Jak se dá léčit arterioskleróza?

Může být zaviněna nedostatkem hořčíku, v tomto případě dodávat denně 300 mg hořčíku spolu s vitaminem E a vitaminem B6 (nejlépe B - komplex). V případě nedostatku zinku podávat například semena dýní. Tím se zároveň vylepší paměť. Doplňovat i vitaminem A.

Co znamená slovo arterioskleróza?

skupina onemocnění charakterizovaná ztvrdnutím tepenné stěny a zúžením průsvitů cév, ateroskleróza

## Jak správně skloňovat arterioskleróza

arterioskleróz, arteriosklerózami, arteriosklerózách, arteriosklerózám, arteriosklerózou, arteriosklerózo, arteriosklerózu, arterioskleróze, arteriosklerózy, arterioskleróza

Jak léčit arteriosklerózu pomocí přírodních látek

- Může být zaviněna nedostatkem hořčíku, v tomto případě dodávat denně 300 mg hořčíku spolu s vitaminem E a vitaminem B6 (nejlépe B - komplex). - V případě nedostatku zinku podávat například semena dýní. Tím se zároveň vylepší paměť. Doplňovat i vitaminem A. - Léčba česnekem - buď 60 gramů denně po dobu 3 měsíců, nebo lépe česnekový extrakt (nebezpečí narušení sliznic). - Jíst plody busnice vlochyně po dobu asi 6 týdnů, ale nepřekračovat stanovené dávky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21860 (zdravotnimagazin.cz#5581)


Diskuze a zkušenosti

Miloslav Skramuský | 16.03.2016 10:48
moje babička užívala hloh /extrakt/ a měla cevy jak mladice. Zajímalo by mne proč se už nevyrábí Xanidil retard, který moji mamince velmi pomáhal po mozkové mrtvici a neměl vedlejší účinky. Mně dnes dávají vasocardin po kterém mne bolí žaludek a mám sucho v ústech. Jsem bývalý aktivní sportovec vydržel jsem hrát tenisový turnaj ve velkem vedru třeba 4 hodiny. a pak zas pokračovat, nikdy mne vysoký tlak netrápil. Nyní je mi 70 let a mám tlak 150/100 srdce mi bije nepravidelně trápí mne tachyrdaie. PO požívání antidepresiv se ještě přidala plynatost a zácpa, dále operace totální endoprotézy, zvýšení tělesné hmotnosti, špatný pohyb o berlích už rok. Špatně spím taky jsem nespal tři měsíce jen malé mikrospánky. Psychiatři mi nevěřili až jsem pak dostal epilepsii nasadili mi Rivotril, Lyriku, a na spaní Hypnogen a Kveatepin. Má to na mně velké nežádoucí účinky, chci to přestat užívat, ale vznikla mně už závislost. Trpím jak zvíře. Doktoři vše bagatelizují. Pamatuji si na našeho dorostového lékaře, který poznal z rentgenu ze štítu, že mám jizvy na průduškách /po přechozeném černém kašli/ a šelest na srdci. Jak to, že to ostatní lékaři nepoznali? Nyní jsem na konci a pokouším se léčit alternativní prostředky. Díky za odpověď.


Přidat komentář