Zhubnutí díky rajčatům

Rajčata jsou vhodné jak pro diety, tak i jako prevence proti různým chorobám. Vypěstujte si své vlastní rajčátka. Jejich konzumace je vhodná obzvlášť pro kuřáky a ty, kteří pravidelně pijí kávu nebo mají celulitidu.

Dietní plán

Vašim úkolem bude držet se dietního plánu, který vám nejenže pomůže zhubnout 2 kila za pouhé 3 dny, ale navíc si pročistíte organismus, zničíte celulitidu (neříkejte, že by se vám to nelíbilo!) a obrníte se proti rakovině.

Uděláte něco pro zdraví

Rajčata jsou vhodné jak pro diety, tak i jako prevence proti různým chorobám. Vypěstujte si své vlastní rajčátka. Jejich konzumace je vhodná obzvlášť pro kuřáky a ty, kteří pravidelně pijí kávu nebo mají celulitidu.

Je známo, že rajčata mají detoxikační účinky, a tak vám z těla vyplaví škodlivé látky přijímané při konzumaci kávy a cigaret nebo ty, které způsobují celulitidu.

Rajčata také zásobují tělo lykopeny, což jsou látky přispívající k prevenci proti rakovině slinivky, jícnu, dělohy a prsou.

Rajčatová dieta je bohatá na mátu a rozmarýn, které jsou velkým zdrojem antioxidantů. To znamená, že při hubnutí vašemu tělu neuškodí, ba naopak. Ke všemu tyto látky posilují membrány tepen a žil.

2 kila za 3 dny

I když při rajčatové dietě nebude váš jídelníček příliš pestrý, budete se cítit mnohem lépe. Abyste předešly hladovění, vypijte denně alespoň dva litry pramenité vody bez bublinek a jezte pět jídel dle dietního plánu. Jestliže vás i tak přepadne hlad, dopřejte si čerstvý rajčatový džus, ke kterému přidáte lístek máty.

Jídelníček z rajčat

Snídaně: 2 uvařená rajčata posypaná rozmarýnem
Oběd: salát z rajčat, sójových výhonků a paprikových lusků. Z olivového oleje a citrónové šťávy si můžete udělat zálivku.
Svačina: 1/2 rajčete, 5 lístků máty (rozmixovaných), 1/2 citrónu s kůrou, 1 mrkev, 2 sklenice minerální vody
Večeře: salát z rajčat, sójových výhonků a paprikových lusků. Z olivového oleje a citrónové šťávy si můžete udělat zálivku.
Před spaním: čerstvý rajčatový džus
I tuto dietu je dobré podpořit minerální lázeňskou kůrou, která vám přirozeným způsobem pomůže ve vašem snažení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22060 (zdravotnimagazin.cz#6078)


Přidat komentář