Regresní terapie - Jičín

Naše duše, tělo a psychika spolu souvisí více než si uvědomujeme. Většina civilizačních onemocnění vznikla z neznámých příčin. Velmi často za nimi stojí potlačené traumatické prožitky, kterých si jste, či nejste vědomi.

Regresní terapie

Naše duše, tělo a psychika spolu souvisí více, než si uvědomujeme. Většina civilizačních onemocnění vznikla z neznámých příčin. Velmi často za nimi stojí potlačené traumatické prožitky, kterých si jste, či nejste vědomi.

Regresní terapie Jičín

Podstata regresní terapie spočívá v odhalení traumat z minulosti daného člověka, na kterých se posléze pracuje. