Odstranění nadbytečné vody

Manuální lymfodrenáž je vhodná pro osoby, které trpí i v dospělosti výskytem akné, výborně pomáhá na celulitidu, napomáhá odstranit otoky nohou, doporučuje se při revmatismu, vypadávání vlasů, zlepšuje onemocnění lupenky, užívá se k odstranění otoků.

Podstata je k odtoku toxických zplodin z těla ven

Manuální lymfodrenáž je zaměřena na lymfatický oběh. Napomáhá odtoku toxických a jiných tělních zplodin z těla ven. Dobře působí při problémech s celulitidou, při otocích dolních končetin a celkově při jejich únavě. Napomáhá imunitnímu systému a má pozitivní účinky při migrenozních stavech. Zvyšuje tělesnou kondici o 15% a je vhodná jako prevence nádorových onemocnění.

 

Jde o jemné krouživé masáže s přesně daným tlakem, a tím dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.

 

V dnešní době, díky sedavému zaměstnání a nedostatku pohybu, trpí většina populace sníženou imunitou, přebytečný ukládáním tuku, či oteklýma nohama.

Nastartujte pořádně Váš lymfatický systém

To vše úzce souvisí s nedostatečně cirkulujícím lymfatickým systémem, s čímž souvisí také špatná funkce ledvin a jater. Pokud tyto orgány nejsou naprosto v pořádku, pociťujeme únavu, stres, snadno se vyčerpáme, podléháme snadněji nervozitě a objevují se různé kožní vyrážky. Manuální lymfodrenáž je vhodná pro osoby, které trpí i v dospělosti výskytem akné, výborně pomáhá na celulitidu, napomáhá odstranit otoky nohou, doporučuje se při revmatismu, vypadávání vlasů, zlepšuje onemocnění lupenky, užívá se k odstranění otoků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21854 (zdravotnimagazin.cz#5574)


Přidat komentář