Zpevnění pokožky - konec celulitidy

Boj s nepříjemnou celulitidou bývá nelehký a zdlouhavý. Různým stupněm pomerančové kůže na zadečku a stehnech trpí až 90 procent žen. Účinným pomocníkem při celulitidě je střídavá sprcha podporující krevní oběh.

Prokrvení těla

Účinným pomocníkem při celulitidě je střídavá sprcha podporující krevní oběh (zároveň můžete pokožku masírovat sisalovou žíňkou). Zlepšíte tím odplavování toxinů z těla. Při celulitidě vyzkoušejte i koupel s éterickými oleji z jalovce nebo s grapefruity. Ošetřenou pokožku namažte speciálním gelem nebo mlékem proti celulitidě.  Alespoň jednou týdně si udělejte peeling celého těla. Odstraníte mrtvé kožní buňky a krémy proti celulitidě se do kůže lépe vstřebají (docílíte výraznějšího účinku).  Můžete zkusit i lymfatickou masáž, která na celulitidu přímo působí.

Změna jídelníčku

Zdravá strava a pravidelný pitný režim vás zbaví tukových polštářků.

  • pijte tři litry neslazené vody denně
  • zkuste tobolky zpevňující pevnost kůže
  • nemlsejte
  • nevečeřte – usnete-li nalačno, vytvoří si tělo růstový hormon HCH, který napomáhá spalovat tuky

Kofein - atomová zbraň proti celulitidě

Tukové polštářky se před kofeinem přímo třesou strachy. Kofein totiž přispívá k odvodňování organismu a odbourává ulpělé tukové nánosy.

Podobný účinek má čokoláda – síla je ukrytá v kakaovém másle (obsahuje přírodní oleje, aminokyseliny, antioxidanty a minerály). Kakaové máslo podporuje látkovou výměnu. Vitamin E navíc funguje jako účinný „vyhlazovač“ pokožky.

Cvičení na závěr

Dejte si pořádně do těla! Jen tak se vám podaří zmírnit pomerančovou kůži. Zkombinujte účinek vytrvalostních sportů a cíleného posilování svalů a problémových partií. Nejlepší bude, když návštěvu posilovny zkombinujete s dvacetiminutovým během (je na vás, zda v přírodě nebo na běžícím páse ve fitnesscentru).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22374 (zdravotnimagazin.cz#6946)


Přidat komentář