Účinná kryolipolýza Praha 5 - LipoCryo

Ptáte se, zda je možné zbavit se tukových polštářků v problematických partiích? Můžeme vám říci, že ano. Jedinečné řešení, jak bojovat s tukovými polštářky a celulitidou nabízí revoluční metoda kryolipolýzy.

V létě odhalujeme více, než nám může být milé. Každá žena vede boj se svou postavou. Někoho trápí tukové polštářky na bříšku, pro jinou může být velmi obtěžující celulitida. Kdo může říci, že má dokonalou postavu? Současná estetická medicína nabízí mnohým ženám řešení v podobě kryolipolýzy. Zjistěte o této unikátní metodě více a dejte přednost tomu, co už vyzkoušela řada žen. Kryolipolýza se může stát účinným řešením na vaše problémy.

Kryolipolýza Praha 5

Kryolipolýza – neinvazivní liposukce nové generace

Budete-li chtít v současnosti najít jednu z nejefektivnějších neinvazivních metod na odbourání podkožního tuku, pak ji najdete právě v kryolipolýze. Kryolipolýza představuje neinvazivní liposukci nové generace. Při kryolipolýze dochází k řízenému zmražení tukových buněk, kdy dojde ke zkrystalizování jejich obsahu, kdy následně tuková buňka odumře a prostřednictvím lymfatického systému je z těla odstraněna. Kryolipolýza nebo také liposukce zmražením je proces, během kterého dochází k odstranění tukových polštářků chladem. Tato metoda je však bezbolestná a neinvazivní. Během kryolipolýzy se nemusíte obávat žádných vpichů do vaší kůže nebo skalpelu. Také zde není potřeba anestezie a po aplikaci kryolipolýzy vás nečekají nepříjemné modřiny, otoky a bolesti. Kryolipolýza je jedinečná metoda, pomocí které můžete formovat problematické partie vašeho těla. Tato metoda vám umožní zbavit se tuku na zadečku, bříšku, nohách, rukách nebo zádech. Po prvním ošetření kryolipolýzou se zbavíte 25 – 30 % tuku a efekt stále vzrůstá. Můžeme tedy říci, že** účinky kryolipolýzy** jsou srovnatelné s klasickou liposukcí.

Kryolipolýza LipoCryo

U kryolipolýzy LipoCryo se využívá nejrozšířenějšího lékařského certifikovaného přístroje na kryolipolýzu v ČR. Jedná se o evropský výrobek s kompletní evropskou medicínskou certifikací. U LipoCryo můžete očekávat, kromě jiného, vysokou bezpečnost. Rozhodně se nemusíte obávat žádných experimentů s teplotou pod bodem mrazu. Kryolipolýza pomocí přístroje LipoCryoTuk sice při vyšších teplotách, než má kůže mrzne. K dosáhnutí krystalizace tuku však není v žádném případě zapotřebí využívání teploty, která se dostává do minusových hodnot. Pokud by tomu tak bylo, a vy jste se setkali s kryolipolýzou, při které se využívá minusových hodnot, pak můžete s největší pravděpodobností očekávat nenávratné poškození tkáně. Opět se tedy dostáváme ke znalostem, ale také kvalitě, certifikaci přístrojů. U LipoCryo dochází k měření kontaktní teploty v 7 zónách a současně její udržování na přesné hodnotě. Žádné nebezpečí případné poškození tkáně Vám tak nehrozí.

LPG lipomassage – modelace postavy

Pokud jste se rozhodli zhubnout, je vhodné pamatovat nejen na samotný úbytek tukových polštářků, ale také na „korekční“ estetickou modelaci těla například účinnou LPG technikou, včetně obličeje.  Představujeme Vám novinku v péči o tělo, a to konkrétně LPG lipomassage, která je v současnosti jedinou možnou technikou, díky které je možné docílit uvolnění usazeného tuku, který se nachází pod nejsvrchnější vrstvou pokožky. Tento tuk neodstraníte ani úporným cvičením, přísnou dietou, ale ani tolik oblíbenou liposukcí. Díky vyměněným hlavicím, kterým jedinečný kosmetický masážní přístroj disponuje, je možné se zaměřit v rámci estetického programu jednak na modelaci postavy, dále odstranění celulitidy, zeštíhlení, pooperační ošetření, poporodní ošetření aj. Chcete-li si tedy například udržet štíhlejší postavu, ke které jste se dopracovali díky Vašemu úsilí, ale také za pomoci účinných procedur, pak je pro Vás LPG lipomassage skvělým řešením.

