Výživové poradenství a hubnutí online

Kila navíc nás mohou trápit z hlediska estetického i zdravotního. Nejen řada žen, ale také mužů řeší jak zhubnout nadbytečné kilogramy. Jednorázové zhubnutí nemusí být takovým problémem. Je třeba se však zaměřit na účinnost a udržení si nové, nižší váhy.

V řadě časopisů je možné se dočíst o „zaručených“ dietách. Tématika diet se pak množí na jaře a v létě, kdy již případné tukové špíčky jen tak snadno v oblečení nezamaskujeme. Vrhnout se pak do takovéto některé, ať už „osekané“ diety, diety modelek, diety celebrit, diety rýžové, diety bílkovinné, pro řadu z nás nemusí být zrovna nejideálnějším řešením. Každý z nás má totiž jiné spalování, jiné rozložení tuků, jiný způsob života, jiné zaměstnání, jiné stravovací návyky aj. A tak, i přes sebevětší snažení a omezení, se nám nemusí podařit zhubnout. Mnohem efektivnější forma hubnutí je využití služeb osobního výživového poradce, který Vám doporučí program na míru.

Aspektů které se na nás projevují je celá řada. Za nejdůležitější z nich lze považovat:

Znečištění celého životního prostředí. (O mnoha faktorech dosud nemáme ani informace - ne proto, že by je někdo tajil, ale protože nás ani nenapadá se o ně zajímat).
Snižování přirozeného energetického výdeje, negativní vliv ekonomiky na potravinové zdroje, úbytek stopových prvků v půdě. (Po staletí jsme se nezajímaly co vlastně čerpáme zemědělskou činností).

Je mi jasné, že v těchto problémech není jednoduché se orientovat sám, ale chci pomoci co největšímu množství lidí, kteří o tuto pomoc stojí a jsem ochoten pomoci i těm, kteří by mne chtěli v této činnosti následovat.

Dieta a zase ta dieta

Otázka diet může být věčným témat nás všech. Tedy jen do doby, než skutečně pochopíme ten pravý smysl a účel diety. Dietu, ať chceme nebo ne, máme spojenou s určitým omezením. A zde může být jádro problému. Budeme-li dietu brát jako tzv. nutné zlo, díky kterému se nám podaří zhubnout, pak se s největší pravděpodobností shozená kila navrátí a přibudou k nim ještě další.

Diety ovlivňují nejen hmotnost, ale i náladu

Diety, které jsou založené na nízkém příjmu, nám mohou pomoci zbavit se nadbytečných kilogramů, zato se však při nich málokdy cítíme v pohodě. Stačí i jeden den a již se u Vás může projevit únava, nevrlost, podrážděnost, tedy celková nepohoda. Vaše chování pak přenesete na okolí, a tak budete otrávení a negativně naladěni všichni. Těžko pak říci, jestli krátkodobá radost ze shozených kil za to stojí. Zvláště, když se navrátí.

Redukce váhy

Již jsme se dotkli toho, že redukovat váhu lze prakticky jakýmkoli způsobem. Můžete se po určitou dobu značně omezovat v příjmu potravin, hladovět, soustředit se na jeden druh pokrmu aj. Ručička váhy Vám může ukázat nižší cifru, ale na jak dlouho. Ať už bude Vámi zvolená dieta trvat dva, tři dny, či týden, čtrnáct dnů, po jejím ukončení se s největší pravděpodobností navrátíte k zažitému způsobu stravování. A je tak i trochu na místě dodat, že si první „neomezující“ dny dopřejete něco těch pochoutek, kterých se Vám při dietě nedostávalo. Určitě bychom také neměli opomenout fakt, že řada z nás se na redukci váhy psychicky připravuje, a to tím způsobem, že si den dva předtím skutečně „dopřeje“. Za takové hojné dopřávání si však můžeme klidně přibrat i kilogram, dva. Má pak smysl takováto redukce váhy? Zbytečně si huntujeme nejen tělo, ale i naši duši.

