Thajská kosmetika Thann - hladivý dotek přírody

Luxusní kosmetika THANN přináší do Evropy to nejlepší z thajské přírody. Pociťte hladivý dotek asijských esencí, které se skrývají v produktech péče o vlasy a pokožku. Kosmetika značky THANN vychází z tradičních zkušeností s blahodárným působením rostlinných látek a přidává k nim poznatky moderní dermatologie. K základním ingrediencím přípravků THANN patří vzácný olej z rýžových otrub (bohatý na vitamín E) a extrakt z listů rostliny Shiso (známý v orientální medicíně pro zklidňující účinky). Díky kosmetických produktům THANN se před vámi otevře svět thajských lázní, takže se i doma budete cítit jako na exotické dovolené.

Kosmetické výrobky

Ten, kdo pečuje o krásu svého těla, používá kosmetiku. Tu lze rozdělit na přírodní a průmyslovou. Zatímco první typ využívá dostupné přírodniny například léčivé byliny, druhý je založen na chemických přísadách. Přírodní kosmetika má dlouhou historii. Ženy totiž odpradávna toužily po kráse. Jednotlivé kouty světa se vyznačují svými regionálními druhy. Především asijská kosmetika je u nás rozšířená. Ta je dovážena především z Dálného východu nebo jihovýchodní Asie. Levná čínská kosmetika však ženy neuchvátí, ale výrobky z Japonska, Jižní Koreje nebo Thajska mohou být zajímavé.

Thajská kosmetika

Jednou z nejznámějších značek thajského kosmetického průmyslu je Thann - Oryza. Přestože tato firma byla založena teprve v roce 2002, získaly si již její výrobky řadu prestižních ocenění. Jmenujme třeba Thailand Prime Ministre Export´s Awards (cena thajského předsedy vlády), G - Mark Award of the Japan Industrial Design Promotion Organisation či Design for Asia Grand Award of Hong Kong Design Centre. Výroba v této firmě je založena na tradičním způsobu přípravy, při němž se využívá pouze přírodních složek. Dochází tak k jedinečné kombinaci tradiční přírodní léčby a moderní dermatologické vědy. Základem široké řady produktů firmy Thann - Oryza je olej z rýžových otrub, ve kterém je obsaženo vysoké množství vitamínu E. Tento výrobce je také první, kdo získal povolení k použití extraktu Nano Shiso pro své pleťové výrobky. Tato i veškeré další ingredience používané firmou Thann - Oryza jsou dodávány výlučně v biokvalitě. Kromě již zmíněných listů Shiso jsou to také muškátový oříšek, citrónová tráva, červená rýže, proskurník lékařský, sléz, pupalka, lékořice mebo moringa.

Nano Shiso

Tato řada thajské kosmetiky je založena na listech shiso, které se již v dávné minulosti používaly jako součást léčivých výrobků tradiční orientální bylinné medicíny. Byla v nich zjištěna přítomnost perilly aldehyd, která má mnohonásobně vyšší účinky než jitrocel kopinatý. Obsahují však rovněž vápník, železo, fosfor, chlorofyl, vitamíny A, B2 a C. Zároveň listy shiso působí jako přírodní konzervační prostředek. V řadě Nano Shiso najdete čistící pleťový gel obsahující navíc extrakty ze zeleného čaje. Ten důkladně čistí a zároveň zjemňuje pleť. Pro odplavování nečistot je výborná také čistící pleťová pěna. V ní kromě listů shiso najdete extrakty ze stromu moringa a růží. Tato pleťová pěna působí jako antioxidant, zmírňuje projevy alergických reakcí a výrazně hydratuje pleť. Listy shiso jsou součásti také opalovacího krému, vyživujícího séra, pleťové masky, tělového másla a mléka.

Rice

Především rýžový olej a jasmínový květ jsou základem řady Rice. Díky těmto složkám její výrobky působí blahodárně na pleť. Rýžový olej má vysoký obsah vitamínu E a antioxidantů. K jeho přednostem patří snadné vstřebání. Produkty obsahující rýžový olej jsou vhodné hlavně pro čistící kosmetiku (odličování make upu či voděodolné řasenky). Řadu Rice reprezentuje detoxikační pleťová maska, jejíž součástí jsou rovněž extrakty z růže a okurky. Najdete zde také hydratační pleťový krém, který díky obsahu červené himalájské rýže výrazně omlazuje buňky na epigenetické úrovni. Tím se zjemňují vrásky a snižuje výskyt pórů. Rýžový olej a otruby obsahuje rovněž mýdlo. To výrazně detoxikuje pokožku především díky obsahu éterických olejů. Tento výrobek je navíc přiznačně vytvarován tak, že dokonale připomíná rýžové zrno. Kosmetická řada Rice je tvořena také sprchovým krémem a tělovým mlékem s obsahem jasmínového květu.

