Magické byliny

S pomocí tohoto průvodce začnete v praxi využívat magický vliv bylin ve prospěch lásky, štěstí, zdraví, úspěchu a ochrany. Počínaje petrželí až třeba po brčál milujeme bylinky pro jejich vůni, chuť a léčivé vlastnosti.

Magie a byliny - Aloe vera

Hlavní užití je při rituálech věštění a duchovního vývoje. Aloe je spojováno se ženstvím. Usušené listy se vkládají do kadidel používaných pro vzývání Luny. Tímto zažádáte nebesa o porozumění problémů a proniknete do podstaty věcí. Z čerstvých listů vymačkaná šťáva se přidává do očistné koupele.

Magie a byliny - Bazalka pravá

Bazalka je spojována s nesmrtelností i se smrtí. Dodává odvahu čelit smrti (symbolické při iniciaci). Způsob užití je v podobě nápoje nebo rituální koupele.

Magie a byliny - Blahovičník kulatoplodý

Eukalyptus neboli blahovičník rozptyluje uměle nahromaděnou negativní energii. Eukalyptus je nejčastěji používanou bylinou a používají se jeho záračné listy (vařené nebo sušené v kadidle uvolňují vonné výpary).

Magie a byliny - Blín černý

Blín se občas používal k věšteckým účelům, častější je však jeho použití ke škodlivým účelům, čehož využívala zejména tzv. "černá magie".

Říká se, že speciálně připravená droga z blínu může způsobit i smrt nebo vymazat vzpomínky. Jako bylina smrti se spojuje s podsvětím a umožňuje navázat kontakt s dušemi zemřelých. Pozor! Blín je prudce jedovatý!

Magie a byliny - Čajovník čínský

Spalování lístků čajovníku údajně přináší bohatství. Sušené listy jsou součástí talismanů, které mají dopomoci k penězům. Odvar z čajovníku je základní složkou nápojů lásky.

Magie a byliny - Citroník pravý

Ve šťávě citrónu smíchaného s vodou se omývají magické předměty - amulety a talismany. Citroník vyrostlý ze semen citrónu, který jste snědli, věnujte milované osobě. Říká se, že tím udržíte láskyplný vztah.

Magie a byliny - Jasan ztepilý

Jasan je rostlinnou obranou - hůl z jeho dřeva nad dveřmi vašeho domu odráží škodlivé vlivy a odpuzuje hady. Listy se používají v ochranných amuletech. Jasan se používá zejména v runové magii, jasanové listy položené pod polštář přináší věštecké sny.

Magie a byliny - Africká fialka

Africké fialky dokáží navodit spirituální atmosféru. Dokud rostou, mají ochranné účinky.

Magie a byliny - Skořicovník cejlonský

Skořice, sušená kůra z mladých výhonků skořicovníku, se přidává do kadidel pro zvýšení magických vibrací a k vytvoření pokojné energie. Skořicovník je vhodný při rituálech věštění. Používá se i v sexuální magii pro natírání pokožky a povzbuzení mužské potence.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22346 (zdravotnimagazin.cz#6881)


Diskuze a zkušenosti

lucinka | 20.08.2013 12:31
Re: Magické byliny Rada bych vedela vice o bylinkach


Přidat komentář