Tvarování postavy a wellness studio - Brno-venkov a okolí

Udržet si pěknou figuru bývá nejen složité, ale často i pracné. Existuje ale řada metod, které jsou příjemné, protože jsou na bázi terapie a hlavně, jsou i účinné. Vyzkoušejte je.

Trend wellness

Setkáváte se s termínem wellness, ale nemáte ponětí, co znamená? Wellness je v podstatě styl života. Je to o tom, jak člověk k sobě přistupuje a snaží se, aby tento přístup byl pozitivní, kdy si lidé uvědomují, že musí něco dělat pro své zdraví, a proto dopřávají svému tělu různé procedury, nezbytností je i dobrá životospráva a uvědomění si, že** zdravý styl života** je prospěšný. Jedině tak je člověk v souladu se svým tělem. Pokud přijímáte různé aktivity, kterými bojujete proti kilům navíc nebo zabraňujete procesu stárnutí, jako nutné zlo, tak to nemá s wellness nic společného. Aktivity musíte přijímat zcela přirozeně a brát je jako běžnou součást života.

Tvarování postavy a wellness studio

Jednotlivé zmíněné procedury jsou založeny na bázi práce různých přístrojů, které se vám snaží proces hubnutí ulehčit, zpříjemnit a zefektivnit. Tím, jak využívají např. vibrací nebo systému podtlaku, tak nutí vaše tělo více spalovat a tím pádem se zbavovat tuků, což s sebou nese i eliminaci celulitidy, která je při běžném sportu prakticky neodstranitelná.

Jednotlivé procedury vám blíže představíme, abyste věděli, co obnáší, jak proces probíhá a co vám přinese.

Starvac PS2

Tento stroj jistě oceníte, pokud bojujete s celulitidou. Jeho účinky jsou ovšem dalekosáhlejší, protože se jedná o systém, který pracuje na bázi podtlaku. Konkrétně sezení probíhá tak, že se vám na kůži pokládají baňky, které vytváří kompresi a hlavice s válečky. Obojí navodí účinnou lymfatickou masáž. Ta rozproudí lymfu (mízu), jejímž úkolem je odvádět z těla toxiny, což zahrnuje i tuky. Tím, jak baňky pod tlakem působí do vnitřních struktur pokožky, tak vyvolají v tukových buňkách reakci, kdy se buňky uvolňují. Normálně se toho dosahuje velmi těžko, protože tuková buňka je velmi odolná. Pak existují ještě zbytnělé buňky, které v podkoží drží vší silou a tím způsobují onu** celulitidu**. Obě skupiny tuku ale lze pod tlakem odstranit.

Až se tukové buňky uvolní, tak se odplavují odpadním systémem z těla ven. Zároveň se vám zrychluje oběh krve, což způsobuje, že se kůže prokrví, zpevní a omládne. Touto aktivitou se vybudí i fungování dalších buněk a urychlí se látková výměna. Oba procesy si tělo zafixuje a naučí se to aplikovat, i když nejste zrovna na zkrášlovací proceduře.

Starvac PS2 pomůže odstranit tukové polštářky a zpevní kůži, trvale odbourá podkožní tuk, pomůže tvarovat postavu, přičemž ji celkově zeštíhlí a odstraní tuk i z problémových partií, posílí se ochablé svaly, zlepší se lymfatický tok, proběhne detoxikace a ošetří se problém lymfatických otoků. Procedura vás zbaví i pocitu těžkých a unavených nohou, omladí se vám pokožka (těla i obličeje), vyhladí se vrásky, odstraní se otoky jako jsou váčky pod očima nebo dvojitá brada prokrvení pomůže i v léčbě akné. Podtlak svým hloubkovým působením a efektu masáže pomůže i při bolesti a ztuhlosti zad, kloubů, pomůže při léčbě hematomů a jizev a léčí poruchy prokrvení či zadržování vody v těle.

