Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové

Už jste někdy zkoušeli přestat kouřit? Nebo se potýkáte s problémy s nadměrným pitím alkoholu? Pokud se svých závislostí chcete zbavit, máme pro vás jednoduché a přesto účinné řešení, které doporučují rovněž zdravotní pojišťovny!

Už jste někdy slyšeli o biorezonanci?** Biorezonance** je léčebná metoda, která se používá pro léčení širokého spektra zdravotních problémů, různých zranění, ale rovněž tak různých závislostí, především závislosti na kouření nebo alkoholu.

Kdy se ještě používá biorezonance?

Biorezonanční terapii lze kromě léčby závislostí využít také při léčení zdravotních problémů, jako jsou** alergie, svědivý zánět kůže nebo ekzém, plísňové a parazitální nemoci, autoimunitní poruchy, nedostatečná imunita různého původu, choroby vnitřních orgánů, hormonální nerovnováha, menstruační bolesti**. Dále se biorezonance s úspěchem využívá pro podporu hojení svalových zranění, zlomenin či popálenin. Kromě toho se biorezonance využívá například také při léčbě nadváhy a obezity. Léčba metodou biorezonance však není vhodná pro epileptiky, osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy! Hlavní oblastí, kde má biorezonance své nezastupitelné místo, je** léčba závislostí** ** na kouření nebo na alkoholu**.

Jak funguje biorezonanční přístroj?

Použitím biorezonančního přístroje lze přeměnit frekvenční obrazy, které jsou příčinou nemoci, na frekvenční obrazy, které právě naopak působí proti příčinám nemoci. Rušivé elektromagnetické vlnění je odváděno z těla pacienta a přenášeno do biorezonančního přístroje pomocí elektrod umístěných na určitých částech těla pacienta. A co se dále děje z rušivým elektromagnetickým vlněním? V biorezonančním přístroji je rušivé elektromagnetické vlnění jednoduše přeměněno na vlnění, které tělu prospívá. Poté se vlnění vrátí zpět do těla pacienta ve formě léčivého terapeutického vlnění.

Závislost na kouření

Asi každý** kuřák** ví, že jeho závislost na kouření je způsobena především tím, že jeho tělo se stalo** závislé na nikotinu**. Pokud jste někdy zkoušeli přestat kouřit, pak to určitě znáte. Když se kuřákovi nedostává nikotinu, začne mít abstinenční příznaky. Ty se mohou projevovat například nervozitou, podrážděností, zvýšenou chutí k jídlu a především velmi silnou, až nesnesitelnou touhou po zapálené cigaretě. Tělo, které bylo doteď zvyklé na pravidelné dávky nikotinu, náhle pociťuje silný „nikotinový hlad“ a snaží se tohoto nepříjemného pocitu zbavit jednoduše tím, že vás donutí si znovu zapálit, ať chcete nebo ne. Pokud se někdo opravdu chce zbavit své závislosti na kouření, pak pro něj bude nejtěžším úkolem překonání právě abstinenčních příznaků, neboli „nikotinového hladu“. Existuje nějaký způsob, jak tyto abstinenční příznaky zmírnit, aby měl člověk, který se snaží přestat kouřit, co možná největší šanci, že se ze své závislosti opravdu vymaní?

Stop kouření!

Léčba závislosti na kouření pomocí biorezonance

Dobrou zprávou je, že skutečně existuje metoda, která eliminuje abstinenční příznaky. Tato metoda se nazývá biorezonance a jde o stejnou metodu, kterou jsme vám představili již v první části článku. Díky metodě biorezonance u kuřáka dojde k potlačení nikotinového hladu (čili potlačení chuti na cigaretu) a k odblokování fyzické závislosti na cigaretách (čili potlačení abstinenčních reakcí). Před absolvováním léčby závislosti na kouření pomocí metody biorezonance rozhodně není nutné, aby se pacient nějakou dobu před léčbou pokoušel léčení pomoci tím, že přestane kouřit, nebo zmenší počet denně vykouřených cigaret a ani se to takto nedoporučuje. Naopak, léčbu závislosti na kouření pomocí metody biorezonance může absolvovat i** velmi silný kuřák** bez jakýchkoliv předchozích snah o omezování kouření.

Léčba závislosti na kouření pomocí biorezonance

Jak probíhá léčení závislosti na kouření metodou biorezonance?

