Účinná kryolipolýza přístrojem Zeltiq - Brno

Krása se snoubí s pevnou a štíhlou postavou. K té se můžete dopracovat různými způsoby. Komu nepomáhají diety, tomu pomůže novinka jménem kryolipolýza, tedy liposukce zmražením. Účinek této metody je 100%.

Co je kryolipolýza?

Kryolipolýzu lze volně přeložit jako** liposukci zmražením tukových buněk**. Jde o neinvazivní metodu, která je vhodná pro muže i ženy, kteří chtějí zmenšit svůj obvod postavy, ztratit kila navíc a získat pevnější a krásnější křivky těla. Tato metoda je bez nutnosti uspání či znecitlivění ošetřovaného místa, je bezbolestná, trvalá a vysoce účinná. Pokud se pro zeštíhlení pomocí kryolipolýzy rozhodnete, pak si nemusíte brát celý týden ani celý den volna. Stačí jen volno na samotnou proceduru. Ihned po jejím skončení totiž můžete jít domů nebo do práce. Ačkoli je tedy v současné době kryolipolýza vůbec nejúčinnější metodou s trvalými výsledky, nijak vás neomezuje. To je jistě výhodné. Není nutná operace ani rekonvalescence a navíc je metoda zcela bezbolestná. Zní to jako pohádka, ale jde o pohádku, která má svou účinnost podloženou studiemi, viditelnými a prokazatelnými výsledky a vysoce kvalitním přístrojem, který je nejen jedinečný, ale také jediný, jehož výsledky v kryolipolýze jsou opravdu viditelné a trvalé.

Co je přístroj Zeltiq?

Jde o patentovaný přístroj, který prošel velmi precizním výzkumem a následně i rozsáhlými klinickými studiemi, byl vybaven unikátní technologií CoolScultpting™ a schválen nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - americkou** FDA**, což je Federální úřad USA pro potraviny a léky. Zásluhou celého výzkumu byl tak zdokonalen, že v současné době jako** jediný přístroj na kryolipolýzu** dosahuje tak nízkých teplot, které spolehlivě, trvale, bezbolestně a bez poškození pokožky či jiné tkáně odstraňují tukové buňky. Trvale umí odstranit** minimálně 25%** tukových buněk. A to opravdu žádný jiný přístroj neumí. Tento moderní přístroj, vybavený nejmodernější technologií je na trhu teprve jeden rok.

Jak přístroj Zeltiq pracuje?

Přístroj ošetřuje určené části těla speciálním aplikátorem, který jemně nasává pokožku určeného místa, těsně se přisaje a následně pokožku, respektive tukové buňky ochladí. Těsné přisátí ochrání okolní pokožku před ochlazováním a zároveň zajistí účelné a maximální ochlazení tukových buněk. Ty jsou redukovány minimálně o zmíněných 25% a to je již velmi viditelný výsledek. Ochlazení tukových buněk se nazývá Apoptózou, což je v překladu řízené odumírání buněk. V praxi to znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spustí jejich postupné odumření. Jakmile tukové buňky odumřou, nastoupí buňky přirozené imunity, které se nazývají Makrofágy, a odstraní odumřelé tukové buňky jako každé jiné cizí těleso a nečistotu ven z organismu. Celý proces je** pozvolný**, a tím i maximálně bezpečný. Tkáň je při ochlazování maximálně chráněna, a při procesu Apoptózy nedochází k zanášení organizmu, ani ke zvyšování hladiny cholesterolu či triglyceridu v krvi. Celý proces hubnutí je tak maximálně bezpečný, a výsledek je vidět na pohled a i na velikosti oblečení.

Jaké má kryolipolýza výhody?

Největší výhodou je, že jde o skutečně odzkoušenou metodu, která má garantované výsledky minimálně 25% úbytku tukových buněk. Další výhodou je to, že jde o neinvazivní metodu, tedy žádná předoperační příprava, žádná operace, žádná rekonvalescence, žádná zdravotní rizika. Tím se náročnost na klienta snižuje na minimum. Navíc jde o naprosto nebolestivou metodu. K výhodám patří i rychlé vytvarování postavy a zlepšení stavu pokožky. Největší výhodou bezesporu je, že jde o nejbezpečnější metodu kryolipolýzy na trhu.

