Elektronická cigareta - výběr

Nejhorší jsou první tři měsíce odvykání. Ale toto skoro až peklo je možné překonat tak, že po tuto dobu budete užívat léky zmírňující abstinenční příznaky. Ovšem v tomto případě je důležité vlastní rozhodnutí, protože léky samy nezmohou nic.

Jsem či nejsem kuřák

Rozhlašovat o sobě, že jste nekuřák, můžete až tehdy, pokud jste bez cigarety vydržel půl roku, nejlépe však celý rok. Přesto s** elektronickou beznikotinovou cigaretou** jste nekuřák i když ji kouříte. Nejen nikotin nás láká ke kouření,ale také zvyk , jako třeba například když stojíte na zastávce a čekáte na autobus.

Výběr luxusních elektronických cigaret

 

**E-cigarety
**

Co je elektronická cigareta?

Elektronická cigareta je náhražkou cigarety klasické. Ovšem** postrádá** veškeré karcinogenní látky a mnohé další nemoci vyvolávající látky. Její náplní je čistý nikotin nebo také různé příchutě. Elektronická cigareta je založena na principu cigarety klasické. Tedy na tom, že kuřák nemění své rituály, ale dopřává si je s tím, že si volí dávku čistého nikotinu podle potřeby. Často se stává, že od klasického čistého nikotinu, přejde kuřák k náhradním náplním, které nikotin úplně postrádají.

Jak funguje elektronická cigareta?

Elektronická cigareta nehoří a ani nevytváří žádný kouř. To co z ní vychází je vlastně čistá nikotinová pára. V případě jiné náplně je pára dle výběru kuřáka. Ve chvíli, kdy se do elektronické cigarety nasaje vzduch, je tento vzduch detekován mikroprocesorem, který aktivuje rozprašovač a tím vytváří efekt kouře, který kuřák inhaluje.

Melounová příchuť

Co tak vyzkoušet něco nového

Přechod z normálních cigaret na elektronickou zvládne i silný kuřák. Jednou z mnoha výhod e-cigarety, je možnost vlastní volby liquidy s různým obsahem nikotinu. Čili si každý vybere dle svého gusta. Vyzkoušejte která chuť by padla zrovna Vám, zda-li ovocná nebo spíše nápojová?

Lze s elektronickou cigaretou přestat kouřit?

Ano. Ovšem ani** elektronická cigareta** není zázrak, který umí okamžitě změnit vzniklou závislost. Kouření cigaret je opravdová droga, zažitý rituál a zlozvyk, který se rád vrací a kterého se jen velmi těžko zbavuje. Přesto pokud je motivace dostatečně silná, pokud kuřák sám chce přestat kouřit, tak je ideálním způsobem, jak se tohoto zlozvyku pomalu, ale jistě a na trvalo zbavit.

e-cigareta ego T LCD

Jste závislý na nikotinu?

Je opravdu velký rozdíl, jestli je člověk na nikotinu závislý či nikoliv. V případě, že není, může v podstatě přestat kouřit kdykoliv a jakkoliv. Ovšem člověk závislý na nikotinu, musí přestat v jednom okamžiku a navždy. Kdyby kouření jen omezoval, trápil by se, protože by měl méně nikotinu, než potřebuje a přitom by stále kouřil.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22831 (zdravotnimagazin.cz#8126)