Léčba** odvykání kouření pomocí biorezonance** probíhá tak, že na základě zvoleného programu je elektrodami, které pacient drží v ruce, snímán signál, který je díky vzorku nikotinu rozdělen na část harmonickou a patologickou. Následně je část patologická pomocí inverze zrcadlově obrácena. Díky tomu jsou původní rušivé signály, které jsou zodpovědně za nikotinový hlad u osob závislých na kouření, eliminovány. „Hlad“ po nikotinu obvykle zmizí buď hned po absolvování léčby nebo do několika hodin. U většiny pacientů se druhý den ráno po léčbě metodou biorezonance již neobjevuje nutnost vykouření cigarety. Je však třeba vzít v úvahu, že metoda biorezonance odstraní hlad po nikotinu, ovšem neodstraní reflexní chování pacienta. To například znamená, že pokud je pacient zvyklý mít každou chvíli cigaretu v ruce nebo v puse, bude mu chvíli trvat, než se zbaví i tohoto návyku a přestane mu vadit, že má prázdnou ruku nebo pusu.

Biorezonance

Pocity po absolvování léčby kouření metodou biorezonance

Léčba závislosti na cigaretách metodou biorezonance nemá žádné vedlejší účinky. Přesto se může stát, že pacient, který absolvoval tuto léčbu, může mít nějakou dobu poté, většinou maximálně 2 týdny, pocity sucha nebo kovové pachuti v ústech, zvýšeně se potit, být více ospalý, trpět podrážděností nebo zhoršenou koncentrací. Tyto stavy však nejsou vedlejší účinky biorezonance. Jsou způsobeny tím že organismus, který byl po dlouhou dobu zanášen jedovatými toxickými látkami z cigaret, se těchto škodlivin nyní zbavuje. Tyto pocity lze zmírnit častými koupelemi a pitím většího množství tekutin. Úspěšnost léčby závislosti na kouření metodou biorezonance je přibližně 75 procent, což znamená, že přibližně 7 až 8 osob z desíti, které léčbu absolvovaly, se stalo nekuřáky!

Léčba kouření

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23067 (zdravotnimagazin.cz#10234)


Diskuze a zkušenosti

LUKÁŠ KOCIÁN | 31.12.2012 08:30
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové dobrý den mužu se u vás objednat na odvykání kouření. děkuji kocián tel. 605946427

Jiří Fruhbauer | 18.07.2013 15:06
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové Dobrý den mohl bych se u vás objednat na odvykání kouření? Děkuji Fruhbauer tel-728508819

Michael Derner | 25.09.2014 22:05
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové Dobrý den,chtěl bych se u vás objednat na odvykání kouření.děkuji Derner tel 702911832

o | 07.11.2014 18:08
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové dobry den můžu se optat kolik ta léčba stoji děkuji

Pavel Litera | 16.01.2015 14:02
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové Dobrý den. Můžu se u vás objednat na odvykání kouření? Děkuji. Pavel Litera 733780190

Petra | 03.02.2015 12:31
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové Dobrý den, také bych se chtěla objednat, kolik to prosím stojí? A máte webové stránky?

Anonym | 15.02.2015 21:50
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové Dobrý den, můžete mi poslat ceník děkuji.

marciella | 19.08.2015 13:49
Re: Biorezonance a odvykání kouření - Hradec Králové dobrý den, chtěla bych prosím více info o vás, kontakt, ceník, atd. pomoc pro přítele, děkuji

alena | 14.04.2016 16:27
Nekouřím od roku 2004,tato metoda je fajn.nekuřák běhen 20 minut,bez absťáků,po třech dnech jsem zkusila zakouřený lokál a nic.Neměla jsem chuť si taky zapalit.Krom velice živých kuřáckých snů nic.Pravda,tehdy to stálo polovic,ale to cigarety také.12 let nekouřím a je mi skvěle.Zkuste to,je to téměř bezbolestné odvykání.

Pavel | 03.12.2016 15:00
Díky vaší léčbě,dnes slavím 2 roky bezcigarety a jsem Vám moc vděčný.PřejiVám hodně dalších ůspěšných lidí

Pavlína Martinová | 29.04.2017 15:21
Dobrý den, můžu poprosit telefonní číslo na člověka, který dělá biorezonanci v Hk


Přidat komentář