Účinná kryolipolýza okres Kladno

Moderní přístroje vám mohou pomoci k dosažení krásnější postavy a zlepšení vašeho zdravotního stavu. Co víte např. o kryolipolýze, lymfodrenáži, Imoove nebo kinesiotapingu? Všechny tyto metody mohou příznivě ovlivnit vaše zdraví.

Jestliže vás trápí bolesti pohybového aparátu, je vhodné začít navštěvovat speciální pracoviště, kde vám navrhnou optimální rehabilitaci ušitou na míru právě vám. Rehabilitace, která má různé formy, se snaží o navrácení schopností člověka do původního stavu. Vyškolení odborníci, kteří se zabývají rehabilitací, vám mohou doporučit vhodná cvičení. Rehabilitace a mnohé další služby nabízí také Bc. Jana Soukupová.

 

Co je to kryolipolýza

Kryolipolýza je unikátní metoda, díky které je možné bojovat s tukovými polštářky uloženými v problematických partiích těla. Kryolipolýza nebo také liposukce zmrazením je velmi efektivní metoda, jejichž výsledky se rovnají klasické liposukci. Až na to, že kryolipolýza má oproti klasické liposukci mnohé výhody. Tato metoda je neinvazivní, nedojde k narušení celistvosti kůže. Kryolipolýza také neprobíhá v anestezii. Pomocí této metody se zbavíte tukových polštářků a dojde ke zmírnění projevů celulitidy. Pojďme se podívat na to, jak kryolipolýza funguje.

Jak funguje kryolipolýza

Kryolipolýza je metoda, která využívá chlad k odstranění tukových buněk. Na základě výzkumů se zjistilo, že tukové buňky reagují na chlad jinak, než je tomu např. u svalů, nervů nebo kůže. Zmrazením dojde k buněčné smrti (apoptóza), tukové buňky začnou postupně odumírat a pomocí bílých krvinek se dostanou pryč z těla. Proces odumírání tukových buněk je postupný, proto nedojde k zvýšení hladiny cholesterolu nebo glyceridů. Nemusíte se obávat toho, že by byla kryolipolýza nebezpečná. Tato metoda je lékařsky ověřená a nezpůsobuje žádná rizika.

Kryolipolýza je také bezbolestná metoda. Jediné co klienti mohou považovat za nepříjemné, je nasátí tukové řasy speciálním aplikátorem. Pomocí tohoto aplikátoru dojde ke snížení teploty okolo -5 stupňů. Ošetření jedné partie trvá 50 – 60 minut. Po ošetření kryolipolýzou dojde k úbytku tukové tkáně o 25 – 30 % a tento efekt nadále vzrůstá.

Kdy se rozhodnout pro kryolipolýzu

Kryolipolýza je ideálním řešením pro osoby, které mají nadváhu okolo 10 – 15 kg.

Dík tomuto ošetření se můžete zbavit tuku kdekoliv na těle. Ženy se nejčastěji rozhodují provést ošetření na bříšku, bocích, vnitřní a vnější straně stehen, hýždích, zádech a vnitřní straně paží. Záleží jen na vašem rozhodnutí, kterou tělesnou partii budete chtít zmenšit.

Pro koho není kryolipolýza vhodná

Kryolipolýza však není ošetření vhodné úplně pro každého. Před kryolipolýzou je vždy velmi důležité absolvovat konzultaci s odborníkem a sdělit mu všechny své zdravotní problémy. Kryolipolýza není vhodná pro ženy v době těhotenství a kojení. Dále se toto ošetření nedoporučuje osobám s epilepsií, nádorovým onemocněním, srdečními a ledvinovými chorobami, diabetes, roztroušenou sklerózou a infekčním onemocněním.Kryolipolýzu by neměly podstoupit osoby, které trpí atopickým ekzémem, dermatitidou, poruchami srážlivosti krve, hypertenzí, problémy s tělesnou termoregulací nebo přecitlivělostí na chlad. V místě ošetření kryolipolýzou by neměl být kovový implantát. Kryoplipolýzu by neměli podstoupit osoby s kardiostimulátorem.

Lymfodrenáž

Cévní soustava těla je doplněna lymfatickým systémem. Lymfatický systém nebo také mízní systém můžeme chápat jako „čističku“ našeho těla. Tento systém má na starosti odvádění zplodin metabolismu z těla. Když lymfatický systém nefunguje správně, začnou se objevovat problémy jako otoky, záněty, únava nohou a celého těla, potíže s dechem nebo celulitida a akné. Lymfatický systém mohou poškodit některé druhy potravin (tučné potraviny, mléčné výrobky, červené maso, velká konzumace cukru a ovoce). Na lymfatický systém má neblahý účinek stres, napětí, špatný stav ledvin a přecházení nemocí. K posílení lymfatického systému je vhodné konzumovat ryby a zeleninu, mít dostatek pohybu a pomoci mohou také lymfatické masáže (lymfodrenáž).

Lymfodrenáž je typ masáže, která se zaměřuje přímo na lymfatický systém. Lymfatická masáž může být prováděna ručně, kdy se pomocí pomalých pohybů rukou rozproudí lymfa k lymfatickým uzlinám a dochází tak k lepšímu odbourávání toxinů. Další možností je přístrojová lymfofrenáž, kdy se vyvolá tlaková vlna, která se snaží obnovit lymfatický systém. Lymfodrenáž je velmi oblíbenou a také pro klienty příjemnou metodou, během které je možné pozorovat okamžité výsledky. Lymfofrenáž je vhodná při detoxikaci těla, odstranění přebytečných tekutin, redukci hmotnosti. Lymdofrenáž slouží jako prevence a redukce celulitidy a křečových žil. Tento typ masáže zlepšuje celkový stav pokožky a zbaví vás syndromu těžkých nohou. Před lymfodrenáží je vhodné probrat váš zdravotní stav s odborníkem, který vám ji buď doporučí nebo ne.

Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda, která se využívá ve fyzioterapii. Tato metoda spočívá v použití speciální lepicí pásky, která je vyrobena na bázi bavlny s elastickými vlastnostmi. Pomocí této techniky dochází ke korekci svalů (páska působí na stimulaci a inhibici svalového napětí). Metoda je sále prospěšná pro zlepšení lymfatického

systému a krevnímu průtoku. Nalepená páska stimuluje kožní receptory, dochází k zvýšení aktivity v tkáni a urychlení procesu hojení. Kinesiotaping se také používá ke zpevňování kloubů do správné polohy. Tato metoda se využívá ve sportovní fyzioterapii, traumatologii, ortopedii, lymfologii a v léčbě bolestivých stavů.

Imoove

Ptáte se, co je to Imoove? Imoove je nová technologie cvičení. Díky tomuto jedinečnému přístroji můžete začít ke svému zdraví, kondici a přístroji přistupovat jiným směrem. Tato metoda tzv. Fitness Therapy byla vyvinuta týmem osteopatů, fyzioterapeutů a fitness trenérů. Pomocí tohoto přístroje můžete dosáhnout nevídaných výsledků v oblasti zdraví, sportu, wellness a redukce tělesné váhy. Imoove je skutečně jedinečný přístroj, kde během cvičení zapojíte až 90% svalové hmoty najednou. Během jednoho cvičení na tomto přístroji můžete mít kardio trénink, strečink, pilatek, tvarování postavy atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23186 (zdravotnimagazin.cz#10358)


Přidat komentář