Účinná kryolipolýza okres Svitavy

Nejspíš se nenajde nikdo, kdo by neslyšel nebo nečetl o liposukci. Invazní liposukce, pro kterou je typická určitá míra bolestivosti i nutnost hospitalizace a doba rekonvalescence, však není pro každého lákavá.

Oproti tomu** neinvazní liposukce** je poptávaná nejen u klientů, kteří nějakou tu bolest neřeší, ale i u pacientů, kteří jsou na bolest, i tu sebemenší, značně citliví. Pro neinvazní liposukci je typická bezbolestnost, nulová hospitalizace i doba rekonvalescence. Ještě ten samý den, co se vydáte na neinvazní liposukci, můžete vykonávat běžné aktivity.

Nechte svojí krásu kvést

Neinvazní liposukce – kryolipolýza

K neinvazním liposukcím se řadí kryolipolýza. Kryolipolýza je označována za neinvazní liposukci nové generace. Nechcete-li nic ponechat náhodě, nemáte čas, ani zbytečné peníze navíc na experimentování, pak pro Vás může být kryolipolýza tou pravou metodou, jak se účinně zbavit tukových špíčků. Kryolipolýza totiž v současnosti představuje nejefektivnější neinvazní metodu, jak odbourat podkožní tuk.

Účinná kryolipolýza - okres Svitavy

okrese Svitavy nabízí kryolipolýzu společnost I NFIMED s.r.o., laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. C.E.M. centrum estetické medicíny najdete na adrese U Nemocnice 4, 568 02 Svitavy. Proč dát přednost námi doporučenému centru? Nejenže Vás zde čeká přístrojové vybavení s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým můžete očekávat skvělé výsledky, ale přivítá Vás také usměvavý profesionální tým, pro který je každý potenciální i stávající zákazník důležitým klientem. A protože se jedná o laserové centrum, nabídka je mnohem bohatší: permanentní depilace, odstranění bradavic, odstranění pigmentových skvrn, fotorejuvenace a další. Budete-li se chtít objednat na některý z nabízených zákroků, pak tak můžete učinit telefonicky na čísle

  • +420 461 572 321
  • +420 733 388 212
  • e-mail info@cemcz.cz

Účinná kryolipolýza okres Svitavy zde. www.cemz.cz

C.E.M centrum Svitavy

Kryolipolýza

I když se v případě** kryolipolýzy** jedná o neinvazní liposukci nové generace, nevzešla „z ničeho“ a jen tak na zelené louce. Neinvazní liposukce si jako taková, prošla řadou etap, pro které byla společná tepelná forma vpravované energie do lidské tkáně. Novým přístupem s opačným efektem, tj. nedodávání energie, ale naopak odebírání, pak přichází kryolipolýza. Princip kryolipolýzy spočívá v podchlazení tkáně. Zde platí, že nejlevnější výkon nemusí být nejbezpečnější. Kvalitní přístroj pracuje s teplotou +3°C, což postihne tukové buňky a zároveň se vyloučí jakékoliv riziko poškození kůže, což hrozí při minusových teplotách.

Průběh kryolipolýzy

Uvažujete nad kryolipolýzou? Nevíte však co Vás čeká a jak bude ošetření probíhat? Pak Vám mohou být nápomocné následující řádky. Při ošetření konkrétní oblasti, respektive tukové tkáně, je využíváno speciálního aplikátoru.

Účinná kryolipolýza okres Svitavy

Díky němu je možné zabrat tukovou tkáň natolik efektivně, aby došlo k co nejvíce možné části k ochlazení. Při ochlazování se pak naopak těsnění postará o ochránění pokožky před případným podchlazením. A co se děje při ochlazení? Díky ochlazení každé tukové oblasti dojde ke spuštění procesu, jehož cíleným stavem je smrt buňky, a to řízenou formou. Jednotlivé odumřelé buňky však v těle nezůstanou. Obranyschopnost našeho těla se postará o následné vyloučení odumřelých buněk z těla ven pomocí tzv. fagocytozy pomocí bílých krvinek, jako když se tělo vypořádává např. se zánětem. Nejsou tak zatěžována ani játra ani lymfatické cesty.

Kryolipolýza – postupný, zato trvalý proces

Každý, kdo držel nějakou dietu s větším, či menším úspěchem, se mohl potýkat s neoblíbeným, ale častým jo-jo efektem. Diety jsou však spojené nejen s nižším příjmem potravin, ale také s různými metodami. A tak není ani výjimkou, že zájemci a zájemkyně o zbavení se nějakého toho kila navíc, vydali nemálo peněz. Ovšem výsledek? Ten se mnohdy minul účinkem. U kryolipolýzy se však nemusíte obávat žádného jo-jo efektu. Kryolipolýza představuje řízení proces, který je postupný a navíc velmi účinný a maximálně bezpečný.

