou tohoto druhu ošetření je fakt, že jej mohou podstoupit jak ženy, tak i muži.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22984 (zdravotnimagazin.cz#9972)


Přidat komentář