Aromatic Wood

Aromatic Wood představuje lehkou řadu kosmetických produktů určených pro péči o vlasy a tělo. Založena je na uklidňujících účincích éterických olejů z muškátových oříšků, pomerančů a mandarinek. Navíc tato řada obsahuje složky, jako jsou Tea Tree, kokosový a rýžový olej, skořici či hřebíček. Najdete zde vlasové šampóny, které vlasy důkladně pročistí, zjemní a vrátí jim přirozený lesk. Řada Aromatic Wood nabízí také kondicionéry s jojobovým olejem a pšeničnými proteiny. Pro tělovou hyginenu jsou určeny sprchové gely, krémy a oleje. Jojobový olej a bambucké máslo je obsaženo v mýdlu na ruce, které tato řada rovněž nabízí.

Oriental Essence

Zde najdete svěží energizující produkty určené pro péči jak o tělo, tak o vlasy. Jejim základem je kafrový olej, který pokožku důkladně prokrvuje a navíc má deodorační účinky. Další složkou typickou pro řadu Oriental Essence představuje citrónová šťáva, která je obsažena v oleji a ten díky ní poskytuje úlevu od bolesti. Tyto výrobky jsou proto vhodné zejména při zdravotních problémech zad, nohou nebo unavenosti svalů. Mimořádně účinný je také při plísni nehtů. V řadě Oriental Essence naleznete výživné vlasové šampony, kondicionéry, sprchové gely, tělové mléka, krémy na ruce a esenciální oleje.

Eden Breeze

Dalším typem thajské kosmetiky je řada Eden Breeze, která vychází z jasmínového a růžového éterického oleje. K dalším typickým složkám patří bergamot a extrakty z hroznových jader. Tady najdete výživný dokonale vyhlazující krém. Jeho malé perličky drcených kukuřičných zrn a meruňkových jader odstraňují poškozené kožní buňky a takto dodávají pleti mladistvý vzhled. Speciálně vyvinuté složení pro optimalizaci přirozené rovnováhy hydratace pokožky je obsahem sprchového gelu. Pro očistu těla jsou určeny také koupelové a masážní oleje a tělové máslo.

Sea Foam

Tato kosmetika je založena na mnoha druzích olejů. Mezi ně patří například rozmarýnový, eukalyptový, šalvějový, tymiánový nebo mátový. Další složky, které najdete v řadě Sea Form jsou zelený čaj, aloe vera a extrakty z mořských řas. Vlasové šampóny detoxikují a revitalizují vlasy. Jsou proto vhodné jako obrana proti lupům. Kosmetika Sea Form dále nabízí sprchové gely, mýdla na ruce a tělová mléka.

Thajské masáže

Tento druh masáží spojuje práci s tělem s prvky akupresury a jógy. Procedura začíná v uvolněné poloze na zádech. Rytmickými pohyby se masírují chodidla. Poté se pokračuje na energetických liniích. Na rozdíl od většiny ostatních masáží, které trvají 15 - 30 minut, je tato o poznání delší. Minimální doba procedury je okolo hodiny a půl, ideální čas na účinné promasírování všech míst je však tři hodiny. Thajské masáže jsou vhodné hlavně pro osoby trpícími bolestmi zad a svalstva, vystavenými zvýšené pracovní zátěži nebo stresu a sportovce s velkou fyzickou námahou.

Masážní salón Sen Sawan – specialista na kosmetiku THANN

Existuje mnoho prodejců kosmetiky, ale ne každý je ochoten a připraven poskytnout k produktům také odpovídající poradenství a servis. V masážním salónu Sen Sawan to však patří k naprosté samozřejmosti. Kromě tradičních thajských masáží si sem můžete zajít právě pro přípravky kosmetiky THANN. Školený personál vám ke všem produktům podá kompletní informace doplněné o doporučení k použití tak, abyste si vždy odnesli to pravé. Výběr vám jistě usnadní i zásoba testerů a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Přijďte k nám nasát orientální atmosféru a pohodu!

Přečtete si více o salónu Sen Sawan a nabídce tradičních thajských masáží ZDE.

Kde nás najdete?

Sen Sawan s.r.o.

Vídeňská 277/68

639 00 Brno

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23328 (zdravotnimagazin.cz#10501)


Přidat komentář