Rekondiční stoly - okres Zlín

Rekondiční stoly s regulovatelnou rychlostí a velkým množstvím variant cvičení se stávají atraktivní pro všechny věkové skupiny. Vyhovují nejnovějším poznatkům a výzkumům z hlediska rekondice a rehabilitace.

V kráse je síla a stále platí, že kroky ke kráse souvisí s péčí o dokonalý vzhled. Nejste spokojeni se svým vzhledem? Trápí Vás proporce těla, máte zdravotní problémy nebo potřebujete rehabilitaci? Můžete vyzkoušet něco nového - cvičení na rekondičních stolech. Způsobů, jak** shodit nadbytečné kilogramy** existuje celá řada. Při vyslovení pojmu celulitida se Vám možná nevybaví způsob, jak se ji zbavit. Existuje ale** řešení** na odbourávání depotního tuku.** ** Jedná se o Rolletic - odbourávání celulitidy pomocí masáže. Dnes Vám tedy rádi představíme rolletic** - způsob odstraňování** celulitidy. Popíšeme si, jak probíhá cvičení na rekondičních stolech, pro koho je vhodné a jaké jsou jeho výhody.

Co je rekondiční stůl?

Rekondiční stoly je možné nazvat trenažéry pro pasivní cvičení s elektronickým řízením. Komplet zahrnuje 7 rekondičních stolů, každý z nich efektivně zaměstnává určitou skupinu svalů. Princip působení rekondičního stolu je založen na opakujících se pohybech části stolu, přičemž jednotlivé částí stolu automaticky ovládají bezhlučné elektromotory. Stoly mají výrazný masážní a uvolňující efekt. Tyto stoly během několika let získaly všeobecné uznání v Americe a současnosti dobývají Evropu. Při cvičení na rekondičních stolech odpadá nepotřebná a škodlivá zátěž na páteř, srdeční a cévní systém, zátěž působí přímo na určitou skupinu svalů. Zařízení provádí rovnoměrné, cílené a izolované působení na všechny části těla. Pro každou problémovou část Vašeho těla existuje zvláštní metodika, kterou realizuje jeden ze stolů. Trvale se opakující plynulé pohyby, zaměřené určitým směrem snižují celulitidu, podporují odvod škodlivin, spalování tuků a zpevnění svalů. Cvičení na rekondičních stolech se dá srovnat s pohyby pod vodou. Během cvičení se cítíte lehce a uvolněně.

Jak probíhá cvičení na rekondičních stolech?

Aktivní cvičení na běžných trenažérech sice zvyšuje vitalitu svalů, ale má jeden podstatný nedostatek - kvůli vysoké ztrátě energie v tkáních vznikají toxiny, které vyvolávají celkovou únavu a bolest svalů. Naopak na rekondičních stolech se Váš organismus nepřetěžujete, neunavuje se svalstvo a cévy. Rekondičních stoly také zvyšují elastičnost svalů, zesilují oběh krve a cirkulaci lymfy, ale přitom bez zátěže srdce a bez zvýšení tlaku krve. Zvýšený oběh tekutin v organismu (krev a lymfa) podporuje odvod škodlivin a toxinů. Rekondičních stoly Vás dokáží zbavit zbytečných centimetrů objemu přesně tam, kde potřebujete, a kde nezabírají diety.

Výhody cvičení na rekondičních stolech

Ke cvičení se používá 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí a velkým množstvím variant cvičení. Tím je cvičení stávají atraktivní pro všechny věkové skupiny. Jedny z nejúčinnějších rekondičních stolů, které se používají, jsou stoly Shapemaster. Vyhovují nejnovějším poznatkům a výzkumům z hlediska rekondice a rehabilitace. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení s cvičením aktivním. To umožňuje cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách. Pravidelné cvičení na rekondičních stolech přináší zaručeně tyto výsledky:

 • Ztráta centimetrů bez nutnosti držet diety
 • Zlepšení držení těla a fyzické kondice
 • Výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů a zpevnění všech svalových skupin
 • Příznivě přispívá k odstranění celulitidy
 • Zmírnění stresu a napětí
 • Zlepšení krevního a lymfatického oběhu

Pro koho je cvičení na rekondičních stolech vhodné

Rekondiční stoly umožňují nastavení až deseti stupňů rychlosti. Tím je možné přistoupit k individuálnímu nastavení náročnosti cvičebního plánu. Cvičení je proto vhodné pro každého jedince, bez rozdílu věku nebo zdravotních problémech. Cvičení je velmi vhodné také v případě, že máte doporučenou rehabilitaci. Čeká na Vás vyškolený personál, který při různých zdravotních potížích, celé cvičení přizpůsobí přesně pro Vás. V jakých případech je vhodné cvičení na rekondičních stolech absolvovat? Vždy, pokud se Vás týká některý z následujících bodů:

 • prodělání srdeční příhody, vysoký krevní tlak
 • artritida, obezita, poúrazový stav, rehabilitace
 • po porodu - doporučuje se cvičení v kombinaci s masáží na Roleticu. Tato kombinace perfektně zformuje postavu, zpevní bříško, zmírní celulitidu, vyhladí strie a pooperační jizvy

Co je to Rolletic?

Mnoho žen dnes trpí celulitidou (tzv. pomerančová kůže), která je způsobena nahromaděním podkožního tuku. K odstranění nebo alespoň minimalizaci celulitidy existuje mnoho způsobů. Jedním z nich je válečkový masážní přístroj Rolletic, který využívá princip alternativní akupunkturní čínské medicíny. Válečková masáž, prováděna masážním strojem Rolletic, velmi dobře působí nejen na odstranění celulitidy, ale také na zmenšení problémových partií těla. Masážní přístroj Rolletic má speciálně vytvarované dřevěné válce, kterými je Vaše tělo mechanicky** masírováno**. Masáží se zlepšuje celkové prokrvení a podporuje se látková výměna. Tím dochází k odbourání přebytečných tuků a k redukci hmotnosti. Masážní stroj Rolletic zlepšuje krevní oběh, přispívá k vytvarování Vaší postavy, Vaše svalstvo bude celkově pevnější. Masáž se provádí vždy směrem k srdci, přičemž čas a intenzita aplikace je individuální. Masáž přístrojem Rolletic se doporučuje absolvovat 10 - 40 minut na celé tělo, a to 3 x týdně. Výsledkem bude detoxikace organismu, úbytek na centimetry a Vaše krásně prokrvené, zpevněné tělo.

Výhody masáže přístrojem Rolletic

Výhodou masážního stroje Rolletic je kromě** úbytku tuku** také to, že z Vašeho těla není odstraňována voda, jak se to většinou děje při jiných léčebných metodách. Odstraňují se přímo tukové buňky, což zaručuje trvalejší výsledek. Odbourávání celulitidy masážním strojem Rolletic je nejúčinnější, pokud je používán v kombinaci s dalšími metodami odbourávání celulitidy. Nejefektivnější účinky je možné pozorovat při používání masáže v oblasti stehen, břicha a boků. Navštivte studio, ve kterém masážní stroj Rolletic používají a sami poznejte jeho výhody při použití:

 • Odbourání celulitidy
 • Úbytek na centimetry
 • Povzbuzení látkové výměny
 • Aktivace lymfatického systému
 • Odvodnění a pročištění
 • Zpevnění a napnutí vaziva a kůže
 • Uvolnění svalstva
 • Celkové zlepšení zdravotního stavu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22977 (zdravotnimagazin.cz#9954)


Přidat komentář