Účinná redukce váhy

Redukce váhy by neměla být o omezování, ale o změně stravovacích návyků. Ono, kdo by nevěděl, že by se mělo jíst hodně ovoce, zeleniny, celozrnných produktů, bílkovin aj. a snížit příjem tuků, sacharidů, přepálených a mastných potravin? Jenže, již málokdo z nás si dokáže sestavit jídelníček, který bude korespondovat se zdravým životním stylem a zároveň nebude tělu nic chybět. Je třeba pamatovat nejen na množství, ale hlavně na složení potravin. Účinná redukce váhy tak může být skutečně těžkou alchymií. Vašeho snu o štíhlejší postavě se však vzdát nemusíte. Stačí se obrátit na osobního výživového poradce.

Výživové poradenství – osobní program na míru

Tak, jako má řada z nás osobního finančního poradce, psychologického poradce aj., tak svůj nemalý význam má i osobní výživový poradce. Díky němu totiž učiníte nejen ten stěžejní první krok, směřující k Vaší ideální váze, ale také se budete těšit z lepšího zdraví. Než Vám však bude moc poradce poradit a sestavit program na míru, bude od Vás potřebovat některé informace. Například ho bude zajímat věk – výška – váha – kolik kilogramů byste si přáli zhubnout – zda skutečně chcete zhubnout – zda jste již někdy drželi diety a jaké, s jakým úspěchem – zda a jaké máte zdravotní problémy – jaké jsou Vaše stravovací návyky aj. S veškerými informacemi, které mu předáte, ať už osobně, nebo on-line, bude pracovat diskrétně.

Patentované produkty – účinný pomocník při hubnutí

Možná jste „šli“ do některé diety, která spočívala například jen v užívání hubnoucích koktejlů. Nemusíte je tak zcela zatracovat. Ty kvalitní obsahují totiž veškeré důležité vitamíny, minerály, vlákninu a další živiny. Jen opět je tu ten fakt, že takové diety jsou sestavené „obecně“. Neberou v potaz individualitu každého jedince. Pokud však využijete odborných služeb výživového poradce, pak případné produkty, které Vám doporučí, budou sestavené tak, aby korespondovali s Vaší postavou, typem, požadavky, s Vašimi možnostmi, stylem života, potřebami aj. A hlavně, díky poradenství a nenásilnému zlepšování stravovacích návyků docílíte dlouhodobého výsledku.

Kvalita patentovaných produktů

Různých hubnoucích produktů ve formě tablet, kapslí, sypkého prášku, tyčinek aj., je pěkná řádka. Je možné si je jen tak volně zakoupit například v lékárně, v síti drogerií, ale také přes internet, či od „podomních“ prodejců. Pomineme-li opět otázku, že je třeba při nákupu některého z těchto produktů pamatovat na naši „originalitu a jedinečnost“, je tu i otázka složení produktu.

Patentované produkty – s osobním výživovým poradcem

Určitě je vhodné se vyhnout nákupu produktů, které mají vliv na Vaše zdraví, od pochybných prodejců, kteří postávají na ulici, na tržnici, či sice provozují e-shop, ale o záruce kvality nemůže být v jejich případě řeč. V případě osobního výživového poradce se Vám nestane, že se k Vám dostane nekvalitní produkt, či produkt s placebo efektem aj. Patentovaný produkt zaručuje nejen kvalitu složení, ale také absenci negativních vedlejších účinků. A díky poradenství a individuálním přizpůsobení řeší dlouhodobý výsledek.

Formování postavy

Silná trojka složená z Vaší motivace, odhodlání a odborných služeb výživového poradce v podobě poradenství, sestaveného programu na míru a řešení dlouhodobého výsledku díky vyvážené stravě – patentovaných produktů, bude zárukou toho, že se budete moci těšit nejen z nižší váhy, lepší kondice, ale také z postupné přeměny, vyrýsování partií Vašeho těla. Tukové špíčky v oblasti boků, bříška, stehen se s Vámi „rozloučí“ a místo bochánků „objevíte“, že skutečně máte pas, hladká stehna, nevisící kůži na pažích aj. Žádné intenzivní a úmorné cvičení nemusíte podstupovat. Radost z pohybu by se stejně nedostavila. Místo toho si užívejte například procházek na čerstvém vzduchu, radovánek s dětmi na hřišti aj. Každý takovýto pohyb se počítá. Uvidíte, jak se pak ve Vašem „novém těle“ budete mnohem lépe cítit. A okolí? To na Vás bude obdivně hledět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23140 (zdravotnimagazin.cz#10312)


Přidat komentář