Všestranný rozvoj plavání

Plavání je přirozený pohyb, při kterém by mělo být zapojeno celé tělo. Při plavání byste se měli cítit zadýcháni jako po každé jiné sportovní aktivitě, která vám dala zabrat.

Přirozenost plavání

A ne jen to. Plavání je skvělým a příjemným prostředkem, jak snížit tělesnou hmotnost. Nejrychleji se výsledky plavání objevují u žen s nadváhou. Pro takového ženy je to nejzdravější a nejméně zatěžující činnost, jelikož ve vodě nenosí svou vlastní hmotnost, čímž se nezatěžují klouby a kosti.

Udržení kondice

Kondiční plavání se s koupáním nemůže srovnávat. Protože, aby mělo plavání opravdové účinky, musíte plavat alespoň 10 minut v kuse a to pouze jedním plaveckým stylem. Až potom se zvýší Váš srdeční tep a nastartuje se spalování tuků.

Plavání - kraul

Kraul patří mezi velice účinné plavecké styly. V první řadě je důležité správně dýchat a pracovat s rukama a nohama. Věřte, že naučit se správně plavat kraula není nic jednoduchého a to ani pro zdatné sportovce. Ale jestliže to zvládnete, tak docela brzy účinky plavání poznáte na svých stehnech a zadečku.

Plavání - prsa

Prsa jsou dalším oblíbeným plaveckým stylem a obzvlášť pro ženy. V současnosti byl zmodernizován a stal se z něj silový styl. Jestliže se naučíte plavat prsa opravdu perfektně, tak to poznáte na svých silových partiích. To znamená, že posílíte hlavně prsní svalstvo, čímž zpevníte tvar svého poprsí.

  • Pokud chcete plaváním zhubnout, je důležitá pravidelnost. Jednou za 2 dny plavte 300 metrů vplným stylem a to vkuse. Čím více vkuse uplavete, tím lépe pro Vás.

Záchvat hladu

Po náročném fyzickém výkonu, jakým plavání určitě je, vás možná přepadne vlčí záchvat hladu. Vyvarujte se přejídání a dejte si něco, co vás zasytí, ale nemá příliš kalorií. Pocit hladu a chuť na sladké můžete také ztlumit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22440 (zdravotnimagazin.cz#7075)


Přidat komentář