Léčení a diagnostika na dálku

Lidé,kteří byli obdarováni léčivou silou,provázejí nemocné od dávných věků.Pokud není možné osobní setkání léčitele s nemocným,přichází ku pomoci léčba na dálku jako zvláštní forma léčení a myšlenky léčitele vytvářejí cestu,po níž plyne léčivá síla.

Při léčení osobním i na dálku se léčitel otevírá působení léčivých proudů, které pomáhají k vnitřní duševní změně a posléze k uzdravení těla nemocného. Tělo je závislé na energii, kterou přijímá z vesmíru. Cílem léčení je stav, kdy se obnoví přirozená schopnost těla přijímat energii. Vlastní léčení pak provádí tělo samo, potřebuje jen vytvoření podmínek pro rozvoj přirozené schopnosti regenerace. Kladná rezonance mezi léčitelem jako zprostředkovatelem léčivé síly a nemocným, přináší krásné a trvalé výsledky léčby. "

 

Léčení na dálku

je zvláštní forma pomoci.Používá se ve výjimečných případech,protože pokud léčitel nemůže s léčeným vést osobní rozhovor,ztrácí se z části hodnota léčení.Cílem skutečného léčení není totiž jen zprostředkování léčivé síly, ale i nasměrování a povzbuzení nemocného. Náhradou za osobní kontakt může být telefonický rozhovor nebo spojení přes e-mail.Princip léčení je stejný jako u přímého léčení. Léčitel nemůže svými myšlenkami a představami určovat léčivé síle směr a způsob léčení. Pokynem k působení této síly je přání pomoci a následně plná koncentrace. Síla pak zapůsobí sama, kde má. Pro léčení i diagnostiku na dálku je nutná osobní znalost nemocného nebo celé jméno a datum narození, fotografie či jiná možnost identifikace.

 

Co byste měli vědět o léčení na dálku

Léčení je dar, o který, je-li v nás touha, smíme poprosit. Avšak bude-li nám dán, nezáleží už na nás. Pokud je člověk skutečně nadaný léčivou silou, získal ji darem, zcela nezávisle na pozemském vzdělání. Schopnost léčení si nelze osvojit jako metodu nebo techniku, neboť léčitelským schopnostem se nedá naučit. Jde-li člověk poctivou cestou, otevřou se samy, spontánně, bez jakéhokoliv napomáhání a také v pravý čas.

Poctivá cesta, to je nasazení veškerých sil k hledání odpovědí na otázky jaký smysl má život, kdo jsem, odkud jsem přišel, jaký je zde můj úkol, co bude po mé smrti. Na otázky osudové rozdílnosti, spravedlnosti, existence Nejvyšší síly. Přesvědčením se pro nás stanou nalezené odpovědi tehdy, až si je začneme ověřovat životem, tedy až s odvahou začneme měnit sami sebe, své vlastnosti, názory a postoje. A to je onen vnitřní stav, který se v určitém okamžiku stane připravenou půdou pro otevření léčitelských schopností a práci s léčivou silou. Každý léčitel by měl vědět, že i když je jeho dar sebevětší, může vidět, slyšet a cítit jen to, co mu dovolí jeho vnitřní duchovní zralost. Stejně tak čistota léčivé síly, která jím prochází při léčení, bude vždy odpovídat čistotě jeho nitra. Jde o zákonitost, kterou nelze obejít. Tak se dar léčení stává pro skutečného léčitele zároveň závazkem.

Tato poctivá cesta, která platí pro otevření léčitelských schopností u léčitele, je též poctivou cestou k uzdravení nemocného, jehož vnitřní duševní stav a postoje k léčení rozhodují o účincích léčivé síly a výsledku léčení. Cílem léčení není jen vrátit nemocnému fyzické zdraví, ale je nutné pochopit, že se léčivá síla obrací k citu člověka, tedy k duši. Je to stav duše, kdo řídí následně tělesné zdraví. Pochopením této spolupráce mezi nehmotnou duší a hmotným tělem dříve nebo později musíme dospět k závěru, že neexistují nevyléčitelné nemoci, ale pouze nevyléčitelní lidé. Je pro nás velkým štěstím vědět, že své zdraví i život máme výhradně ve svých rukou. Přijmutí této zodpovědnosti je počátkem každé cesty k uzdravení.


Diagnostika na dálku

Každý člověk vytváří svou duchovní i fyzickou činností vibrace, které může léčitel vnímat jako jemná vyzařování nemocných tkání a na základě svých vjemů stanovit diagnózu. Tzv. energetický blok je spojen s poruchou vyzařování na odpovídajícím místě v těle. Jeho rozsah a stupeň jsou v přímé souvislosti se závažností onemocnění a poskytují určitou prognostickou informaci. Diagnóza léčitele vypovídá především o energetických změnách, jejich stupni a lokalizaci, lékařská diagnóza o konkrétních morfologických důsledcích těchto změn. Pro diagnostiku na dálku je též nutná identifikace nemocného jako u léčení na dálku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23048 (zdravotnimagazin.cz#10109)


Diskuze a zkušenosti

Margita | 03.04.2015 15:59
Re: Léčení a diagnostika na dálku dobry den mohla bys te mi poradit mam schopnosti ze mohu se dotknout se na bod a vylecit ho behem 3 minut mohu i na dalku vylecit ptam se tedy jak bych mela postupovat kam bych mela napsat inzerat ze mohu kazdeho vylecit i lidske organy mozkovou mrtvici myslim zebych mohla i vylecit detskou obrnu moc vas prosim poradte mi co a jak dekuji Blahutkova email m.cernovlaska@seznam.cz


Přidat komentář