Tvarování postavy - Tábor a okolí

Trápí-li vás nadbytečný tuk na vašich stehnech spolu s celulitidou a na klasickou chirurgickou liposukci si netroufáte? Nejste sama, což si uvědomili i vědci a nyní jsou nám k dispozici šetrné a přitom účinné přístroje proti nadbytečným kilům.

Pyšnit se svým dokonalým tělem a krásnými ženskými křivkami chce jistě každá, mladá i již věkově vzdálenější dáma. A to nemusí hned chtít být modelka. Pokud se dobře cítíte ve svém těle, pak se vše mnohem lépe daří, než když denně bědujete u zrcadla nad svým velkým zadkem a objemnými stehny. Že tento problém není pouze váš a vaší samotné osoby je zřejmé podle světového vývoje moderních metod v redukci nadbytečného tělesného tuku. Vědci si tuto skutečnost jasně uvědomují a tak se již dnes můžeme na trhu setkat s mnoha způsoby bezbolestných a šetrných technik pro odstraňování námi nežádoucích tuků.

Neinvazivní liposukce

Přístrojem, který lze v boji s celulitidou a nadbytečnými tuky uplatnit, je Med Coutour. Toto zařízení pracuje na principu kombinací dvou nízkofrekvenčních ultrazvuků, které směřují přímo k místu ošetření. Jistě není nutné se pouštět do dlouhých a odborných výkladů. Stačí pouze osvětlit, že při neinvazivní liposukci dochází uvnitř tukové buňky k vytvoření jakési bubliny, která tuk vytlačí ven. Pokud jste se již informovali o ultrazvukové lymfodrenáži, jistě jste zaznamenali termín kavitace. I když slovo zavádí ke zcela jinému významu, nejde o nic jiného, než o jiný název právě pro neinvazivní či ultrazvukovou liposukci.

Exilis

Exilis je speciální přístroj sloužící k provádění neinvazivní liposukce, který je v současné době nejrychlejším a nejvýkonnějším přístrojem na trhu. Nejvýznamněji se uplatňuje samozřejmě při** redukci tukových vrstev**, dále k odstranění tak nepopulární celulitidy a pro zpevnění povolené pokožky či k tvarování problematických partií. Přístroj je konceptován tak, aby povzbudil metabolismus a tím také lymfatický systém, se kterým se pojí odvod toxinů a tuku z těla ven. Klienti obvykle poznají účinky ihned po prvním ošetření, ale pro dosažení potřebného výsledku je nutné ošetření podstoupit čtyřikrát a to v období dvou týdnů. Jedná se o naprosto bezbolestnou metodu, po které může dojít pouze k jednomu nežádoucímu účinku a to mírnému zčervenání pokožky.

Redukce celulitidy

I když jsou některé ženy spokojeny se svou postavou a nadbytečná kila jsou pro ně jedině plus, rozhodně ani jedna u nich se nebude chtít pyšnit svojí celulitidou. A to nejen ženy s mírnou nadváhou. Pomerančová kůže, jak se celulitidě velmi slavně přezdívá, není záležitostí pouze žen s nadváhou. Často jí trpí i modelky a jediná cesta, jak se ji zbavit, je rozpohybovat „zatvrdlý“ tuk v buňkách. To se sice snadno řekne, ale hůř dělá. Alespoň tomu tak bylo ještě před pár lety. Dnes, díky moderním technologiím se lze celulitidy zbavit raz dva.

Smooth shapes

Jednou z metoda, jak se nehezkých dolíčků na stehnech zbavit je ošetření přístrojem Smooth Shapes. Tento jedinečný vynález je výsledkem zhruba šestiletého zkoumání a následných testů a je vytvořen tak, aby přinesl účinné zbavování se přebytečného tuku spolu s rychlou a nenamáhavou aplikací a na straně druhé s dlouhodobou trvanlivostí. Technologie, která se při práci přístroje Smooth Shapes využívá, se jmenuje Photomologie. Tato metoda působí na zvětšené tukové buňky světelnou a laserovou energií. Spolu s válečky a vakuovým sáním se tak nadbytečný obsah buněk dostane z podkoží a putuje z těla ven. Mimo zmenšeného objemu těla navíc každá klientka získá prokrvenou, sametově hebkou pokožku, která bude zbavena nežádoucích pupínků a jiných projevů nezdravé kůže.

Lymfodrenáže

Stálicí mezi technikami zbavování se nelíbivých dolíčků na kůži je jistě** lymfodrenáž**. Existují dva typy těchto lymfatických masáží – manuální a přístrojová, z nichž častěji prováděna je lymfodrenáž přístrojová. Při provádění masáže ležíte a v klidu si vychutnáváte působení tlaků, které mimo odstranění celulitidy také zbavují tělo otoků nohou, mohou odstranit otok na břiše. Tělo zbavují toxinů a dalších nepotřebných látek, dochází tudíž k detoxikaci. Mimo výrazné omezení křečových žil se zde uplatňuje zlepšení stavu pokožky a to z jakéhokoli důvodu. Post aknózní pleť pravidelná lymfodrenáž jednoduše uvede do stavu bezproblematičnosti. Odpočine si i vaše mysl a po ošetření se cítíte svěží, vitální, odpočatá a zbavená těžkého břímě.

Vacu Shape

Pokud jste spíše žena akční a ráda byste se přeci jen na redukci svých partií alespoň částečně podílela, vyzkoušejte speciální cvičící přístroje, na kterých si sice tělo nezatížíte tak jako v posilovně, za to máte jistotu zbavení se těch nešťastných nepotřebností. Cvičení na přístroji Vacu Shape je totožné s klasickým běžícím pásem, akorát navíc máte dolní polovinu těla umístěnou v přístroji, který vyvíjí tlaky. Díky tomu, nejen že se cílí na spalování tuků v problémových partiích, ale také na zbavení se celulitidy. Přitom všem se stimuluje jak lymfatický systém, tak krevní oběh. Tím vším dochází dále k jiným, příznivým výsledkům. Zpevní se a zjemní pokožka, která se také zbaví pupínků a jiných nežádoucích projevů. Navíc se zpevní svalstvo a uvolní se vaše mysl. Klient se cítí svěží, vitální a fit.

Vibrační plošina

Dalším moderním přístrojem pro snadné a poměrně rychlé formování postavy je vibrační plošina, která je vytvořena tak, aby dala do pohybu veškerá svalová vlákna v těle a tak rozkmitala jak lymfatický, tak krevní oběh. Uvádí se, že jedna minuta vibrování se rovná sto dřepům, což je úctyhodný výkon. Vaše tělo sice tak nezatíží, za to cíleně působí na problémové partie, takže proto je spalování tuků rychlejší a účinnější, než při běžných tělocvičných aktivitách.

Cambridgeská dieta

Jedinečnost Cambridgeské diety spočívá v tom, že dodá tělu veškeré potřebné vitamíny, minerály a další nutné látky a to s minimálním příjmem kalorií – asi 500 kcal na den. A aby klienti nic nezanedbali, a tato dieta jim skutečně přinesla vytouženou postavu, je nutné ji probrat s odborníkem a nechat si doporučit konkrétní stravu a životosprávu.

Neváhejte a objednejte se již dnes.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22962 (zdravotnimagazin.cz#9930)


Přidat komentář