Zážitkové a relaxační masáže – Praha 5

Skvělá masáž dokáže mnohé. Nejen uklidnit tělo a uvolnit mysl, ale často i mnoha lidem odstraní bolesti, potíže s trávením, nespavost nebo přílišné vnitřní napětí. Na masáž by si měl každý občas zajít.

Pravá masáž od dobrého maséra, či masérky je vskutku neopakovatelný a dokonalý zážitek, který povznese tělo i mysl a úplně odvrátí neduhy všedních dnů. Kdo alespoň jednou byl na vskutku dobré masáži, jistě moc dobře ví, o čem že je řeč, protože jemné doteky a cit v rukou dobrého maséra je opravdu nedocenitelné. Hledat a najít skutečně dobrou masáž však nemusí být až tak složité, jak se třeba na první pohled může zdát.

Havajské masáže Praha 5

Jendou z moderních technik masáže je havajská masáž, tak zvaná Lomi lomi, která se provádí jak dlaněmi, tak také zápěstím a hlavní roli hraje předloktí i lokty. Havajské masáže jsou specifické tím, že se jedná o táhlé, někdy až energické pohyby, přičemž masér, který masáž provádí, vypadá, jakoby tančil nějaký rytmický havajský tanec. Každopádně havajská masáž je ideální na příliš ztuhlá záda i šíji. Technika pochází – jak jinak, než z Havaje, a vy se jako masírovaný vskutku jak díky technice, tak hudbě můžete na chvilku ocitnout v samém srdci havajského slunce. Po této masáži budete skvěle naladěni a budete mít naprosto senzační náladu. Takže i pro odbourání stresu naprosto senzační technika.

Aromaterapeutická holistická masáž Praha 5

Příjemné vůně jako léčivo trablů, potíží i bolestí, stresů i nemocí je jedna z účinných metod, která se používá po staletí.** Aromaterapie** tak není žádnou novinkou na trhu, navíc spojení, jako je orchidej, růže i dřeviny jsou něco, co dokonale působí na smysly a velice dobře odstraní neduhy těla. Hodně dobře působí tato technika proti bolestem hlavy, ale i na chronické nemoci, obtíže horních cest dýchacích. První kontakt probíhá komunikací, kdy se vás masérka zeptá a vysvětlí, jak se bude postupovat a tak i použije takové aroma, které se přímo pro vás hodí. Doplněním vůní a jemné masáže dosáhnete skvělého zážitku.

Klasická relaxační masáž Praha 5

Královnou masáží je jistě klasická masáž, která je vůbec základem všeho. Ač se pro někoho může zdát příliš obyčejná, přece jen z ní ostatní techniky vychází a také klasická masáž je ta, která je účinná jak proti stresu, migréně, bolestem hlavy, břicha i ztuhlému svalstvu. Stejně skvěle funguje pro uvolnění a uklidnění těla i mysli. Klasická masáž od opravdu dobrého maséra, masérky je něco, co sice tolik nestojí finančně, ale udělá mnoho skvělého. Proto pokud jste ještě nikdy na masáži nebyli, určitě zkuste alespoň tuto skvělou základní techniku, která je velice rozšířená po celém světě, a také je stále vyhledávána a populární. Klasická masáž je něco úžasného, co se musí na vlastní kůži zažít. Je nejen perfektní na uvolnění, ale pravidelné návštěvy odstraní problémy s kůží, minimalizují projevy celulitidy a mnohé další.

Masáž 5 elementů Praha 5

Masáž pěti elementů nás dostává do kouzelné Indie, kde je obzvlášť posvátná péče o tělo, zejména pak duši. Speciální technika masáže pěti elementů je rozdělena, jak už název napovídá – do pěti částí, jako jsou oheň, voda, vzduch, země a akáša. Každá část masáže se provádí speciální technikou, například element vody se vyznačuje masáží olejovou, velice jemnou technikou a příjemnou na duši. Dalším elementem je země, kterou symbolizuje masážní technika přes horký ručník. Hodně příjemné obzvlášť pro ztuhlá záda. Element ohně se provádí pomocí horkých lávových kamenů, které rozdmýchají horkokrevnost v těle. Masáž hlavy má symbolizovat element vzduchu a jedná se o techniku smyslnou a jemnou v oblasti vlasová části hlavy. A poslední fází je pak element akáša pak představuje závěrečnou a klidnou fází masáže, která vlévá do těla energii.

Masáž 5 smyslů Praha 5

I malé dítě ví, že lidské tělo má pět smyslů – čich, zrak, hmat, chuť a sluch. U smyslové masáže se využívají tyto smysly pro navození té správné atmosféry, správného provedení masáže, aby všechny vaše smysly dostaly pořádnou dávku odpočinku, ale i energie. Využívá se několika technik i možností, avšak více prozradí až přímá masáž, pro návštěvníky je tak tato masáž také více zajímavá, více si ji užijí, pokud přesně nevědí, co čekat. Pokud jste tak zvědaví, není lepšího receptu, než se na tuto zvláštní a velice pokrokovou techniku objednat. Jistě budete odcházet odpočatí a velice mile překvapení, jako mnoho dalších lidí před vámi. Užijte si jedinečnou možnost vychutnat si dokonalost smyslové masáže.

Masáž 5 čaker Praha 5

Až do nitra vaší mysli vás zanese naprosto famózní technika masáže pěti čaker. Energetické dráhy v našem těle dostávají kolikrát pořádně zabrat, a tak je potřeba jim pomocí masáže pěti čaker věnovat alespoň chvilku pozornosti a uvolnit své tělo, smysly i duši při této hluboko relaxační technice. Při masáží se používají speciální esenciální oleje, v kombinaci s jemnými doteky. Toto spojení vás tak odnese úplně na druhý konec světa, do klidu a odpočinku. Zapomenete na veškerý spěch, stres i strach a oddáte se naprostému uvolnění. A to je občas hodně potřeba, zvláště když člověk žije v dnešním, uspěchaném a rychlém světě.

Bambusová masáž Praha 5

Jak jinak provést bambusovou masáž, než použitím bambusových tyčí. Při provádění bambusové masáže se tak využívá několika druhů, délek těchto tyčí. Nejde přitom o silné manévrování, ale klidně se může bambusová tyč jemně klouzat po těle, pokožce, nebo i silněji zatlačit, aby tak účinek byl znamenitý. Při této masáži je cílem stimulovat krevní oběh a tak také provádět podporu lymfatického systému, což je jakoby takové odpadní potrubí našeho těla. Jednoduše řečeno – díky stimulaci lymfatického systému se tak tělo zabavuje škodlivých látek v těle.

Lymfodrenáž nohou Praha 5

Pokud trpíte na otoky nohou bezdůvodně, bez příčiny vážné nemoci, nejspíš je na vině špatně, nedostatečně cirkulující lymfatický systém. Ten je možno dokonale stimulovat pravidelnou lymfodrenáží nohou, tedy cílenou masáží. Lymfodrenáž se využívá nejen pro odstranění otoků, detoxikace těla, ale i při hubnutí a zejména pak v boji s pomerančovou kůží – celulitidou. Zde není lepší metody pro zmírnění vzhledu, než je právě lymfodrenáž. Pro krásu se ne vždy musí trpět - lymfodrenáž je toho důkazem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23327 (zdravotnimagazin.cz#10500)


Přidat komentář