Vacupress a lymfatické masáže - Ostrava

Současná doba vyžaduje, aby člověk vypadal za každých okolností dobře. Vzhledem k tomu, že žijeme uspěchaným způsobem, na pohyb zapomínáme. Jak se pak ale rychle a bezbolestně zbavit přebytečných kil? Slyšeli jste už o Vacupress?

Co je Vacupress?

Tento** masážní přístroj** masíruje jednotlivé části těla speciální baňkou, která je hadičkou propojena s přístrojem, vysávajícím z baňky vzduch. Tato masáž spočívá na principu využití podtlaku, který má v konečném výsledku detoxikační účinky. Celá terapie se skládá ze tří fází. V průběhu první fáze se nejprve aktivují lymfatické cesty a prokrvuje pokožka. Ve druhé fázi se zvyšuje tlak, čímž dochází k rozbourání tukových buněk a následnému urychlení metabolismu. V poslední třetí fázi pak Vacupress vyburcuje ochablé podkoží a lymfatický systém začne ve velkém odplavovat nanesené toxické látky z těla ven. Tímto procesem dochází k očistě organismu. Mimo detoxikační účinky procedura i zeštíhluje a napomáhá s formováním postavy.

Vacupress působí preventivně proti vzniku celulitidy, kterou i léčí, dále pak napomáhá redukci váhy, vyhlazuje i zpevňuje pokožku a zabraňuje vzniku otoků na dolních končetinách. Jestli vás tento produkt zaujal a rádi byste jej vyzkoušeli máte možnost. Rozhlédli jsme se za Vás a objevili jsme jedno masérské studio, kde** Vacupress** mají a vyjma jej i mnoho dalších blahodárných procedur.

Vacupress a lymfatické masáže

Oba typy masáží mají pozitivní vliv na lymfatický systém, který aktivují a zbavují organismus škodlivých látek. V dnešní době, kdy je prokázáno, že téměř u 90% lidí nefunguje správně lymfatický systém, jsou tyto metody dobrou možností jak neprůchodný systém zprůchodnit. Špatná funkce lymfatických cest má totiž dalekosáhlejší následky než si většina lidí uvědomuje. Stojí totiž za špatnou pletí, předčasným stárnutím, ale i špatným metabolismem tuků, který vede k nadměrnému nabírání kilogramů, celulitidě, vzniku civilizačních chorob, špatné imunitě a tak dále. Vacupress a lymfatická masáž se snaží o nápravu a udržení správné funkce lymfatického systému. Jestli chcete dosáhnout toho nejlepšího účinku, je potřebné, abyste dodržovali správný pitný režim. Toxiny se z těla totiž vylučují za pomocí střev a ledvin, což je možné pouze v tom případě, když je tělu dodáváno dostatečné množství tekutin. Pokud tomu tak nebude je veškerá investice do těchto procedur zbytečná.

Masáž Lomi Lomi

Pokud chcete ještě nějakým dalším způsobem podpořit svůj lymfatický systém, můžeme vám doporučit i masáž Lomi Lomi. Tato** havajská masáž** se provádí převážně předloktím, kdy vychází z velmi jemných a plynulých dotyků, při nichž se snaží uvolnit energetické blokády a zatuhlé svaly. U této terapie se hojně užívá různých aroma terapeutických teplých olejů. Konečný výsledek kromě** stimulace krevního oběhu a lymfatického systému** je vysoce relaxační a harmonizující. Lomi Lomi pomáhá odstranit svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a napomáhá** detoxikaci organismu**. Je ideální pro kombinaci s dalšími metodami, jakými je Vacupress anebo Pneuven.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají při masáži široké využití. Jejich pozitivní účinek na organismus je také velice širokospektrý. Procedura spočívá v tom, že se kameny před masáží nejprve nahřejí a položí na záda. Přikrytím nahřátých kamenů pak dochází zahřátí a minerály z kamenů se tak dostávají do těla. Další možnosti využití kamenů je i masáž končetin, kdy za pomoci tlaku na určité body stimulujeme orgány k lepší činnosti. Tato metoda pochází z havajských terapeutických technik, které zjistily, že spojení masáže s horkými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Maximální prožitek umocní správně zvolená aroma terapie. K terapii jsou využívány lávové kameny z hlubokých vrstev, které obsahují velké množství různých kovů a jsou proto velice teplo-vodivé. Kameny z jiných vrstev nejsou již tak účinné. Masáž lávovými kameny má vysoce terapeutické a relaxační účinky, které navíc stimulují krevní oběh a lymfatický systém, vyrovnává energii v těle a postupně prohřívá celé tělo. Masáž lávovými kameny je vysoce antistresová a napomáhá k dokonalé detoxikaci organismu, a proto je vhodná jako doplňující procedura Vacupressu anebo Pneuvenu.

Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?

Bylo by ideální, kdybyste změnili svůj dosavadní ne příliš ideální způsob života a začali se věnovat více pohybu a kvalitnějšímu stravování. Výsledek by byl pak trvalý. V rámci detoxikačního procesu, který obsahuje nejen očistu těla, ale i duše, kterou zde skvěle doplňují různé masáže, je ideální abyste absolvovali alespoň deset sezení. Počet dalších sezení se pak odvíjí individuálně od vašeho problému. Ideální rozptyl mezi sezeními jsou dva až tři dny. Při udržovací kůře pak vystačí jedna návštěva za měsíc. Nutno opět upozornit, že pokud nedojde k úpravě pitného režimu a k úpravě způsobu života, nemůžete čekat trvalého a tak kvalitního účinku, jaký mají ti, jež k problému přistupují aktivně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22958 (zdravotnimagazin.cz#9923)


Přidat komentář