Zeleným čaj ke kráse

V případě, že jste se rozhodli pro hubnutí, vyberte si co nejpřirozenější metodu. Úbytek kilogramů znamená pro lidský organismus velké změny a je důležité, aby vše probíhalo přirozeným způsobem.

Vraťte se k přírodě

Je tomu opravdu tak. Na pohovce u televize ještě nikdy nikdo nezhubnul. Pohyb je jedním z nejpřirozenějších, nejzdravějších a nejdostupnějších řešení, jak zhubnout. Tohle základní pravidlo prostě platí, ale dnes už je možné účinek zesílit užíváním kombinace dvou PŘÍRODNÍCH spalovačů tuků

 • Mastné kyseliny CLA (konjugovaná linolová kyselina)
 • Výtažku ze zeleného čaje

  CLA už je mezi lidmi, kteří drží například redukční dietu značně rozšířená. Dokáže totiž urychlit úbytek tuku a přitom paradoxně zvětšovat svalovou hmotu. Postava díky tomu zeštíhlí a zároveň se zpevní, což bývá většinou při hubnutí problémem. Přidáním výtažku ze zeleného čaje se podařilo výrazně urychlit spalování tuků, což umožňuje lepší výsledky při redukci váhy.

Tři etapy během pití zeleného čaje

 1. Znemožňuje vstřebávání tuků do tukových buněk – Za normálních okolnosti se tuky velmi snadno vstřebají do tukové buňky a způsobují její zvětšení. Výtažek tomuto aktu zabrání. Pokud k tomu ještě sportujete, tuk se úplně spálí a energii.
 2. Přemístí tuky do svalových buněk – tuky, kterým přípravek účinně zabránil vstoupit do tukových buněk však nevymizí. Musí se proměnit na energii a to za vás výtažek neudělá. Pomůže vám je však přesměrovat do svalů. Navíc budete hubnout, aniž byste ztráceli svalovou hmotu. Ta je velmi důležitá a většina hubnoucích tento fakt nedomyslí. Svaly usnadňují zachování váhového úbytku. To je důležité, jistě znáte jojo efekt.
 3. Spaluje tuk – výtažek stimuluje svalovou hmotu, tím spálí více tuků.

Výsledky u zeleného čaje

 • CLA redukuje tělesný tuk až o 8 – 10%
 • Výtažek ze zeleného čaje zvyšuje tukový metabolizmus organizmu až o 12%

  V případě, že jste se rozhodli pro hubnutí, vyberte si co nejpřirozenější metodu. Úbytek kilogramů znamená pro lidský organismus velké změny a je důležité, aby vše probíhalo přirozeným způsobem. Jen tak dosáhnete toho, že se vám kilogramy nevrátí a vaše tělo bude zdravé a svěží.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22311 (zdravotnimagazin.cz#6801)


Přidat komentář