Zdravá výživa a hubnutí - Praha 1

Potřebujete upravit jídelníček nebo celkově poradit s životním stylem? Pak se obraťte na výživového poradce. Tato profese je dnes velmi vyhledávanou a osvědčenou. Seznámíme vás s ní.

Pojem výživový poradce pro vás asi nebude žádnou novinkou. Poradenství ohledně zdravého životního stylu se objevuje v médiích už delší dobu a můžete mít představu, jak spolupráce s takovým odborníkem probíhá, jen si odmyslete prvky reality show. Odborník na výživu svým klientům pomáhá hlavně při hubnutí, ale nemusí to být jediná služba, kterou poskytuje. Výživový poradce pomáhá najít zdravý životní styl na míru každému člověku a je jedno, jestli jde o hubeného nebo silnějšího klienta. Zdravý životní styl souvisí i s dalšími zdravotními stránkami člověka. A protože každý je jiný a potřebuje jiný způsob životosprávy, musí mu ji najít odborník přímo na míru jeho potřebám.

Poradenství ve zdravé výživě

Jsou lidé, kteří více sportují a tím pádem si mohou dovolit větší přísun energie. Naproti tomu jiní zase nemají pohyb vůbec a škodliviny z jídla se jim ukládají snadněji. Pak jsou lidé, kteří potřebují poradit jak se stravovat, když mají zdravotní problém (cukrovkáři, bezlepkáři atd.). Můžete ale také odbourat zlozvyky. Spousta lidí dnes třeba málo snídá, přes den jedí ve stresu a vše doženou večer, což je samozřejmě špatně. Je proto potřeba najít někoho, kdo vám pomůže a ukáže, co a jak děláte špatně, poradí vám správnou cestu jak se stravovat, a také vás ohlídá. Je to vlastně trenér v oblasti zdravé výživy. Jaké služby tedy specialista na zdravý životní styl nabízí?

Výživový poradce – nabídka

Proč vůbec kontaktovat výživového poradce? Protože se jedná o specialistu na správnou výživu, která se u každého může projevovat jinak, tak nabídka výživových specialistů je rozličná. Především se musíte jednak zaměřit na svůj cíl a také musíte poznat, v jakém stavu je vaše tělo. Kolik snese energie, jakou pohybovou aktivitu potřebuje apod. Pokud jsme zmínili některé mediální výstupy, tak spoustu lidí překvapí, že když vidí obézního člověka, tak se u něj často projevuje podvýživa. Kdybychom shrnuli problém tohoto typu člověka, tak je to špatná strava, nekvalitní potraviny a špatný harmonogram. Pokud někdo bude každé dvě hodiny jíst kvalitní jídlo, je to pro něj lepší, než když někdo bude přes den hladovět a na večer se přejí uzeninami. Proto je zapotřebí mít při ruce odborníka, který vám pomůže. Jak pracuje?

Hubnutí

Výživový poradce – sestavení programu

Je několik možností, kdy se dá aplikovat výživové poradenství, vždy ale máte stejný cíl. Potřebujete se zbavit problému, který souvisí se stravováním, a pokud vezmete v potaz, že jídlo je nezbytnou součástí života obdobně jako dýchání, potažmo tedy i pití, musíte se naučit umět korigovat některé své zvyky. Správná znalost životosprávy vám také pomůže od jakéhokoli problému, který způsobuje třeba i zdravotní komplikace. Výživový poradce neslouží jen k tomu, aby vám korigoval váhu, ale aby našel ideální způsob stravy a harmonogram pro vás. Podívejme se proto na některé případy, kdy vám výživový poradce pomůže.Hubnutí

V tomto případě jde o nejčastější službu, kterou výživoví poradci poskytují. Zejména v naší zemi, kdy má problém s obezitou většina populace je tato služba velmi vyhledávaná. V čem je ale výhoda výživového poradce, když si člověk v podstatě sám dokáže odvodit, co mu prospívá? Ne vždy ale máte správné informace, i zdravě vypadající jídlo vám může škodit a naopak něco, o čem si myslíte, že by vám neprospívalo, nemusí být tak špatné. Poradce je tu také od toho, aby vás ohlídal, nejen, jak se stravujete, ale rovněž vám měří dosažené výsledky a zjišťuje, jestli jste na tom dobře. Navíc vám udělá program na míru, který neohrozí vaše zdraví a ani vás neomezí v každodenní činnosti.

 

Zvyšování váhy

Sice je to méně případů, ale i tak existují lidé, kteří potřebují nabrat nějaká kila, ale nedaří se jim to. Vypadá to jednodušeji, než zhubnout, ale pokud někdo takový problém řeší, tak má jistě obtíže nabrat nějaká ta kila. Výživový poradce proto nabízí možnost vést daného klienta k tomu, aby třeba nabral nejen potřebný tuk, ale také svalovou hmotu. Toto se může týkat sportovců, kteří svoji fyzickou aktivitu musí podpořit i energií, aby měli dostatek sil na další výkony, ale stejně tak to mohou být příliš hubené ženy, které mají problémy s otěhotněním. Někdy je třeba se vyvarovat některých potravin a doplňků a nahradit je něčím jiným.

Zdravý životní styl

Jak už jsme zmínili, zdravá životospráva souvisí se zdravím samotným. Nemoci jako vředy, rakovina ovlivňují i vaše stravovací návyky. Proto je zapotřebí znát a vědět, co vám škodí, k čemu máte sklony a čeho se vyvarovat.

Zdravý životní styl

Metoda SRT

Metoda SRT Vám pomůže zbavit se všech negativních myšlenek, stresů, traumat a nepříjemných zážitků. Tato metoda ve Vás posílí to, co je dobré a pomůže Vám najít sílu řešit vaše každodenní problémy. Po odblokování máte pocit znovuzrození.

SRT je bezbolestná terapie, která maže negativní vzory z vašeho podvědomí za pomoci kyvadla. Na této cestě osvobození od všech negativních pocitů se mysl postupně naplňuje myšlenkami dobra a začnete zažívat pozitivní prožitky. Je tedy důležité aby jste střežili vchod do své vědomé mysli a nechali vstoupit pouze dobrá přesvědčení. Postupně tak změníte rovnováhu dobra a zla ve svém "moři" podvědomé mysli. Váš život se začne projevovat mnohem pozitivněji. Budeme se obklopovat láskou a radostí ze života.

Ovoce a zelenina

Manuální lifting

Pomocí** manuálního liftingu** se vám z těla odstraní toxiny a vyhladí se pleť. Jde tak o přirozenou cestu, kdy se vám nejen zlepší kůže, ale zároveň bude vypadat i mladší. Pomocí speciální masáže se totiž uvolňují škodliviny z kůže a prokrvuje se pleť. Obnovují se buňky i kolagen a kůže se vypíná. Díky tomu se zcela přirozeně obnovuje struktura, aniž by musel zasáhnout skalpel nebo jiná invazivní metoda.

Využijte služeb výživového poradce, ať jste v lepší kondici. Jedině odborník vás povede na správnou cestu a vyvaruje vás experimentů, které stojí peníze, čas a zbytečně zatěžují zdraví. Hubnout, přibírat nebo jinak korigovat životosprávu musí často vést odborník, protože člověk sám o sobě si v lecčem uleví, a pak má problém se sebekontrolou. Je proto dobré mít nad sebou dohled, který vás fundovaně povede a také vám poradí, pokud budete mít problém. Je to jedna z nejlepších investic do sebe.

Manuální lifting

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23165 (zdravotnimagazin.cz#10337)


Přidat komentář