Účinná kryolipolýza - okres Chomutov

Dnešní hektická doba je plná stresu a shonu. A tak najít si chvilku pro sebe není lehké. Přesto, pokud byste chtěli najít klid a odpočinout si, pak můžete vyzkoušet služby studia, kde vám pomohou uvolnit se a budou pečovat o celé vaše tělo.

Stres, únava a uvolnění

Moderní doba nepřináší jen moderní způsob života, ale také stres, únavu, přepracování, neustálý shon a velmi málo času pro odpočinek. Ještě méně ho je pro aktivní odpočinek a sport, který je nezbytný pro udržení si správných tělesných proporcí, váhy i optimistického pohledu na svět. Právě to je důvod, proč vznikají studia, která nabízejí služby péče o tělo i mysl. Zde najdete uvolnění, odpočinek, i důslednou a vysoce účinnou péči o vaše tělo, tělesné proporce, a také duši. Klouzavé pohyby při masáži, nádherná vůně, to není jen úleva pro masírované části těla, ale i pro vaši unavenou mysl. Pokud tedy chcete pro sebe něco udělat, načerpat síly, vytvarovat své křivky a odpočinout si, pak navštivte některé** studio péče o tělo** a uvidíte, že budete odcházet s pozitivním pohledem na svět a s dobrou náladou, která vám ještě dlouho vydrží.

Co je kryolipolýza?

V současné době jde nejspíše o nejúčinnější metodu redukce tělesného tuku a trvalého vytvarování postavy, bez diet, bez operace, bez hospitalizace. Kryolipolýza jde volně přeložit jako liposukce zmražením tukových buněk. Vše probíhá pomocí moderního špičkového přístroje, který prošel celou řadou testů a schvalování, až byla potvrzena jeho vysoká a především trvalá účinnost. S pomocí tohoto přístroje můžete dosáhnout minimálně 25% úbytku tukových buněk na ošetřovaném místě. A to jsou výsledky viditelné pouhým okem. Přitom celé ošetřen probíhá v salonu, bez operace, zcela bez bolestně, bez omezení a za příjemné hudby a vůně.

Jak funguje kryolipolýza?

Základem je** zchlazení tukových podkožních buněk,** které následkem chladu odumřou a tělo je vyloučí z těla ven, stejně jako odpadní látky. Ošetření kryolipolýzou probíhá za pomoci přístroje, který ošetřuje vybrané partie, a vy tak hubnete. Ošetřované místo se zchladí až do hloubky, kde jsou tukové buňky. Jejich zchlazení vyvolá Apoptózu, která způsobuje řízené odumírání buněk. Makrofágy, buňky přirozené imunity, se pak postarají o odstranění odumřelých tukových buněk a odvedou je ven z těla. Tuková vrstva se tak zmenší a tělo se začne tvarovat. Celý proces kryolipolýzy vychází z přirozeného chodu těla. Dochází pouze k jeho umělému nastartování. Ošetření kryolipolýzou nijak tělo nepoškozuje, ani neovlivňuje. Jde tedy o metodu maximálně bezpečnou.

Liposukční ošetření se aplikuje pomocí hlavic, které se po celou dobu procedury manuálně ovládají proškoleným personálem, tzn. že navznikají případné omrzliny jako u destičkové či nasávací metody. Intenzita ošetření se nastaví individuálně podle citlivosti pokožky každé klientky.

Účinky kryolipolýzy

Kryolipolýza přináší trvalé účinky. Tedy trvalé zhubnutí na ošetřených partiích těla. K úbytku 25 – 35 % tukových buněk stačí 1 až 2 ošetření a výsledky jsou viditelné po jednom až dvou měsících. První výsledky jsou však vidět již za dva týdny po ošetření. Nejvíce to pocítíte na vaší konfekční velikosti. Oblečení vám začne být volné.

