Účinné formování postavy - Olomouc

Formování postavy je jedinou rozumnou cestou k získání pěkné postavy. Jestliže se budete trápit různými nesmyslnými dietami, možná na chvíli pár kilo zhubnete, nikdy však pěkné figury nedosáhnete. Nevíte, jak svou postavu zformovat, čtěte tedy dál...

Po** pěkné postavě** prahne každá žena, ať už jí je dvacet anebo šedesát, bohužel jen málokteré se podaří. Většina žen, a to i těch, která v mládí onu vysněnou postavu měla, se ji podaří udržet po celý život. Může za to genetická predispozice, ale také i způsob života, jakým ženy žijí. Svůj vliv má také věk a později i své učiní i menopauza.

Jestli se tedy chcete svému snu, představě, či tužbě alespoň trochu přiblížit je zapotřebí, abyste na svém vzhledu trvale pracovali. Pokud se totiž nebudete mít rádi a nebudete o sebe pečovat váš sen bude čím dál, tím více vzdálený a nereálný.

Na cestě za úspěchem si v současné době můžete naštěstí pomoci různými prostředky, jakými jsou například** lymfodrenáže** a neinvazivní liposukce. Obě tyto procedury mají velice významný vliv nejen na účinné formování postavy, ale i na vaše zdraví. Díky osvětě se proto neinvazní liposukce a lymfodrenáže stávají, čím dál více vyhledávanými. I vy byste rádi tuto terapii zkusili, jen nevíte na koho se obrátit?

Neinvazní liposukce

Pokud toužíte pěkné postavě a chcete si svou cestu usnadnit, je pro vás jistou možností liposukce. Liposukce invazní není však pro každého a ani ji každý nemusí, pro ty, jež by rádi přeci jen rychle zhubli zde je alternativní varianta v podobě neinvazní liposukce přístrojem VACaVite.

Přístroj VACaVite je nejlepším přístrojem, který je v současné době na českém trhu dostupný, který pomocí špičkové technologie spojenou s lymfodrenáží, dosahuje významných výsledků již po jednom ošetření. S touto metodou můžete velmi rychle a bezbolestně tvarovat své tělo a odbourávat svůj přebytečný tuk z podkoží. Metoda spočívá na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku, který odbourává uložený tuk z podkoží, rozpouští jej a transportuje jej do lymfatického systému, odkud se pak dostává z těla ven. Již po prvním ošetření si můžete povšimnout objemového úbytku o 2 – 6 centimetrů. Počet potřebných procedur je individuální, ale ideální je pokud jich absolvujete minimálně deset, a to v rozmezí sedmi až deseti dnů. Touto metodou se nejčastěji redukují tukové polštářky z oblasti břicha, hýždí, boků, stehen, kolen a paží.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž vznikla na podkladě dlouhých a rozsáhlých studií a sledování ručně prováděné lymfo – drenáže, která je doporučována a prováděna nejen v kosmetických salonech, ale i v léčebných zařízeních již více než 80 let. Právě na tomto podkladě byla vyvinuta přístrojová lymfodrenáž, která měla tuto masáž zpřístupnit širší veřejnosti a také usnadnit práci rehabilitačním a kosmetickým odborníkům.

Lymfatická masáž má velice blahodárný vliv na správnou funkci lymfatického systému, imunitu, metabolismus tuků a tím pádem i na zdravé hubnutí a účinné formování postavy. Již dlouhou dobu patří k nedílné součásti jak klasické chirurgicky prováděné liposukce, tak i u neinvazní liposukce.

Podtlakovým systémem totiž pozitivně působí na zpomalený, či zcela zastavený lymfatický systém, který aktivuje a pomáhá mu v jeho činnosti.

Přístrojová lymfodrenáž spočívá v tom, že si klient oblékne návleky na nohy až do pasu, které pak v tlakových vlnách působí na lymfatický systém a postupně jej od konečků prstů směrem nahoru rozproudí. Pokud jste po liposukci, ať už invazivní anebo neinvazní, pomůže vám tato lymfodrenáž k co nejefektivnějšímu zbavení se rozpuštěného tuku z těla ven.

Pro nejlepší výsledek

Pokud toužíte po co** nejúčinnějším formování postavy** je zapotřebí neinvazní liposukci i lymfodrenáž podpořit i osobním přístupem a režimovými opatřeními. Je velice důležité, abyste při absolvování těchto procedur udržovaly zdravý** pitný režim o přijmu 3 – 4 litrů tekutin za 24 hodin**. Pouze tak umožníte, aby z vašeho těla mohl rozpuštěný tuk odejít vylučovacími cestami a potem ven. Jestli nebudete dostatečně pít, nebude mít jak odejít a začne se opět ukládat do podkoží, čím bude celý proces zbytečný a neefektivní. Kromě tekutin je však důležité zvýšit i svou pohybovou aktivitu, která celý proces vylučování tuku urychlí a zintenzivní.

Pokud váháte nad trvalostí těchto procedur je zapotřebí říci, že tyto procedury mají zaručený trvalý účinek, s potřebnou krátkou udržovací kúrou opakující se jednou za půl roku. Podmínkou však je komplexní změna vašeho stylu života, protože pokud nezměníte své dosavadní špatné stravování a nulovou fyzickou námahu je zcela logické, že i ta nejlepší a nejdražší procedura je pak trvalé neúčinná.

Multifunkční vana – Wellness box

Wellness box je unikátní technika, která se snaží skloubit západ s východem. Zařízení neoQi si zakládá na využití přírodních léčivých sil – vody, tepla a masáže. Velkou výhodou tohoto přístroje je unikátní multifunkční zařízení. Tato vana totiž může zprostředkovat účinnou vibrační masáž, efektivní aromaterapii, parní saunu, infrasaunu anebo také sprchu Vichy.

Multifunkční vana je ideální jako doplňující relaxační prvek lymfodrenáže a neinvazní liposukce, obzvláště pokud si z nabídky programů vyberete Infrasaunu, která také silně ovlivňuje metabolismus tuků. Účinné formování postavy za využití lymfodrenáže a neinvazní liposukce má v konečném výsledku pozitivní vliv nejen na vaši figuru, ale také na vaše zdraví, imunitu, metabolismus, celulitidu a mimo jiné i na sebevědomí. Pokud tedy máte sen, je na čase, abyste přestali snít a konečně na svém snu začali pracovat. Pouze tak může přestat být sen pouhým snem, ale realitou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23030 (zdravotnimagazin.cz#10072)


Přidat komentář