Zdravé jídlo bez masa

Robi maso obsahuje pšeničnou a rýžovou bílkovinu, obilné klíčky, vodu, červenou řepu a sůl. Maso nahrazuje ve všech klasických pokrmech, které z něj připravujeme. Upravuje se stejným způsobem jako klasické maso, akorátdoba přípravy je kratší.

Zdravé jídlo bez masa - Klaso

Klaso je výrobek, jehož základní surovinou je obilná bílkovina. Neobsahuje cholesterol, má velmi nízký obsah tuků a navíc obsahuje vlákninu. Produkty z klasa jsou velmi vhodné pro diabetiky, sportovce, pro lidi s kardiovaskulárním onemocněním či vysokým krevním tlakem.

Zdravé jídlo bez masa - Seitan

Seitan je rostlinná bílkovina z pšeničné mouky. Připravuje se vymytím škrobu, který se vaří ve vodě s mořskými řasami, zeleninou, kořením a sójovou omáčkou. Obsahuje bílkoviny, vitamíny i minerály.

Zdravé jídlo bez masa - Robi maso

Robi maso obsahuje pšeničnou a rýžovou bílkovinu, obilné klíčky, vodu, červenou řepu a sůl. Maso nahrazuje ve všech klasických pokrmech, které z něj připravujeme. Upravuje se stejným způsobem jako klasické maso, akorát doba přípravy je kratší. Díky svému složení slouží k prevenci onemocnění srdce a cév.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22414 (zdravotnimagazin.cz#7023)


Přidat komentář