Redukce podkožního tuku - VacuShape Liberec

Tvarování postavy bez větší námahy a ještě při tom můžete relaxovat. Takovou možnost vám nabízejí zkrášlovací centra, která zohledňují vlivy dnešní doby. To znamená, že potřebujete nejen tvarovat figuru, ale také si odpočinout.

Redukce tuku a celulitidy

Tuk a celulitida spolu souvisejí, ale ne v takovém vztahu, jak si mnozí myslí. Celulitidu skutečně způsobuje tuk, ale nemusí se to týkat jen lidí, kteří mají pár kilo navíc. Tuky má přirozeně každé tělo, je to dokonce nezbytné, mít nějaký tukový podíl. Stává se ale, že některé tuky zbytní a nelze je pak odstranit ani dietami či sportem. To se týká hlavně žen, protože vliv na vznik celulitidy nebo-li pomerančové kůže má ženský hormon estrogen. Ten způsobuje zjemňování podkožního vaziva, které mezi sebe snadněji pustí tuky, které se zde uhnízdí a zbytní. Tím, jak jednotlivé buňky jsou v podkoží, tak vytvářejí na povrchu kůže strukturu vyšších a nižších míst, což je právě vzhled pomerančové kůže. K jejímu odstranění je pak vhodné využít různé mechanické metody, kdy se zejména prokrvuje kůže a odbourávají se tuky. Tím dochází jak k eliminaci celulitidy, tak i k redukci tuků a tím pádem se snižuje i váha a ubývají centimetry.

Redukce tuku - VacuShape Liberec

V rámci** redukce tuku a zbavení celulitidy** jsou různé mechanické a přístrojové procedury založeny na terapeutické bázi. VacuShape kombinuje terapii i sport, protože při proceduře vyvíjíte aktivitu, která je násobena účinkem podtlaku.

Proč využít VacuShape

VacuShape není klasická relaxační metoda, která vás zbaví nadbytečných kil bez vaší námahy. Výhodou tohoto stroje je to, že se zapojujete fyzicky i vy, čímž se podporuje vaše kondice. Možná, že si říkáte, že když existují metody, kde stroj pracuje za vás, tak je to pohodlnější, ale je zde několik faktorů, které jsou pro metodu, jež využívá i vaši sílu. Když se u redukující metody zapojíte i vy, tak v každém případě spalujete rychleji a shazujete kila rychleji. Pokud vyvíjíte námahu, tak si shozených kil více vážíte a korigujete se v životosprávě, takže zase jen tak nepřiberete. Pravidelný pohyb svědčí nejen vaší linii, ale celkové kondici, což pomáhá nejen vaší flexibilitě, ale i zdraví, protože se bráníte třeba riziku infarktu, mrtvici apod.

Jak VacuShape funguje

VacuShape je přístroj, který v sobě tak trochu spojuje dvě činnosti, z nichž jedna** odbourává tuk a druhá eliminuje tuk**. V prvním případě se jedná o pohyb na běžícím pásu, což znáte z posiloven. Protože je ale spodní část těla uzavřena v podtlakové kabině, tak se zde spojuje i funkce komprese. Tu poskytují třeba vakuové baňky, které mají schopnost rozbíjet tukové buňky. Obdobně to je i ve VacuShape.

Proces trvá 30 minut, při kterém se normálně pohybujete po běžícím pásu v podtlakové kabině. Tím, jak zde působí podtlak, se prokrvuje pokožka v oblasti břicha, boků, hýždí a na stehnech. Krev se dostává do kapilár periferních tkání a přenáší se tuk ke svalům. Zde je pak možno jej spalovat. Podtlakem se podporuje i lymfatický systém dolní části těla. Lymfa nebo-li míza je důležitá, protože zajišťuje odvod odpadních látek a tedy i odstraněných tuků z těla ven. Podtlakem se činnost lymfy urychluje a tím pádem se** rychleji hubne a tvaruje se tělo**. Rovněž se odbourává celulitida, kůže je hladší, pevnější a má lepší barvu, což všechno přispívá k dobrému celkovému vzhledu. Z tohoto důvodu je třeba zvýšit i příjem tekutin (3 až 4 litry denně), aby se měly látky jak odvádět.

Frekvence návštěv VacuShape

Pro optimální výsledky je ideální chodit 3x týdně na půlhodinovou proceduru. Pokud vás zajímá, jak dlouho budete muset chodit na kúru, tak to záleží na rozsahu problému. Co lze určit přesněji je ale změna systému látkové přeměny. Ta, když je takto vybuzena k aktivnějšímu výkonu, tak si to může zapamatovat a pracovat tak běžně každodenně, i když zrovna nejste v kabině. Tím pádem se vám už tak snadno nebudou usazovat tuky a kila či celulitida to budou mít složitější. Je třeba ale tento zvyk látkové výměny tělu zafixovat podle pravidla opakování je matka moudrosti. Terapie by proto měla trvat 6 týdnů, které zahrnují 20 terapií. Viditelné výsledky jsou znatelné už po 10 terapiích.

VacuShape – pro koho je vhodný

Zejména se nabízejí ti, kteří chtějí zhubnout anebo se zbavit celulitidy. Zároveň tuto proceduru ocení ti, jež chtějí zlepšit fyzickou kondici, protože při cvičení jim je pomáháno, takže nastartovat kondici jde snadněji, což se hodí po zimě nebo po úraze, kdy je spousta lidí tzv. ztuhlých. VacuShape ale i tvaruje postavu, což pomáhá lidem s asymetrickou postavou, kde v některých partiích nejde odstranit tuk. Při metodě se kůže prokrvuje a vyhlazuje, což pomáhá i k jejímu omlazení. Zároveň se vám pročišťuje tělo a urychluje se látková výměna, takže je to i takový detox pro tělo.

VacuShape – pro koho není vhodný

V první řadě není VacuShape vhodný pro lidi se záněty žil na dolních končetinách, nádorových onemocněních nebo trombóze kdykoliv v anamnéze. Dále je zde nevhodnost v případě srdečního infarktu, nebo mozkové cévní příhodě rovněž kdykoli v anamnéze. Lidé trpící lymfedémem dolních končetin, cukrovkou, záněty nebo kterýmikoli jaterními, ledvinovými a srdečními nedostatečnostmi by také neměli podstoupit metodu. Rozhodně se vždy domluvte s personálem a poraďte se, zda je pro vás metoda vhodná. Zároveň je nutné dodat, že pro osoby, které už trpí vysokou obezitou je přístroj rovněž nevhodný. Nadměrný tuk vám stejně neodstraní, protože se jedná o formující metodu, která může pomoci, ale nevyřeší problém, který je navíc patologického rázu.

Metody hubnutí a odstraňování celulitidy se snaží být přínosem nejen po stránce účinku, ale i prožitku. Proto si cvičení či terapie na jednotlivých strojích můžete užívat a ne jen trpět pro krásu. Využijte tedy terapie, která vás nejen zkrášlí, ale dodá vám sílu, protože podtlak VacuShape vám napne a prokrví spodní část těla a vy tak budete aktivnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22965 (zdravotnimagazin.cz#9933)


Přidat komentář