Výhody kryolipolýzy

K výhodám jednoznačně patří to, že jde o** neinvazivní bezbolestnou metodu**, která přináší trvalé výsledky. Navíc, pokud budete chtít vytvarovat tělo více, pak je možné zákrok opakovat. A to až 3 krát.

Kontraindikace kryolipolýzy

I když jde o metodu vysoce účinnou, tak má i určitá omezení. Dočasně se musejí vyhnout kryolipolýze těhotné a kojící ženy, ženy s menstruací, lidé, kteří mají akutní bakteriální a virové infekce a infekce způsobené parazity. Na ošetření kryolipolýzou nesmějí lidé s kovovými implantáty, s kardiostimulátorem, dále pak nemocní s arteriosklerózou, cévními onemocněními a poruchami, onkologickými a kožními onemocnění, onemocněními jater, ledvin, slinivky, Raynaudovou nemocí a Raynaudovým syndromem. Problém může způsobit špatná tělesná termoregulace, přecitlivělost na chlad a alergické reakce na chlad.

Kavitace

Její výhodou je, že ji mohou využívat i lidé citlivý na chlad. I kavitace umí tvarovat a zeštíhlet vaše tělo. Opět jde o metodu s vysokým účinkem, neinvazivní, bezbolestnou, ale bezpečnou. Navíc kavitace umí velmi dobře ošetřit** celulitidu**.

Radiofrekvence těla

Patří také k neinvazivním metodám, a proto o ní platí to, co o kavitaci a kryolipolýze. Radiofrekvence těla redukuje tukovou vrstvu a tím tvaruje tělo, umí sim poradit s celulitidou, zpevňuje pokožku, je vhodná pro každého, kdo má povolenou kůži, zejména pro ženy po porodu, ty, jež hodně zhubly, nebo pro lidi po operačních zákrocích.

Lifting – radiofrekvence obličeje

Umí ubrat pár let, vypnout pokožku obličeje, obnovit strukturu kolagenu a napomoci vzniknout novým vláknům, které pokožku zpevní a dodají ji mladiství vzhled.

Čokoládová masáž

Jinak se jí říká masáž štěstí. To proto, že do těla vyplavuje hormony, které přináší šťastnou náladu a pozitivní pohled na svět. Čokoládová masáž patří mezi relaxační uvolňující masáže, které umí uvolnit tělo, odplavit toxické látky a depresi a vypnout pokožku, která je po masáži jemná, hebká a voňavá.

Aroma masáž

Využívá přírodních éterických olejů, které jsou maximálně účinné a vysoce příjemné. Masáž vám jemně promasíruje a uvolní tělo, příjemná vůně olejů odplaví stres a přinese uvolnění těla i mysli.

Skořicový zábal

Využívá zahřívacího efektu skořice. Zábaly účinně zmenšují objem stehen a pozadí. Masáž těchto problematických partií stimuluje odvod toxinů z těla, redukuje celulitidu, podporuje krevní oběh a spalování podkožního tuku.

Zábal z minerálního bahna

Jde o proceduru, která využívá účinků minerálního bahna z mrtvého moře. Právě proto je tento zábal vhodný pro každého, koho trápí lupenka, atopický či jiný ekzém, nebo celulitida.** Bahno** pokožku vyživí, regeneruje, vypíná i zjemňuje.** Konečná masáž** výživným olejem je velmi příjemná. Bahno pomáhá každému, kdo má problémy s pokožkou. Je vhodné i pro přecitlivělou a poškozenou pokožku. Právě u problematické pokožky jsou vidět nejvyšší výsledky. U velmi problematické pokožky je dobré postoupit 3 až 5 ošetření v rozmezí 7 dnů. Výsledek je pak velmi potěšující.

Příjemné s užitečným

Spojit příjemné s užitečným se vždy vyplatí. A návštěva salonu je toho příkladem. Najdete zde užitečné ošetření tělesných partií, které pomůže hubnout, odstranit řadu problematických projevů těla i pokožky a zároveň si zde výborně odpočinete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23264 (zdravotnimagazin.cz#10437)


Přidat komentář