Výživové poradenství - Jihlava

Optimální váha je nejenom trendem současné doby, ale také prevencí před mnoha onemocněními, která jsou spjaty s nadváhou. Jestliže bojujete s nadbytečnými kily, může vám pomoci výživový poradce.

Při objednávce služeb heslo: V létě do plavek

 • Slevová akce v létě do plavek!
 • Půlroční péče poradce původně 4400Kč nyní 2800,- Kč.
 • Dvouměsíční péče poradce původně 1870,- nyní 1200,- Kč.
 • Služby zahrnují osobní tělesnou analýzu přístrojem Tanita BC420, jídelníček na 20 dní a konzultace.

Hubneme bez doplňků stravy !!!

V současnosti přibývá osob, které bojují s nadváhou a obezitou. V nynější společnosti mají lidé nadbytečný přísun energie a malý výdej. Důsledek tohoto je jasný, nabývání váhy. Kila se vždy snadněji přiberou než shodí. Pro ty, kteří už mají dost držení věčných diet a chtějí se svým životem skutečně něco udělat, jsou zde služby výživového poradce. Výživový poradce vám může pomoci v boji s nadváhou a s hledáním zdravého životního stylu.

Poradce pro výživu - Jihlava

Potřebujete pomoci s výživou? Pak se určitě obraťte na paní Kristýnu Křišťálovou. Paní Křišťálová nabízí služby výživového poradce.

 • Pomocí analyzátoru Tanita BC 420 zjistí vaše tělesné hodnoty
 • Sestaví vám jídelníček na míru

Paní Kristýna Křišťálová je specialistkou ve svém oboru a každému na míru dle jeho potřeb vyhoví a účinně pomůže. Můžete se na ni obrátit s jakýmkoli problémem. Diskrétnost, spolehlivost a loajalita Vám jsou zaručeny. Díky tomu najdete skutečně to, co hledáte.

 • Paní je k dispozici na adrese: Palackého 14, Jihlava, 58601
 • E-mailové spojení: kkristalova@seznam.cz
 • Tel.kontakt: +420 775 877 412 (od 16:00 do 19:00)
 • Objednání přes sms a e-mail je možné kdykoli.

Výživové poradenství - Jihlava - Kristýna Křišťálová

Pro ucelenou představu o paní Kristýně Křišťálové, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti výživového poradenství?

Zájem o sport, zdravou výživu, zajímavá práce s lidmi…

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Nebyl žádný průvodce, nikdo vám nepředá svoje know-how. Nejvíc pomáhají fóra, kde se dozvíte osobní zkušenosti lidí, co se zbavili nadváhy.

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Prvního půl roku jsem se učila sestavovat jídelníčky blízkým, přátelům.

V počátcích mi chyběla jistota, výhoda byla, že jsem klienty dobře znala.

Velkou změnu mi přineslo zakoupení analyzátoru Tanita BC 420. Je to pro mě dobrá investice.

Váha je přesná a mám možnost sledovat výsledky klienta.

 • hmotnost
 • BMI
 • celkový tělesný tuk
 • vnitřní (viscerální) tuk
 • svalovou hmotu
 • celkovou vodu v těle
 • metabolický věk
 • stupeň bazálního metabolismu

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví? Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

V únoru 2015 jsem absolvovala kurz výživy pro děti 6-12 let. Každý poradce se musí neustále zajímat o nové informace.

Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby, inspirace a umění.

Můj přístup k výživě je jednoznačný, jídelníček musí obsahovat běžně dostupné potraviny. Klient najde ve svém jídelníčku dušený špenát, kapustu, kuře na paprice, pečivo. Také neměním některé zlozvyky, jako je káva. Jen je nutné změnit přípravu některých potravin. S klientem vybíráme vhodné složení jídelníčku, nesmí obsahovat potraviny, které nejí.

Klienti mají k dispozici podrobný jídelníček, který jim měním podle jejich váhy a požadavků vyhovujících dietnímu režimu.

Co Vás nejvíc naplňuje a těší na Vaší práci?

Klienti mají radost z úbytku na váze, jsou příjemně překvapeni složením jídelníčku. Nejvíc mě těší práce s lidmi a jejich radost z výsledků.

Máte také nějaké pravidelné akce pro zákazníky?

Ano, mám akce pro své zákazníky. Každé tři měsíce mají zdarma převážení na analyzátoru BC Tanita 420. Každý klient může zdarma pozvat přítele, nebo člena rodiny.

