Účinná kryolipolýza - Olomouc

Ptáte se jak se zbavit tuku bez diet, úmorného cvičení a bolesti? Odpověď je jednoduchá – vyzkoušejte kryolipolýzu. Vyformujte si svou postavu do plavek pomocí liposukce zmražením.

Která žena je naprosto spokojená se svou postavou? Především před začátkem léta se snažíme dělat vše pro to, abychom shodily alespoň pár kil a o krůček se tak přiblížily své vysněné postavě. Často se trápíme dietami a výsledky stále nejdou vidět. Pro ženy je velmi těžké zbavit se tuku v problematických partiích a nevzhledné celulitidy. Existuje však způsob, jak se zbavit tukových polštářků a zmírnit projevy pomerančové kůže. Ale to nemluvíme o klasické liposukci, která může být pro mnohé odstrašující. V současné době mnohá kosmetická studia nabízí pomoc v boji s problematickými partiemi pomocí kryolipolýzy. Co je to kryolipolýza, jaké jsou její účinky a co je důležité o ní vědět? To vše se dozvíte v následujícím článku.

Kryolipolýza

Kryolipolýza – revoluční metoda v boji s tuky

Nadváha je současným problémem mnoha vyspělých států. Boj s nadbytečnými kily je vždy velmi obtížný a i když se vám povede podstatnou část své váhy dostat dolů, především v problematických partiích je boj s tukovými polštářky dosti obtížný. Zbavit se tuku na zadečku, bříšku nebo stehnech je boj na dlouhou trať. Kromě dodržování správné životosprávy, dostatku pohybu a vyvážené stravy, jsou i jiné možnosti, jak se zbavit nadbytečného tuku. Některé ženy se rozhodnou pro klasickou liposukci. Klasická liposukce je samozřejmě velmi účinnou metodou, ale je to metoda invazivní (chirurgická) a probíhá v anestezii. Po klasické liposukci také není možné začít ihned fungovat běžným způsobem. Po zákroku jsou na těle viditelné modřiny a otoky. Naštěstí současné technologie nabízí také jiný způsob při boji s tukem. A nyní se konečně dostáváme k ošetření pomocí kryolipolýzy.

Co je to kryolipolýza

Samotné slovo kryolipolýza nám může znít dosti cize. Kryo můžeme přeložit jako led nebo chlad, lipolýza je proces během, kterého dochází k odbourání tuků. Kryolipolýza je tedy metoda, kdy se tuky odstraňují pomocí chladu. Kryolipolýza je liposukce zmražením. Na rozdíl od klasické liposukce je tato metoda bezbolestná a neinvazivní. Během kryolipolýzy nedochází k poruše integrity kůže. To znamená, že se nemusíte obávat řezání skalpelem a vpichů od jehel. Při kryolipolýze také není potřeba anestezie. Ihned po ošetření se klient může navrátit do běžného života a netrápí jej otoky, modřiny nebo bolesti.

Pomocí kryolipolýzy je možné formovat problematické části těla. Záleží jen na vás, zda se budete chtít zbavit tuků na bříšku, zadečku, bocích, zádech, stehnech nebo rukách. Po prvním ošetření pomocí kryolipolýzy dojde k úbytku tukové tkáně o 25 – 30 % a tento efekt nadále vzrůstá. Účinnost kryolipolýzy je tak srovnatelná s klasickou liposukcí.Zpevnění postavy s kryolipolýzou

Jak probíhá ošetření kryolipolýzou

Ošetření kryolipolýzou je založeno na zmrazení tukových buněk. Pomocí speciálního přístroje dojde k ochlazení tkáně. Tukové buňky reagují na chlad jinak než okolní tkáň. Zmrazením dojde k buněčné smrti, tzv. apoptóze. Odumřelé tukové buňky se poté dostanou z těla pomocí bílých krvinek. Okolní tkáň na zmrazení nereaguje a je tak chráněna. Různé výzkumy dokázaly, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než např. svaly, nervy nebo pokožka. Po ošetření kryolipolýzou dochází k postupnému odumírání tukových buněk, nedojde tak k navýšení hladiny cholesterolu nebo glyceridů. Díky kryolipolýze bude vaše tělesné partie menší.

