Rekondiční stoly - Praha 4

Chcete se dostat do formy, zpevnit tělo, zeštíhlet a upevnit si své zdraví? Pokud nejste zastánci klasického sportování, tak se vám nabízejí i jiné alternativní metody. Jednou z nich je cvičení na rekondičních stolech.

Štíhlost i pevné zdraví

Cvičení na regeneračních a rekondičních stolech Slender life je efektivní cvičení bez zadýchání a zapocení, vhodné pro všechny věkové kategorie a především pro ty, kteří z různých zdravotních důvodů (astmatici, kardiostimulátor, křečové žíly, vysoký tlak aj.) nemohou volit jinou formu cvičení. Zpevňuje postavu, pomáhá s obezitou, bolestmi zad a kloubů, uvolňuje endorfiny, čímž zlepšuje psychiku, zvyšuje pohyblivost a tím i celkovou kondici.

Rekondiční stoly

Jedná se o sestavu sedmi cvičebních stolů poháněných elektromotorem (odborně motorizovaná gymnastika). Stůl nese Vaši váhu a tím nemůže docházet k přetěžování kloubů a páteře jako třeba při aerobiku. Na každém stole strávíte 10 min. Pokud stroj necháte cvičit za Vás (pasivní cvičení) dochází ke zlepšení krevního oběhu, pohyblivosti kloubů a zmenšení otoků, neboť při cvičení dochází též k odvodňování. Neznamená tedy, že když stroj dělá něco za vás, že je to neúčinné. 70 min. na stolech Vám nahradí 7 hodin běžného cvičení a Vy odcházíte plni energie, odpočati a uvolněni. Při aktivní formě vědomě zapojujete svalové skupiny, především břišní a hýžďové, čímž provádíte posilující tzv. isometrické cvičení, formující postavu a odstrňující bolesti zad.

Sigoroll

Účinný masážní přístroj, který při pravidelném používání napomáhá ke zmenšení obvodu masírované partie, zpevnění svalů, vypnutí pokožky, odbourání celulitidy a tukových polštářů. Nedoporučuje se v případě onemocnění srdce, nádorových onemocnění, těhotenství, křečových žílách, trombóze a horečnatých onemocnění.

Lipolytický vibrační trenažér

Nové řešení pro spalování tělesného tuku zejména v oblasti břicha a vnitřních orgánů. Pro skvělé výsledky stačí 10 min. cvičení 3x týdně.

Termoakupresurní lehátko TheraMax

Díky specifické konstrukci s využitím jade kamenů a infračerveného záření se jedná o druh masáže, která odblokovává páteř, odvádí z těla škodlivé látky, posiluje imunitní a lymfatický systém, upravuje spánek aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22978 (zdravotnimagazin.cz#9958)


Diskuze a zkušenosti

Milena Juchelková | 27.12.2014 10:39
Re: Rekondiční stoly - Praha 4 Hledám rekond.cvičení šetrné,třeba slenderstoly,na Praze 14,nebo 11 kolem PrahA-Chodov


Přidat komentář