Epilace v Praze 5

Odhlédneme-li od zarostlé hrudi, kterou máme spojenou s mužností, bývá ochlupení, jako takové, spíše na obtíž, a to, jak u mužů, tak u něžného pohlaví. Jakým způsobem je možné efektivně redukovat ochlupení? Nabízí se Vám hned dvě možnosti: IPL fotoepilace a trvalá laserová epilace. Podle toho, jaký výsledek redukce ochlupení očekáváte, respektive, na jak dlouhou dobu, si můžete zvolit jednu z uvedených metod. V případě IPL se můžete těšit z pozastavení růstu chloupků na několik měsíců. Pokud byste však chtěli dlouhodobější výsledek, a to řádově v rocích, pak využijte laserové epilace, a to za pomoci přístroje LightSheer Duet. Bez nutnosti použití jakýchkoli anestetik, je možné ošetřit inkriminovanou oblast, například nohy, a to již během 15 minut. Na rozdíl od jiných metod, můžete díky přístroji LightSheer Duet ušetřit až 75% času v rámci ošetření. Hledáte-li metodu, která je nejen bezbolestná, ale také trvalá na několik let, může se pro Vás stát laserové odstranění chloupků volbou číslo jedna.

Ulthera v Praze 5

Pokud jste doposud měla lifting spojený s ne zrovna příjemným chirurgickým zákrokem, který navíc posléze představoval táhlou rekonvalescenci, pak jste možná ještě neslyšela o neinvazní metodě face-lift Ulthera. U této metody odpadá nutnost anestezie, pobytu být na klinice, mít obvazy, bandáže. A protože se jedná o neinvazní zákrok, tak míra bolestivosti je opravdu minimální. Zhruba již po hodině po provedeném zákroku je možné, abyste vykonávala běžnou činnost.

Princip a účinky neinvazního face-lift Ulthera

Výsledek neinvazní metody face-lift Ulthera je, stejně jako u níže uvedených mezonití, ihned viditelný. Ulhtera představuje neinvazní lifting obličeje, ale také očí i krku, bez jakéhokoli chirurgického zásahu, s nulovou rekonvalescencí. Ulthera účinně pomáhá se stopami stárnutí, s nevyhnutelnými známkami zemské gravitace, a to za pomoci vysoce fokusovaného ultrazvuku. Ultherapie je výjimečná v tom, že využívá přirozené regenerativní schopnosti organismu, kdy jemně a postupně obnovuje „paměť“ pokožky. Za pomoci ultrazvukové hlavice odborný specialista cíleně vysílá impulsy do podpůrné tkáně, pro dosáhnutí co nejlepších výsledků. Přístroj Ulthera je schopný se pohybovat v hloubce až cca 4 mm, čímž dochází k vypnutí tkáně, přičemž svrchní vrstva pokožky bude stále neporušená. Díky dodané energii, pokožka začne tvořit nový kolagen, a tak dojde k jejímu postupnému vypnutí a zpevnění.

Mezonitě Praha 5

Představujeme Vám vskutku revoluční technologii, minimálně invazního liftingu, a to za pomocí mezonití. Jedná se o estetickou techniku, která přispívá ke zpevnění tkáně, která je povislá a zároveň k jejímu zvednutí, a to pomocí vláken, která jsou vstřebatelná. Prime lifting je tak vypnutí obličejových partií mezonitěmi. Určitě pro Vás bude zajímavé zjištění, že metoda je rychlá, bezpečná, s minimální bolestivostí, a nezanechává žádné jizvy, což je samozřejmě zvláště v případě obličeje velmi důležité. A proč zvolit právě mezonitě? Metoda mezonitě je, kromě jiného, významná v tom, že umožňuje lifting tkání obličejových partií i redukci vrásek, a to i na místech, kde jiná volba není. Na výsledný efekt nemusíte čekat dlouhé týdne, či snad měsíce. Výsledek je totiž okamžitě viditelný a zároveň dlouhotrvající. Navíc je možné metodu zopakovat podle potřeby. Mezonitě se především využívají pro obličej, krk, dekolt, ale také pro jiné části těla. S metodou jsou spokojeni nejen pacienti, ale také sami odborní pracovníci, kteří ji nabízí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23183 (zdravotnimagazin.cz#10355)


Přidat komentář