Kontraindikace kryolipolýzy

I tak dokonalá metoda jakou kryolipolýza bezesporu je má své nevýhody, nebo spíše omezení. Vyhnout se jí musejí ženy v době těhotenství a kojení. Nevhodná je i u lidí, kteří mají kardiostimulátor. K dalším onemocněním, která jsou omezením pro kryolipolýzu, patří arterioskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, onkologická a kožní onemocnění, onemocnění jater, ledvin, slinivky, RS, Raynaudova nemoc a Raynaudův syndrom - dochází k bělání prstů na rukou. Odložit kryolipolýzu na pozdější dobu musejí i lidé, kteří mají akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity. K dalším problémům patří i problémy s tělesnou termoregulací a vysoká citlivost na chlad či alergické reakce na chlad. Přesto se doporučuje u některých jmenovaných onemocnění porada s lékařem. Například po odeznění některých onemocnění lze kryolipolýzu podstoupit později.

Co ještě nabízí estetické zákroky?

Existuje řada zákroků, které odstraní vrásky, povadlou či převislou kůži, pomohou růstu vlasů, regeneraci a revitalizaci pokožky, či vám přidají na kráse pomocí zvětšení či zmenšení některých partií. Vyzkoušet můžete:

 • Aptos – vyřeší pokles stárnoucí kůže a také vrásky.
 • Botulotoxin – odstraní mimické dynamické vrásky, asymetrie, nadměrné pocení podpaží, plosek nohou i dlaní.
 • Digitální dermatoskop – pomocí digitální kamery můžete vyřešit i podezřelé kožní útvary, které nejsou vidět pouhým okem, ale mohou být nebezpečné.
 • Chemický peeling – vyhladí jizvičky, vrásky, akné, pigmentové skvrny, omladí vaši pleť.
 • Injekční výplně – zvětší rty, odstraní vrásky a propadlé tváře.
 • Injekční lipolýza - zbaví tělo nadbytečného tuku a celulitidy.
 • IPL - Pulzní světlo - trvale odstraní rozšířené cévky obličeje, pigmentaci, vrásky, omladí pleť obličeje, krku a dekoltu.
 • Korekce očních víček – pomůže s problémy kolem očí, tedy s převislými horními i dolními víčky.
 • Lymfodrenáže – tedy speciální masáže, které obnoví a zvýší odtok lymfy z dolních končetin.
 • Mezoterapie – jde o techniku přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže. Takto lze revitalizovat obličej, krk, dekolt, ruce, zkrátka místa s projevy stárnutí. Výborné jsou i účinky na vypadávání vlasů a obnovu jejich růstu.
 • Renokin lash lash – lékařská obnova růstu řas, která vám pomůže opět získat krásné řasy.
 • Plazmaterapie RegenACR - mlazení pokožky vlastní obohacenou plasmou.
 • Sklerotizace - účinná metoda odstranění žil a metličkových žilek, které jsou viditelné a nepříjemné a často i bolestivé.
 • Ultherapie – zajímavá metoda omlazení, tedy jak vypadat mladší, bez chirurgického zásahu.

Opravdová pomoc

Nabídka dnešních kosmetických, estetických a kožních zákroků je široká a také účinná a bezpečná. A tak již nemusíte skrývat své problémy pod vrstvami oblečení či make-upu. Stačí navštívit odborníky a požádat o pomoc či doporučení, jak problém zvládnout. Možná budete překvapeni jednoduchostí a vynikajícími účinky, které vám pomohou změnit život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23185 (zdravotnimagazin.cz#10357)


Diskuze a zkušenosti

e-mail kamen.jana@seznam.cz | 29.04.2013 16:34
Re: Účinná kryolipolýza přístrojem Zeltiq - Brno dobrý den.Chtěla bych se optat,jesli mohu podstoupit kryolýpolýzu,když se léčím na vyšší cholesterol a vyšš tlak?Děkuji


Přidat komentář