Ošetření kryolipolýzou je bezbolestné. Jediné, co budete považovat za méně příjemné, je nasátí tukové řasy do chladícího aplikátoru. Toto nasátí probíhá pomocí speciálního přístroje. Nejdříve dojde k navýšení teploty a poté jejímu ochlazení na -5 až -10 stupňů (v závislosti na ošetřované partii, např. vnitřní strana stehen, která je nejcitlivější vyžaduje vyšší teplotu). Délka ošetření je vždy individuální, většinou se ošetření jedné partie pohybuje okolo 45 minut. Poté následuje vibrace celého těla, kdy je nutné prokrvit tkáně celého organismu. Takto se budou odumřelé tukové buňky snadněji odvádět z těla. Po ošetření může být pokožka lehce začervenalá. Ošetření kryolipolýzou je naprosto bezpečné. Nemusíte mít obavy o svou kůži, ta je chráněna gelovou membránou.

Před ošetřením kryolipolýzou je však důležitá konzultace s odborníkem, během které se probere váš zdravotní stav. Odborník s vámi také probere další opatření před ošetřením kryolipolýzou a po ošetření. Např. se před ošetřením nedoporučuje jíst těžká jídla, pít alkohol, kofein nebo kouřit.

Proč se rozhodnout pro kryolipolýzu

Stále nad** ošetřením kryolipolýzou** váháte? Zkusme si ještě jednou projít všechny výhody, které tato metoda nabízí.

  • Kryolipolýza neboli liposukce zmražením je neinvazivní bezbolestná metoda.
  • Je schválena americkým Úřadem pro potraviny a léčiva.
  • Pomocí kryolipolýzy můžete dosáhnout vynikajících estetických výsledků v problematických oblastech.
  • Po ošetření kryolipolýzou nepotřebujete čas na rekonvalescenci a navracíte se ihned do pracovního procesu.
  • Tuto revoluční metodu můžete vyzkoušet tehdy, kdy jiné metody selhaly.
  • Kryolipolýza je dlouhodobá a nemusíte se trápit JOJO efektem.

Výhody kryolipolýzy jsou nepopiratelné, teď už záleží jen na vás, zda se ji rozhodnete vyzkoušet. Navštivte kosmetická studia, kde kryolipolýzu nabízí a dozvíte se mnohem více.

Kontraindikace – pro koho není kryolipolýza vhodná

Kryolipolýza však není ošetření vhodné pro každého. Před kryolipolýzou je velice důležité poradit se s odborníkem a sdělit mu každou podrobnost týkající se vašeho zdravotního stavu. Kryolipolýzu by neměly podstoupit osoby, které trpí alergií na chlad, epilepsií, srdečním onemocněním, hypertenzí, hemofilií nebo trombózou. Ošetření se v žádném případě nedoporučuje ženám v době těhotenství, kojení nebo menstruace. Dále toto ošetření není vhodné pro osoby s nádorovým onemocněním, infekčním onemocněním, atopickým ekzémem nebo jiným kožním onemocněním.  V místě ošetření by také neměly být kovové nebo plastové implantáty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23181 (zdravotnimagazin.cz#10353)


Diskuze a zkušenosti

Klára | 06.08.2012 21:37
Re: Účinná kryolipolýza - Olomouc Máte někdo zkušenost s kryolipolýzou? Jaký salón jste navštívili? Mám z toho docela obavy;-) Děkuji za radu. Klára

Olga | 04.10.2012 14:35
Re: Účinná kryolipolýza - Olomouc Krásný článek:-) Taky bych ráda znala doporučení na nějaký salón :-)

Lidka | 26.12.2012 21:21
Re: Účinná kryolipolýza - Olomouc Dobrý den,já jsem byla v salonu u paní Štětinové v Olomouci a na mě byl efekt vidět celkem hodně,ale to jsem cvičila a snažila se dietněji jíst. Kdo má velké bříško, tak efekt tam opravdu je.Byla jsem na 45 min., myslím, že delší kůra může být ještě efektivnější. Takže já za sebe můžu doporučit.

Monika | 29.01.2013 20:14
Re: Účinná kryolipolýza - Olomouc Ahojky nemáte zkušenosti se salonem HM v olomouci, děkuji

Darina | 04.03.2014 02:15
Re: Účinná kryolipolýza - Olomouc Na kryolipolýze jsem byla dvakrát,jednou v Brně v Buterfly a jednou přes Slevopol ve Studiu HM a v obou případech spokojenost..musíte,ale hodně pít a zdržet se tuku..Jinak břicho,zadek dole..Za mě jedna..Ale každý má jiný metabolismus..


Přidat komentář