Kryolipolýza – co můžete očekávat

Nyní se nabízí otázka, co dál s tukovou vrstvou po tom, co dojde k odstranění tukových buněk? Tuková vrstva bez tukových buněk se postupně zmenšuje a současně remodeluje. Jedná se o přirozený princip, neboť zbylé tukové buňky v tukové vrstvě se opětovně k sobě shlukují. Na základě toho vytlačují vzniklá prázdná místa po buňkách, které tam již nejsou.A tuková vrstva? U té logicky dochází k zmenšení. Výsledky kryolipolýzy jsou tak viditelné i měřitelné.

Již po jedné návštěvě zaznamenáte výrazný úbytek

Různé metody, které slibují společný cíl, tj. zhubnutí a dosažení postavy snů, nabízí výsledky. Ovšem výsledky ne po jedné aplikaci, ale třeba po pěti, či deseti. A tak Vám nezbývá než čekat, než absolvujete potřebný počet procedur. Krom toho, výsledek je nejistý, respektive Vám nebude dopředu sděleno, zda zrovna Vy zaznamenáte úbytek třeba jednoho, nebo deseti centimetrů, či jednoho, nebo pěti kil apod. U kryolipolýzy však můžete očekávat viditelný výsledek již po jedné aplikaci. A v číslech? Můžete se těšit na úbytek tukových buněk, a to minimálně v objemu 25%.

S jakou cenou je třeba počítat u kryolipolýzy

Říká se, že se za krásu platí. Ano, i v tomto případě je třeba počítat s investicí. A u kryolipolýzy schválně používáme slovo investice. Ať už jste si dávali stranou korunu ke korunce pro strýčku příhodu, nebo jste cíleně spořili třeba právě na takovouto obdobnou proceduru, nebude se jednat o vyhozené peníze. Peníze, které utratíte na kryolipolýzu pro Vás, respektive pro Vaše celkové zdraví (fyzické i psychické) budou investicí. Samotná cena se pak odvíjí od příslušného zákroku, respektive ošetřované partie těla a velikosti oblasti k ošetření. Za jednu oblast (např. horní břicho, dolní břicho, obě horní stehna, oba boky apod.) počítejte s částkou kolem cca 7 000 Kč.

Doporučená kúra ošetření

I v případě počtu ošetření, je to jako s cenou. Nelze obecně říci, že zrovna Vám bude stačit jedno, či více ošetření. Krom toho, někdo by mohl ještě podstoupit více ošetření, ale požadovaný stav mu již plně vyhovuje. Doporučená kúra se pak pohybuje mezi 1 – 2 ošetřeními.

Kryolipolýza okres Svitavy

Kryolipolýza – nejen štíhlejší tělo

Po zákrocích se budete moci pyšnit skutečně jiným tělem, štíhlejším a mladším. Obecně totiž tloušťka přidává roky navíc. A ruku v ruce se štíhlejší postavou, se dostaví také lepší nálada. Takže nejenže si budete moci pořídit nový šatník, který Vám bude báječně slušet, ale také budete vnitřně zářit. A až se Vás Vaši známí zeptají, v čem spočívá Vaše tajemství, bude záležet čistě na Vás, zda ho prozradíte.

Kryolipolýza – co je naopak vyloučené

Účinnost kryolipolýzy je vskutku značná, což dokazuje obliba klientů. Do jisté míry se nabízí i jisté obavy, zda náhodou kryolipolýza nebude mít vedlejší následky na organismus, či pokožku, ať už záhy, nebo v pozdější době. Technologie kryolipolýzy je však jedinečná i v tom, že působí výhradně na tukové buňky. A tak je vyloučené, že by kryolipolýza poškodila kůži, nervy, cévy, či dokonce vnitřní orgány.

Než dojde na kryolipolýzu

A jsme v podstatě na začátku. Než dojde na samotnou neinvazní liposukci, kryolipolýzu, čeká Vás odborná konzultace. Ta pro Vás nepředstavuje příkoří, útrapy, spíše naopak. Dostane odpovědi na Vaše otázky, které se mohou týkat například průběhu kryolipolýzy, účinnosti, trvanlivosti výsledku aj. Můžete shlédnout fotogalerii před a po. Obdržíte praktické rady, informace a tipy, jak se po kryolipolýze chovat, kolik ošetření je vhodné absolvovat aj. A pokud se utvrdíte v tom, že kryolipolýza je pro Vás tou pravou metodou, díky které se zase budete moci více usmívat, pak si stačí domluvit vhodný termín a těšit se na první ošetření.

Nechte svojí krásu kvést

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23228 (zdravotnimagazin.cz#10401)


Diskuze a zkušenosti

Pavla | 16.08.2012 10:38
Re: Účinná kryolipolýza okres Svitavy Super článek a dokonce je to kousek odemne. Už dlouho uvažuji, že kryolipolýzu vyzkouším a popravdě mě tento článek na to dost namotivoval :-)


Přidat komentář