Zničte kila citrónem a grepem

Grapefruity a citróny vám pomohou usnadnit hubnutí. Kombinace vody, medu a šťávy z citrónu (nebo grepu) je nejlepším nápojem pro zahnání chutě na sladké. Jsou účinné v boji proti celulitidě.

Hubnutí s grepem

Grapefruity a citróny vám pomohou usnadnit hubnutí. Díky nahořklé chuti grepu zaženete chuť na sladké a pokud si dáte jeden kousek před jídlem, zaplníte žaludek a nesníte už toho tolik. Grep navíc snižuje hladinu cukru v krvi a má nízký obsah kalorií, takže ho můžete sníst kolik chcete.

Hubnutí s citrónem

O tématu „Hubnutí a citron” jste už možná slyšela. Jak vám tedy k hubnutí citróny pomohou? Kombinace vody, medu a šťávy z citrónu (nebo grepu) je nejlepším nápojem pro zahnání chutě na sladké. Navíc je obrovským zdrojem vitamínů a zbavuje tělo nečistot. Protože citrón napomáhá vylučování nejen toxinů, ale i moči a usazenin, je účinný i v boji proti celulitidě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22219 (zdravotnimagazin.cz#6562)


Přidat komentář