Vacu Shape

Další proces, který funguje na bázi podtlaku. Jedná se o přístroj, kde je umístěn klasický běžecký pás, jak jej znáte z fitness center. Zde se nabízí jako přídavek kabinka, kde se uzavře vaše dolní polovina těla. Při chůzi, která trvá půl hodiny, se v kabince vytváří podtlak, kdy se prokrvuje kůže na břiše, bocích, hýždích a stehnech. Tím se krevní tok dostává do svalového systému, kam přináší i tuky, kde je spálí. Zároveň se podporuje i lymfatický systém, který, jak už bylo zmíněno, odvádí odpadní látky z těla ven, tudíž i tuky jdou tudy pryč. Kůže se prokrvuje, je hladší a pevnější. Zároveň při procesu vyvíjíte fyzickou aktivitu, což nejen urychluje proces hubnutí, ale tělo si buduje kondici. Procedura vám sport navíc ulehčuje, protože podtlak má efekt masáže a když si představíte, že při fyzické námaze vás bolí svaly, tak toužíte po tom, aby je někdo masíroval. Zde takový efekt je.

Vacu Shape pomůže shodit nadbytečná kila, zbavit se celulitidy, zlepší se vám kondice, urychlí se látková výměna, podpoří se unavené svalstvo, vypne se a omladí kůže a zároveň se vám pročistí organismus od škodlivých látek. Rovněž vám přístroj pomůže zbavit se faldíků i v problematickcýh partiích v asymetrii postavy. Např. pokud máte problém se silnějšími boky, ale jinak jste v pase útlí, tak většinou nejde jen tak shazovat tuk v těchto partiích.

V obou případech podtlakového systému a aktivace lymfy je nutno podotknout, že jak u** Starvac**, tak i Vacu Shape je nutné pít hodně tekutin (3 až 4 litry vody denně). Oba procesy mají za cíl odvod odpadních látek a ten se uskuteční, když je daná odpadní cesta, což umožňuje větší příjem tekutin.

Vibrosauna

Tato metodika je novinkou a není ještě příliš rozšířená, proto máte šanci poznat něco inovativního. Vibrosauna má hlavně terapeutický účinek.  U procedury jste na vibrujícím lůžku a při tom hraje příjemná hudba spojená s aromaterapií. Vibrosauna je terapeutická suchá sauna, jež je z polstrovaného vibrujícího lůžka. Vizuálem stroj připomíná solárium. Uvnitř kabiny pulsuje

Suchý horký vzduch a záporně nabitý vzduch, který je ionizací zbaven škodlivin. Působením těchto faktorů se zlepšuje kondice, snižuje se váha, uvolňují se a zpevňují se svaly, prokrvují se tkáně, čistí se lymfatické uzliny a tím se detoxikuje tělo. Tím se působí efektivně při poruchách spánku, snižuje se napětí a stres, pomáhá při revmatu a snižuje vysoký krevní tlak.

Vibrační trenažer Max Fit

Tento přístroj zefektivňuje vaši pohybovou aktivitu. Na vibrační plošině totiž provádíte klasické cviky jako při běžném sportu. Tím, jak se pod vámi pohybuje plošina, vás to ale nutí zapojovat i jiné skupiny svalů, které normálně nevyužíváte a tím se vám lépe tvaruje postava, protože hluboko uložené svaly jsou základem pro lepší figuru i kondici. Výsledkem je pak lepší fyzička, posílí se metabolismus, redukují se kila i celulitida, utlumí se bolest a zlepší se krevní oběh a lymfatický systém.

Zkrášlovací procedury nemají dnes jen povrchní účinek a sport zase nemusí být jen o námaze, která tzv. bolí. Obě oblasti jsou propojovány tak, aby pro vás shazování kil a udržování fyzické kondice bylo nejen účinné, ale i příjemné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22966 (zdravotnimagazin.cz#9934)


Přidat komentář