Zhubněte přesně tam, kde chcete!

Hubnutí zad úzce souvisí s tvarováním prsou. Cvičit můžete v posilovně i pravidelně doma (stačí klasické sepnutí rukou před sebou a tlak rukou proti sobě). Můžete si pořídit i gymnastické gumy nebo kilové činky.

Bříško trápí

U bříška nehrozí, že by vám naskočily objemné svaly. Nejspolehlivějším receptem je důslednost a pevná vůle při cvičení. Spolehlivé cviky na břicho najdete zde, jen se k nim musíte pravidelně donutit.

Tvarujte prsa a záda

Hubnutí zad úzce souvisí s tvarováním prsou. Cvičit můžete v posilovně i pravidelně doma (stačí klasické sepnutí rukou před sebou a tlak rukou proti sobě). Můžete si pořídit i gymnastické gumy nebo kilové činky.

Záda se dobře tvarují plaváním (nejúčinnější jsou styly motýlek a kraul). ## Hubnutí - nohy

Na stehnech jsou největší lidské svaly. Musíte zvolit aktivitu, která je nezvětší, ale spíše zpevní. Chcete-li mít štíhlejší nohy, choďte hodně do schodů a pěšky. Zkuste moderní nordic walking.

Hubnutí - zadeček

S centimetry kolem boků můžete něco udělat díky cvičení kalanetiky. Celá řada cviků z kalanetiky je právě na zadeček. Velmi účinné je bruslení, co třeba zkusit in-liny? Zadečku a stehnům prospívá i jízda na koni, spinning, stepaerobik a squash.

Dispozice k hubnutí

Jsou partie, kde prostě cvičením nezhubnete!

  1. Zápěstí a kotníky - nejužší části těla, vzhled určuje postavení kloubů.
  2. Klíční kosti - nelze se při cvičení zacílit pouze na klíční kosti. Zkuste chodit vzpřímeně, hned budou vypadat lépe.
  3. Krk - s délkou krku nic neuděláte. Máte-li problém, zkuste jej řešit správným držením těla a vhodným účesem.
  4. Obličej - existuje i posílení obličejových svalů. Ale ani zkušení trenéři si často na tvarování obličeje netroufnou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22185 (zdravotnimagazin.cz#6449)


Přidat komentář