Biorezonance - odvykání kouření Brno

Začít kouřit je velmi jednoduché. Ale přestat, to je již problém, se kterým mnozí zápasí po celý život. Dostupné podpůrné prostředky často nezabírají a navíc chybí pevná vůle. Velmi účinnou pomocí při odvykání kouření je Biorezonance.

Od zítřka nekouřím!

Kolikrát již tuto větu řekl kuřák. A přesto kouří stále. Přestat kouřit je totiž velmi těžké. Chce to vůli a také to chce opravdu chtít. Jen póza, ve které** stále končící kuřák** zůstává, nikdy nekončí úspěchem. Ale pozor, přestat kouřit není jednoduché. Jde o velmi silný návyk, který je navíc podporován zažitými mechanizmy jako například: “dám si kávu a k ní samozřejmě patří i cigareta.“ Tak právě tento příklad funguje zcela automaticky. A dokonce vám** kuřák** řekne, že bez cigarety mu káva prostě nechutná. Je to něco jako, když sladíte a najednou si uděláte váš oblíbený nápoj bez cukru. Také to nebude ono. Již toto je důvod, proč je tak těžké vydržet bez cigarety. A ještě těžší je pokud si kuřák zapálí vždy, když má nějaký problém.

Léčba závislosti na kouření pomocí biorezonance

Rozhodnutí přestat kouřit

Snad každý kuřák časem dospěje k názoru, že ho** cigarety** stojí zdraví i peníze. Někdy mohou být i překážkou v pracovním zařazení či pracovních úspěchů. Dokonce se může stát, že právě cigarety se stanou překážkou pro společný život dvou lidí, kteří se jinak milují. Zkrátka, skončit s kouřením si vyzkouší celá řada kuřáků. Jenže, přestat kouřit není vůbec jednoduché. Organizace Anonymních alkoholiků doporučuje začít abstinovat s pitím alkoholu jeden den za určité časové období a pak teprve nastartovat odvykání. U kuřáků to však dost dobře nejde. Abstinenční příznaky se objevují ne několikrát za den, ale několikrát za hodinu a nutí kuřáka si zapálit. A právě proto, málokterý kuřák dokáže přestat z hodiny na hodinu. Ukazuje to studie, která monitorovala 1000 kuřáků, kteří se rozhodli s kouřením skoncovat. 172 jich skončilo hned, 53 až na druhý pokus, 48 až na potřetí. Výsledkem bylo 387 kuřáků, kteří přestali kouřit. Z toho vyplývá, že čím více způsobů použijete a čím lépe se na novou situaci, tedy odvykání kouření připravíte, tím bude váš úspěch jistější. A především trvalejší.

**Rozhodnutí přestat kouřit
**

Co je biorezonance?

Biorezonance nebo-li biorezonanční terapie se zabývá informačním systémem pracujícím na principu rezonance s elektromagnetickými poli s extrémně nízkou intenzitou, zajišťující nadmíru aktivní a přesné rozdělení informací. Tato metoda patří do skupiny alternativní medicíny. V klasickém lékařství se používá více než** 25 let** a využití nalezla i v léčbě zvířat, kde se používá asi 10 let s výbornými výsledky.

Jak biorezonance pracuje?

Jde o cílenou terapii, kde signály vydávané přístrojem ovlivňují elektromagneticky řízené procesy našeho těla a tak přímo působí na specifickou tkáň nebo proces. Pokud tedy máte zdravotní problémy nebo problémy s návykovými látkami, biorezonance** učí** vaše tělo procesy, které již znalo dříve, tedy v době, kdy bylo zdravé a v dobré tělesné kondici. Tím pomáhá k uzdravení anebo odbourání špatných návyků.

Komu biorezonance pomáhá?

Účinnou pomoc nachází zejména lidé s migrénami, chronickou únavou, poruchou imunity, se záněty střev, s psychickými problémy, s potřebou detoxikace, s poruchami koncentrace, s alergiemi, s astmatem, s akné, s chronickými záněty žlučníku, žaludku a jater, s gynekologickými a urologickými zdravotními problémy, a ještě s mnoha dalšími problémy, které zde nejsou uvedeny.

www.akupunktura-gregusova.cz

Kdo může absolvovat biorezonanci?

