Bělení zubů - Brno

V současnosti také kosmetická studia nabízí širokou škálu služeb, a to především díky moderní technice, která vám umožní bezbolestné bělení zubů. Výsledky jsou vynikající a bělost tak může přetrvat až 36 měsíců.

Bílé zuby máme spojené nejen s jejich zdravím, ale také pozorností, kterou jim věnujeme. Zuby jsou naší vizitkou. V osobním, ale často i profesním životě hrají jednu ze stěžejních úloh. Asi těžko byste uspěli u všech klientů jako finanční poradce, realitní makléř, obchodní zástupce aj., kdyby Váš úsměv „zdobil“ zkažený chrup s nažloutlou sklovinou.

Bílé zuby

Rádi byste se pyšnili sněhobílými zuby? Potkáváte a střetáváte se s jedinci, kteří mají dokonalý chrup? I Vy můžete být majiteli bílého chrupu. Je však důležité vědět, že nejprve je třeba mít zuby ošetřené a zdravé. Až následně poté může stomatolog či dentální hygienista přistoupit k** bělení zubů **

Bělení zubů nejen ve stomatologickém centru

Bělení zubů pak můžete poptávat nejen přímo ve stomatologických centrech, ale i ve specializovaných salonech, které mohou nabízet i další estetické, zkrášlovací procedury. Takový salón je pak nejen z hlediska naší psychiky, pro nás příhodnější. Stomatologické centrum máme vnitřně spojené s bolestí, strachem, i když současná vybavenost ordinací, a přístup stomatologů, se nedá srovnávat s dřívější dobou. Přesto se však řada z nás bude cítit vnitřně vyrovnaněji, rozhodne-li se pro bělení například v kosmetickém, zkrášlovacím salonu. Je pak však na místě si vybrat salon specializovaný, který má s bělením zkušenosti a kladnou odezvu.


Metody bělení zubů

V rámci** bělení zubů** se můžete setkat s řadou metod. Co do oblíbenosti a četnosti používání, vedou metody založené na domácím a ordinačním bělení. V běžné síti drogerií je možné si zakoupit rozličné bělící zubní pasty. Jejich účinnost, co se týká** rychlosti a stupně vybělení**, se přeci jen nemohou zatím srovnávat s bělením, které probíhá ve stomatologické ordinaci, či specializovaném salonu. Jste-li kuřáci, pak se poraďte se stomatologem, která z metod je pro Vás nejvhodnější. Kupříkladu metoda domácího bělení nebude nejspíš tou pravou.

Profesionální ordinační bělení zubů

I v tomto případě již z názvu vypovídá, kde bělení zubů probíhá. I když Vás domácí bělení zubů láká, přeci jen chcete mít jistotu, že výsledek bělení dopadne podle Vašich představ, rovnoměrně? Pak můžete vyzkoušet metodu ordinačního bělení zubů. Bělení se uskutečňuje přímo v ordinaci stomatologa, či specialisty, a trvá maximálně 60 minut.** Bělící gel**, který se používá, zaručuje rychlý výsledek bělení. U ordinačního bělení zubů je nutné si sice vyhradit potřebný čas. Zato však samotné dosažení stupně bělosti je rychlejší.

Profesionální bělení zubů – chemické bělení

Nejste zrovna příznivci anestetik? Již samotná představa, že dostanete injekci, byť by byla kvůli znecitlivění, Vám nahání hrůzu, a nemalé obavy? Pak pro Vás může být zajímavé chemické bělení zubů, které je zcela bezbolestné, a tudíž nevyžaduje žádné znecitlivění.

Chemické bělení zubů – postup

Co Vás čeká, objednáte-li se na chemické bělení zubů? Na dásně Vám bude nanesený ochranný pryskyřicový gel, následně bělící gel na zuby, jehož aplikace se zopakuje až čtyřikrát. Bělící gel se nechá působit po dobu několika minut, a to za přispění vlivu studeného modrého světla. Díky světlu dochází k potřebné aktivaci rozkladu bělícího gelu a současnému urychlení. Rozložené částečky bělícího gelu se postarají o likvidaci veškerých okolních organických nečistot, stejně tak barviv.

bělení zubů

Rychlá, bezbolestná, účinná metoda bělení zubů

Sami musíte naznat, že se jedná o velmi rychlou a bezpečnou metodu bělení, která není nijak bolestná a nekomfortní pro Vás. Chemické bělení zubů je jednorázového charakteru, přesto je maximálně účinné, a zároveň velmi šetrné k Vašim dásním a citlivým zubním krčkům, pokud na ně trpíte. Po bělení zubů nemusíte čekat hodiny, dny, či snad týdny. Výsledek chemického bělení zubů uvidíte prakticky okamžitě. Můžete se těšit na zvýšenou bělost Vašeho chrupu minimální o tři stupně, aniž by došlo ke zvýšení citlivosti chrupu.

Využití studeného modrého světla při bělení

Studené modré světlo – Cold blue light, které se využívá u bezperoxidového bělení chrupu, je v maximální míře šetrné k Vašim dásním. Během bělení nedochází k žádnému ultrafialovému, ani infračervenému záření, které by naopak mohlo dásně poškodit. Neperoxidový gel, který se pro chemické bělení zubů používá, taktéž nepoškodí dásně, ale ani zubní sklovinu, či případné korunky, můstky, máte-li je.

Chemické bělení zubů – pro koho není vhodné

Zaujalo Vás profesionální chemické bělení zubů? Říkáte si, zda je pro Vás tato metoda bělení zubů vhodná? V prvé řadě, bělení zubů je možné praktikovat na zdravé zuby. Ostatně, mít sice bílé zuby, ale nemocné, s kazy, zubním kamenem, by Vám moc co do estetické stránky, nepřineslo. A tak, než se vydáte na bělení zubů, je vhodné si nechat zuby ošetřit u Vašeho stomatologa, zajít k dentálnímu hygienistovi kvůli případnému odstranění zubního kamene apod. Bělení zubů je možné provést jen na Vaše vlastní zuby. Do určité míry musíte počítat s jistou nerovností zabarvení v těch místech zubů, kde máte například bílou plombu. Nejedná se však o nijak markantní barevné rozdíly, toho se nemusíte obávat.

Udržení bílého chrupu je ve Vašich rukou

zářivý úsměvRádi byste se z dosaženého bělostného chrupu těšili po co nejdelší dobu? Pak je dobré se řídit radami, které při, či po bělení zubů, obdržíte. Obecně je dobré se zaměřit na to, co pijete a jíte. A nemyslíme tím vliv kalorií, ale vliv barviv. Barviv, která některé druhy pokrmů, nápojů obsahují, a způsobují ono zabarvení zubů, se kterým jste možná přišli do salonu, či stomatologické ordinace. Například takové červené víno, káva, barevné limonády, likéry, dále veškerá žlutá rostlinná a potravinářská barviva, se mohou postarat o nežádoucí zabarvení zubní skloviny. Na bělost zubů má však také vliv to, zda kouříte. A v neposlední řadě je tu samozřejmě patřičná zubní hygiena, tj. správný způsob a potřebná četnost čištění chrupu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23129 (zdravotnimagazin.cz#10299)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 18.06.2012 23:58
Re: Bělení zubů - Brno Jak dlouho prosím trvá samotný zákrok? Předem díky.


Přidat komentář