Alkohol - mírnění kocoviny

Kávu, česnečku, nebo pořádného vyprošťováka? Ani jedno vás následků z přemíry alkoholu nezbaví. Je potřeba dodat hodně vitaminů a minerálů. Výborný je také dostatek pohybu na čerstvém vzduchu.

Jak zmírnit kocovinu

Dostatek vody na zmírnění kocoviny

Před začátkem večírku či posezení v hospůdce, během a hlavně v závěru pijte dostatek vody. Vyhýbejte se pití alkoholu nalačno a buďte věrni jednomu druhu alkoholu. Není-li to možné, potom postupujte od lehčích nápojů k těm silnějším.

Dostatek vitaminů

 Alkohol spotřebuje hodně vitaminů a minerálů. Více než silná káva vám tedy pomůže multivitamínový prostředek. Dobré je užívat jej preventivně.

Detoxikace

Jelikož lidstvo bojuje s kocovinou a alkoholem od nepaměti, myslí na něj i výrobci léčiv. V lékárně si tedy můžete dopředu obstarat speciální přípravek, který vám údajně dostane alkohol i jeho zbytky z těla a vy se rázem budete cítit lépe.

Dostatek pohybu po alkoholu

V neposlední řadě potřebuje tělo vyplavit škodliviny po tzv. alkoholovém šoku. To lze dobře uskutečnit pohybem - doporučována je malá procházka. Jenže v takových případech se většinou chuť ani síla na aktivitu nenachází, proto alespoň v místnosti, kde se z alkoholu "léčíte" , dobře větrejte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22759 (zdravotnimagazin.cz#7681)


Přidat komentář