Zdravé hubnutí a detoxikace - Frýdek-Místek

Cítíte se často unaveni? Toužíte zhubnout? Dopřejte svému tělu vnitřní očistu, změňte životní styl a stravovací návyky. Vhodný způsob detoxikace organismu vám nabídne výživový poradce.

Někteří lidé jsou často unavení, jiní optimističtí, plní energie a tento stav velmi ovlivňuje složení potravy. Obvykle je totiž náš organismus neustále zatěžován současným životním stylem nebo nezdravou stravou z rychlého občerstvení. Svůj vliv má znečištěné životní prostředí a ovzduší, které neustále vdechujeme. Tyto okolnosti našemu organismu škodí možní víc než si připouštíme. Soustavně totiž své tělo zanášíme látkami, které lze možná trochu nadneseně označit za jedy. Znečistěný organismus nám to dává najevo v podobě neustálé únavy. A zde přináší řešení detoxikace organismu, tedy očištění těla. Dlouhodobě zatěžovaný a zaneřáděný organismus je třeba řádně vyčistit a napravit tak roky jeho přetěžování.

Program snižování nadváhy

Mnozí z nás již jistě poznali, že snížit nadváhu není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud se ale obrátíte na výživového poradce, situace se může rázem změnit. Výživový poradce totiž na základě analýzy vašeho způsobu života, stravovacích návyků a zdravotních obtíží spolu s vámi určí reálný cíl, tedy kolik kilogramů můžete v programu zhubnout a za jak dlouho. Při každé konzultaci se dozvíte skladbu jednotlivých tělesných složek, naučíte se rozumět principům hubnutí, osvojíte si techniky, které umožní tělu  hubnout a vybírat vhodné potraviny. Současně ale můžete jíst dál řadu oblíbených potravin, jde o to je správně kombinovat. S hubnutím také souvisí životní styl – naučíte se mít rádi, využívat pohybové aktivity, trénovat pevnou vůli atd. Naučíte se vytvořit si optimální jídelníček a odstranit chyby, které vedly k nadváze.

Dětská výživa a obezita

Správná výživa je jedním z důležitých faktorů, a to platí dvojnásob pro děti. Je třeba si uvědomit, že budoucí vývoj dítěte ovlivní již to, co bude jíst v prvních měsících života a pokud dítěti připravíme nezdravé návyky již v tomto období, následků se velmi těžko zbavíme. Nesprávně sestavená dětská strava vede ke špatné odolnosti proti infekcím, zubním kazům, zahleněním a vede také k dětské obezitě. Obezita má ale vliv také na psychiku. V pozdějším věku totiž obezita děti trápí, i když to mnohdy nedají najevo. Využijte proto odborné konzultace a seznamte se se zásadami dětské výživy pro nejmenší. Získejte včas potřebné informace a praktické rady, co by měl dětský jídelníček obsahovat.

Únava z překyselení těla a detoxikace

Většina z nás si to neuvědomuje, ale překyselení organismu je důvodem většiny nemocí. Cítíte nedostatek energie a neustálou únavu nebo sníženou výkonnost? Možná se tento problém týká právě vás. Mezi první příznaky překyselení patří také citlivost na chlad, nadváha nebo naopak neschopnost přibrat, častá onemocnění  a nachlazení, poruchy prokrvování, neustále studené končetiny, lámavost nehtů s rýhami a bílými skvrnami, vypadávání vlasů, pupínky, svědění, vyrážky, ekzémy, plíseň, podrážděnost, premenstruační syndrom apod. Pokud se tyto příznaky projevují i u vás, rozhodně by jste si měli nechat poradit, jak tyto problémy řešit. Výživový poradce v takovém případě zahájí proces odkyselení, celý soubor opatření, který dokáže významně zlepšit váš zdravotní stav. Jedná se o úpravu stravovacích návyků, zařazení speciálních potravin s alkalizujícím účinkem, potravin podporující vylučování kyselin, vhodnými doplňky stravy, správným dýcháním, vhodným pohybem a užíváním přírodních bioinformačních produktů.

Při správné životosprávě, zahrnující vhodné stravování, čisté životní prostředí, dostatek pohybu, psychickou pohodu, lze udržovat optimální zdravotní stav. Pro většinu z nás jsou tyto podmínky nedosažitelné, proto se potřebujeme toxických látek zbavovat detoxikací.

Pozitivní změny v důsledku přechodu na zdravější stravování mohou trvat týdny, či měsíce, ovšem během očisty se mohou dostavit mnohem rychleji. Při snižování nadváhy je detoxikace velmi potřebná, protože v tělesném tuku je uloženo mnoho toxinů, které se při hubnutí vyplaví do těla.

Bezlepková poradna

Trochu složitější situace nastává u lidí, kteří trpí celiakií a mají nařízenou bezlepkovou dietu. Celiakie je autoimunitní onemocnění tenkého střeva, které se projeví v kterémkoliv věku, ale také mnoha způsoby. Bohužel se jedná o onemocnění vrozené a nevyléčitelné, ale i zde vám výživový poradce nabídne pomocnou ruku. V prvé řadě je bezpodmínečně nutné zcela vyloučit ze stravy nemocného lepek. Bezlepková dieta pacienta sice nevyléčí, ale zabraňuje projevům nemoci a po vysazení lepku z potravy se zdravotní potíže časem upraví. Odborník na výživu vám v tomto případě nabídne konzultace a dokáže vám, že lepek všude není. Ukáže vám spoustu možností, čím výrobky s lepkem nahradit a jak sestavit zdravou a chutnou stravu. Potřebujete-li praktické rady, jak bezlepkovou dietu zvládnout, objednejte se ke konzultaci k odborníkovi.

Měření energetické diagnostiky

Rovnováha energií v těle odráží úroveň zdraví a každé vychýlení je známkou toho, že se v organismu něco děje. Odhalením této odchylky můžeme snadno předejít propuknutí nemoci. Energetická diagnostika je neinvazivní metoda, která již v předstihu odhalí onemocnění dříve než nastane. Největší význam má pro prevenci zdraví, kdy je regenerace nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu. Měřením lze zjistit i prospěšnost či škodlivost potravin, zdravotních doplňků apod. Měření energetické diagnostiky se provádí elektronickým přístrojem Supertronic, který pracuje na principu elektroakupunktury, kdy dochází ke měření elektrického odporu kůže v přesně definovaných akupunkturních bodech. Odborník na výživu dokáže tímto způsobem například určit druh stresu a zjistí, zda nejde o poruchu vstřebávání v tenkém střevě, kdy je možné odhalit i infekční stavy. Po zjištění funkčnosti jednotlivých systémů je možné přímo vytestovat konkrétní preparát nebo kombinaci přípravků, které pomohou k obnově funkce orgánu - k jeho regeneraci. Měřením energetické diagnostiky lze zacílit regeneraci přímo na původ onemocnění a to i v případě těžkých a mnohdy neléčitelných postižení, kdy dochází alespoň k částečné nápravě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23109 (zdravotnimagazin.cz#10277)


Přidat komentář