Biorezonance je nebolestivá metoda a velmi jednoduše se aplikuje. Z toho vyplývá, že pacienta nijak neomezuje a celá terapie probíhá v poklidu. Pomoci může lidem od dětského věku až po stařecký. Přesto zde určitá omezení jsou. Biorezonanci by měly absolvovat pouze po poradě s lékařem těhotné ženy, ti, jež mají kardiostimulační přístroj a ti, kterým byl nedávno voperován kovový implantát, pak také lidé trpící epileptickými záchvaty.

Biorezonance a odvykání kouření

Jak již bylo řečeno, jde o vysoce účinnou metodu. Zatím snad, kromě této, ještě neexistuje metoda odvykání kouření s tak vysokým procentem úspěšnosti. 80% je opravdu mnoho. Základem terapie je, že do těla je vyslán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku čehož se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se začnou uvolňovat z tkání, a proto je velmi nutné zvýšit pitný režim. Dále dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se takzvaný nikotinový hlad. Metoda tedy potlačuje fyzickou závislost, to znamená abstinenční příznaky, nikotinový hlad, tedy chuť na cigaretu a zároveň při pasivním vdechování kouře, tedy při pobytu v zakouřené místnosti nedochází k chuti na cigaretu. Pokud se dokážete dostatečně motivovat, tak úspěch je téměř zaručen.

Biorezonance a odvykání kouření

Co je akupunktura?

Jde o metodu pocházející z tradiční čínské medicíny. Předpokládá, že tělo je v rovnováze a v systému energetických drah těla proudí energie. Tok energie však může být zastaven a to způsobuje problémy. Ty se projevují jako zdravotní obtíže. Zde je pak nutné blokády odstranit. To se nejčastěji provádí velmi tenkými jehlami, které se vpichují do určitých bodů. Podstatou akupunktury je působit na regulační subsystémy organizmu a tím mu pomoci k odstranění zdravotních problémů.

S čím akupunktura pomáhá?

Akupunktura se zabývá** prevencí, diagnostikou i léčbou** převážně funkčních poruch organizmu, psychosomatických onemocnění, bolestivých stavů, alergických nemocí. Často pomáhá u nemocí nervového, endokrinního a imunitního systému. Umí pomoci i lidem s nadváhou.

Aurikuloterapie - ušní akupunktura

Jde vlastně o vyšetření a ošetření mikrosystému ucha. Samotná metoda pochází z učení Staré Čínské medicíny. K dokonalosti tuto metodu dovedl francouzský lékař Paul Nogier, který velmi podrobně popsal mapu bodů ucha, na základě které lze získat informace o přítomnosti patologického procesu majícího vliv na funkci orgánů, z pravidla již v inkubační době před projevem klinických příznaků, tedy ještě než samotná nemoc započne.

Kde pomáhá Aurikuloterapie?

Jak již bylo řečeno, lze jí zjistit stav orgánů. Ale to zdaleka není vše. Může ovlivnit alergie, pomoci zvýšit účinek rehabilitačních technik, upravovat funkce vnitřních orgánů, ale i pomáhat hubnout a odvykat kouření.

**Aurikuloterapie
**

Baňkování

Jde metodu, která opět pochází z Čínské medicíny. Ale aniž by to věděly naše babičky, často podobnou metodu používaly, a nutno říci, že úspěšně při stržení břicha. Metoda baňkování bývá označována jako vakuterapie. Procedura spočívá v přikládání speciálních baněk na tělo. V baňce se předem ohřeje vzduch, který po přiložení vytvoří podtlak a baňka se přisaje. Terapie není bolestivá, ale je velmi účinná.

S čím vám baňkování pomůže?

Nejčastěji s velkými bolestmi zad a kloubů. Dokáže však probudit i lymfatický systém, a tak odplavit škodlivé látky z těla. Umí tělo uvolnit a zbavit napětí i stresu. Pomůže i se zažívacími problémy.

Baňkování

Nečekejte a vyhledejte pomoc

Uvedené procedury opravdu pomáhají. Vyzkoušely je již spousty lidí. Navíc často pomáhají i tam, kde klasická medicína pokulhává a řeší vše léky od bolesti. Neváhejte tedy a zkuste si pomoci s metodami, které vás postaví na nohy. Investice do vlastního zdraví se vyplatí milionkrát více než nový kabát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23072 (zdravotnimagazin.cz#10240)


Přidat komentář