Redukce váhy Jihlava

Nadváha a obezita je výrazným problémem mnoha vyspělých zemí. Vlády neustále upozorňují na škodlivost fast foodů. V některých zemích dokonce vznikají zvláštní zákony, které se snaží omezit příjem sladkých nápojů u lidí. Zjistilo se, že současní Američané přijímají až o 300 kalorií více než před 30 lety. Obezita již není problém pouze dospělých osob, ale také stále více dětí má problémy s váhou. Sedavý způsob života, trávení spousty hodin u počítače nebo před televizí, nesprávný způsob stravování a málo pohybu, to vše se pak odráží na naší váze. Obezita však může způsobovat mnohé nemoci a tak je nutné s ní bojovat. Mnoho lidí předpokládá, že když přestanou jíst, váha půjde sama dolů. Poté však přichází mnohá zdravotní rizika a také známý jojo efekt. Pokud chcete zhubnout zdravým způsobem a nevíte si s tímto problém rady, je dobré kontaktovat odborníka na výživu, tedy výživového poradce, který vám vysvětlí vše důležitá a společně s vámi najde tu pravou cestu pro redukci váhy. Výživový poradce najde chyby ve stravovacích návycích. Vypracuje Vám výživový plán a bude vás motivovat ve vašem úsilí. Výživový poradce zde není pouze pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale také pro osoby, které chtějí nabrat svalovou hmotu nebo pro těhotné ženy, kojící matky nebo pro ženy, které chtějí, aby se jejich rodina lépe stravovala.

Dietolog - Jihlava a okolí

Výživový poradce, který se někdy označuje jako dietolog, vám může pomoci k zdravějšímu životnímu stylu, který zahrnuje dostatek pohybu a také správný způsob stravování. Výživový poradce vám ukáže vaše špatné stravovací návyky a poté se vaše tělo bude mnohem snadněji zbavovat nadbytečných kil. Tento odborník vám vysvětlí podle čeho se řešit při nákupu kvalitních potravin, seznámí vás s pravidly stravování a vytvoří vám jídelníček na míru, který bude respektovat vaše omezení (zdravotní problémy) a potřeby.

Co očekávat od spolupráce s výživovým poradcem

Že jdete poprvé navštívit výživového poradce? Rozhodně nemusíte mít z ničeho strach. Během první konzultace s vámi výživový poradce probere vaše stravovací návyky, sportovní aktivity a váš celkový životní styl. Výživový poradce se vás bude ptát na to, kdo ve vaší domácnosti nakupuje, kdo vaří a co se u vás doma vaří. Na základě všech těchto informací vám poté výživový poradce objasni, kde děláte chyby a sestaví vám individuální program pro redukci nadváhy nebo nabírání svalové hmoty. Touto spoluprací získáte speciální jídelníček, který bude vycházet z vašeho zdravotního stavu (např. když máte zvýšený cholesterol, potravinovou alergii nebo cukrovku). Na jednotlivých konzultacích budete se svým výživovým poradcem probírat vaše úspěchy a neúspěchy v programu redukce váhy. Výživový poradce se stane vašim osobním koučem, se kterým se budete moci dělit o své radosti i starosti. Výživový poradce vás bude motivovat a podporovat. Změna váhy to není pouze samotná změna jídelníčku, ale také další aktivity a tak může výživový poradce spolupracovat s mnoha dalšími odborníky jako např. fitness trenérem, rehabilitačním pracovníkem nebo terapeutem.

Výživový plán Jihlava

Výstupem ve spolupráci s výživovým poradcem je individuální jídelníček nebo také výživový plán na míru. Výživový plán je pro ty, kteří chtějí redukovat svou váhu, pro ty, kteří si ji chtějí udržet nebo pro osoby, které chtějí zlepšit své stravování. Výživový poradce vám může ukázat, jak kvalitní byl dosud váš jídelníček, jak můžete svůj jídelníček vylepšit a jak vám mohou vhodné potraviny posílit kondici. Výživový plán na míru může velmi pomoci osobám se zdravotními problémy.

Potraviny a redukce váhy Jihlava

Vhodně zvolené potraviny jsou při redukci váhy velmi důležité. Chcete snížit svou hmotnost? Tak v tomto případě se vyhýbejte tučnému masu a sýrům, uzeninám, sladkostem a smaženým jídlům. Nevhodná je dále bílá mouka a pokrmy z ní, vzdejte se cukru a soli nebo alespoň svou potřebu snižte.Dále si dejte pozor na kompoty, džemy s cukrem, slazené nápoje, energetické nápoje a alkohol. Do svého jídelníčku zařeďte čerstvé ovoce, zeleninu a ryby. Mezi vhodné potraviny se řadí třeba luštěniny, přírodní rýže a celozrnné těstoviny. Jezte menší porce červéného masa, přednost dávejte spíše bílému. Nezapomínejte i na dostatečný přísun tekutin a to především neperlivé vody nebo lehce mineralizované.Vyzkoušet můžete i kvalitní čaje jako je zelený,bílý či ovocný.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23153 (zdravotnimagazin.cz#10325)


Diskuze a zkušenosti

Jana Sirková | 13.10.2014 15:19
Re: Výživové poradenství - Jihlava Mám nadváhu,nevím si rady jak na to prosím o Vaši radu.Děkuji,J.Sirková


Přidat komentář