Účinná kryolipolýza - Praha

Nenašli jste stále ještě metodu, která vám pomůže zhubnout? Vyzkoušejte kryolipolýzu, která je novinkou, jež má ovšem už nyní řadu příznivců. Dnes vás s touto procedurou seznámíme.

Hubnoucí metody

Pokud zmíníme pojem hubnutí, nejspíše se vám vybaví cesty jak docílit štíhlé postavy. Jaké metody se využívají? Nejčastěji diety a cvičení. Právě tyto cesty hubnutí ale mnohým nevyhovují, ať se jedná o jakékoli důvody. Jsou tu ale neinvazivní metody. Ty dokážou účinně ulevit těmto postupům, ovšem nutno říci, že nic není zadarmo. To znamená, že pokud budete mít stále neřízené chování ve stravovacích návycích a opravdu nedostatek pohybu, tak ani účinky invazivních nebo neinvazivních metod nebudou mít požadovaný efekt. Metodiky hubnutí nabízejí výraznou pomoc. Koneckonců, hubnutí je nejen pro esteticky přijatelný vzhled, ale také pro vaše zdraví. Tím, že zhubnete, se dostanete do lepší kondice, kdy si pak nový vzhled budete snáze udržovat. Hubnutí proto pomáhá jak očistě těla zvenčí, tak i zevnitř. Nyní se ale blíže podíváme na kryolipolýzu, která vám zajistí krásnější vzhled i lepší psychiku.

 

Hubnoucí metody

Ošetření kryolipolýzou

Je to revoluční technologie v boji proti tukovým buňkám. Funkčnost unikátního přístroje je postavená na základě spuštění procesu** přirozeného odumírání tukových buněk** působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích, ale také na zádech a dolních končetinách.

Díky** vakuové hlavici** dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti. Ochlazení spouští apoptózu (programované úmrtí buňky), při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření, bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ven ze systému. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Kůže je navíc chráněna speciální ochranou membránou.

Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu či triglyceridů, což potvrzují i všechny klinické studie.

Po odumření tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Tělo postupně a přirozeně odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy. Jakmile jsou tyto buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Díky velkému záběru tukové tkáně při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25 až 30 % tukových buněk, a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý.

Jak se procedura provádí?

Při úvodní konzultaci s klientem se provede měření,pak se přikládá ochranou membránu,** která chrání ostatní vrstvy kůže před poškozením. Následně se přiloží hlavice s vakuem, kdy dochází k nasátí kožní řasy vč. podkožního tuku. Během prvních okamžiků cítí klient chlad, tento pocit odezní během několika minut. Po ošetření může být ošetřovaná partie dočasně zarudlá, přecitlivělá nebo necitlivá. U citlivých klientů může vzniknout modřinka, jedná se o individuální reakci těla. Během několika dnů tyto projevy odezní. Délka ošetření je 45 - 60 minut. Opakovat ošetření na stejné partii lze za 2-3 měsíce. Na jinou partii za jeden týden.

Kontraindikace

 • alergie na chlad
 • těhotenství, menstruace
 • epilepsie
 • kovové implantáty
 • srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze
 • hemofilie, trombóza, tromboflebitida, užívání léků proti srážlivosti krve nebo poruchy srážlivosti krve
 • probíhající nádorové onemocnění
 • vysoký cholesterol
 • choroby jater a ledvin
 • epilepsie, diabetes, opakované hyperglikemie
 • kožní onemocnění vč. alergie
 • Raynaudova choroba (recidivujícími záchvaty zblednutí a bolestí periferních částí těla)
 • Kryoglobulinemie (zvýšené množství kryoglobulinů v krvi- proteinů, které se stávají při nízkých teplotách nerozpustnými)

Lokální kontraindikace:

 • dermatitida
 • psoriáza
 • mykózy
 • varixy
 • zjizvená tkáň velkého rozsahuKryolipolýza účinky

Kosmetická péče

Stav a vizáž pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí celkového vzhledu obličeje. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví, a proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat vhodnou kosmetiku. Mladá pleť je dostatečně elastická a odolná proti vnějším vlivům. S přibývajícím věkem však dochází k úbytku elastinu a kolagenu a tím se pleť stává povadlejší, ztrácí svoji odolnost a vznikají vrásky.

