Víte, jak hubnout?

Pokud opravdu hubnete a necítíte se unavení, bravo. Většinou je to ale naopak. Možná jdou kila dolů, ale s nimi přicházejí různé vedlejší potíže jako je nedostatek energie, deprese nebo velká chuť na sladké.

Hubnutí

Pokud opravdu hubnete a necítíte se unavení, bravo. Většinou je to ale naopak. Možná jdou kila dolů, ale s nimi přicházejí různé vedlejší potíže jako je nedostatek energie, deprese nebo velká chuť na sladké. Všechny tyto projevy jsou znamením, že něco není v pořádku.

Výživový poradce

Proč je výhodou mít svého výživového poradce? Protože odborník na hubnutí vzatý sestaví dietní plán nejen podle vaší váhy, ale také podle druhu vašeho zaměstnání, zdravotních potíží (vysoký cholesterol, potravinové alergie, srdeční choroby apod.), míry volného času apod. Pomůže vám řešit problémové situace, které v průběhu hubnutí nastávají, vysvětlí vám nutnost jednotlivých částí dietního plánu a jeho prospěšnost pro vaše zdraví.

Výživový poradce spolupracuje také s dalšími odborníky, např. s fitness trenéry, takže bude pod odborným dohledem vedeno i vaše cvičení a vám se tak nemůže stát, že si hned na začátku ublížíte nebo si přetáhnete svaly.

Dieta šitá na míru

Dieta sestavená výživovým poradcem bude zaručeně zdravá a účinná. Musíte se však přinutit ji dodržovat důsledně, jinak je veškerá snaha marná. Výživový poradce naštěstí dokáže člověka správně motivovat. Pokud hubnete sami, čas od času zhřešíte. Pod dohledem odborníka budete disciplinovanější.

S vůlí dokážete všechno

O tom, jak je dieta pod dohledem odborníka účinná, se přesvědčili i mnozí účastníci televizního pořadu Jste to, co jíte. V této populární reality show se lidé, kteří trpí nadváhou, pokouší zhubnout s pomocí dietoložky MUDr. Kateřiny Cajthamelové. V pořadu Jste to, co jíte se každý účastník přesvědčí o tom, že s pevnou vůlí a podporou odborníka jde opravdu všechno.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21805 (zdravotnimagazin.cz#5476)


Diskuze a zkušenosti

Katka | 28.06.2012 18:52
Re: Víte, jak hubnout? Žadne diety nebo prašky nepomužou a vynechana jidla taky.Už vim jak na to jeste kolik toho snite klidne si ješte přidejte moc se nepřespete.Musite tesne před spanim než pujdete spat udelat 20 dřepu. Uvidite za tyden budete važit o neco min mne to fakt pomohlo važim o neco min než jsem važila za mesic budete važit o 20 kilo min.Ale ty dřepi musite delat každy den před spanim a nezamopenout na dřepy.Je to fakt dobra rada dejte na mne ahojky s pozdravem Katka


Přidat komentář