Trápení Vašeho těla - zhubněte

Takže pokud hubneme kvůli tomu abychom byli zdraví musíme nejen zdravě jíst, ale i zdravě pít. Samotná voda, rozhodně k pití nestačí. Vysokokalorické nápoje, byť to jsou třeba ovocné šťávy, se k pravidelnému pití nehodí vůbec.

Důležitý dostatečný pitný režim

Především si dnes opravdu můžete vybrat, co a jak budete při dietě pít. Jsou diety, při kterých se dokonce alkohol doporučuje a bývaly dokonce lázně s hubnoucími programy, kde se ordinoval sice omezený sortiment a množství jídla, zato téměř neomezené množství vína. V žádném případě se nenechte zmást tím, že sportovci nebo modelky, když potřebují rychle, ale opravdu rychle shodit, používají k tomu diuretika (léky způsobující zvýšené vylučování vody z organismu). Takoví lidé si svého zdraví neváží a riskují je pro krátkodobé příjmy, kterými se živí. To není naše cesta, takto se ke svému zdraví chovat nemůžeme. Podívejme se na hubnutí z trochu jiného úhlu a ejhle. Vždyť my hubneme především proto, abychom byli zdraví. Krása už pak přijde sama. Takže pokud hubneme kvůli tomu abychom byli zdraví musíme nejen zdravě jíst, ale i zdravě pít. Samotná voda, rozhodně k pití nestačí. Vysokokalorické nápoje, byť to jsou třeba ovocné šťávy, se k pravidelnému pití nehodí vůbec. Co minerální vody? Vynikající nápad. Zdá se, že je to to pravé řešení, ale kterou vodu si vybrat? Jak často je střídat. A tady je opravdu těžká odpověď. Tak si snad řekneme jenom základní pravidla, která opravdu platí. Za prvé, pozor na minerální vody s vysokými obsahy solí - ty se ke každodennímu pravidelnému pití opravdu nehodí a to především proto, že je snáší málokterý organizmus. Druhé hlavní pravidlo: Střídejte minerální vody co nejčastěji. Vyhnete se tím jednostranné zátěži organizmu vznikající pravidelným příjmem některých z prvků, které minerálky obsahují. Pravidlo třetí? Vždyť mi místo rady, kterou pít především varujeme, kterou nepít. Víte co? Co tak sáhnout po produktu, který dokáže doplnit vašemu organizmu maximum potřebných prvků a minerálů a nezatěžuje jej přitom nadbytečnými solemi. Známe takový? Myslím, že je jen jeden. Hollywood Mineral Fit Slim. Jeho konzumace vám pohlídá pravidelný pitný režim a zároveň udržuje rovnováhu minerálních látek a nezbytných prvků pro zdravý život. Že jsme vynechali čaje? Správná poznámka. Existuje celá řada čajů, která se k našemu programu hodí a ty si probereme příště.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21874 (zdravotnimagazin.cz#5602)


Přidat komentář