Pěstěná a zdravá pleť obličeje, krku a dekoltu je základem dokonalého vzhledu a efektivního líčení. Starostlivá kosmetická péče je absolutní nezbytností nejen pro všechny ženy, ale i pro muže je návštěva kosmetického salónu velmi příjemným zážitkem. Toužíte po dlouhých a hustých řasách? Chcete mít úchvatný a svůdný pohled? … na svatbu … oslavy … taneční … plesy a na další nevšední události i běžné nošení bez nutnosti líčení řasenkou. Skvělé na dovolenou - žádná rozmazaná řasenka při sportu nebo plavání. Studio taktéž provádí tuto službu metodou řasa na řasu od značky** EMPORIO Lashes** nebo Diamond Lashes.

Relaxace - masáže

Masáže, ať klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat Vaše zdraví v přirozeném stavu. Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů. Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to v této uspěchané době uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Léčivá moc masáže odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví.

Zábaly pro formování těla

Jak již název napovídá, jedná se o ošetření zaměřené na problematické partie břicha a pasu. Aktivní složky modelovací masky napomáhají rozštěpení tukových buněk, působí jako drenáž a zpevňují pokožku. Výsledkem je viditelně pevnější bříško a štíhlejší pas.** **

SPA CONCEPT je svěží a ryzí návrat k přírodě

Laboratoře Alissa Beauté vyvinuly exkluzivní produkty a ošetření založené na bázi mořských řas, mořské soli, karnitinu, kofeinu a extraktů z rostlin, které jsou všeobecně uznávané na celém větě.

Spa koncept v perfektním souznění s pokožkou stimuluje funkci buněk, působí na všechny typy celulitidy a zaručuje kompletní a dlouhotrvající zeštíhlení.

Spa koncept je propracovaný program ošetření, který navrátí tělesnou i duševní harmonii a krásu vašemu tělu.

V oblasti břicha se často odráží řada vnitřních i vnějších problémů jedince. Na jedné straně lokálně nahromaděný tuk a celulitida jako výsledek nevhodného stravování a celkově nezdravého životního stylu. Na straně druhé stres, vyčerpání, nervové vypětí vedoucí k trávicím potížím, pocitům napětí až bolestem. Ošetření a jemná masáž břicha přinese úlevu při všech těchto problémech.

Aktivní složky přípravků původem z mořských řas působí na břišní partie silným  anticelulitickým, zeštíhlujícím a zpevňujícím účinkem.

Zábaly pro zdraví i krásu

Účinky zábalů jsou formování postavy, vyhlazování celulitidy, zpevnění pokožky (po těhotenství), detoxikace, odkyselení organismu, podpora vitality, omlazení kůže, podporu lymfatického systému, samozřejmě snížení celulitidy a také si odpočinete.

Vyzkoušejte jedinečné metody hubnutí, které se dnes nabízejí. Jedinečné neinvazivní procedury vám nejen pomohou, ale nezanechají ani stopy po rychlých aplikacích jako je například invazivní liposukce. Péče v salonech je nejen krášlící vzpruhou, ale i duševním povzbuzením. Proto se nechte jednou za čas hýčkat. Zaslouží si to každý z vás.

Stav a vizáž pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí celkového vzhledu obličeje. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví, a proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat **vhodnou kosmetiku.** Mladá pleť je dostatečně elastická a odolná proti vnějším vlivům. S přibývajícím věkem však dochází k úbytku elastinu a kolagenu a tím se pleť stává povadlejší, ztrácí svoji odolnost a vznikají vrásky. Pěstěná a zdravá pleť obličeje, krku a dekoltu je základem dokonalého vzhledu a efektivního líčení. Starostlivá** kosmetická péče** je absolutní nezbytností nejen pro všechny ženy, ale i pro muže je návštěva kosmetického salónu velmi příjemným zážitkem. Toužíte po dlouhých a hustých řasách? Chcete mít úchvatný a svůdný pohled? … na svatbu … oslavy … taneční … plesy a na další nevšední události i běžné nošení bez nutnosti líčení řasenkou. Skvělé na dovolenou - žádná rozmazaná řasenka při sportu nebo plavání. Studio taktéž tuto službu metodou řasa na řasu od značky  EMPORIO Lashes nebo Diamond Lashes.   **Relaxace-masáže** Masáže, ať klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat Vaše zdraví v přirozeném stavu. Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů. Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to v této uspěchané době uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Léčivá moc masáže odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23263 (zdravotnimagazin.cz#10436)


Přidat komentář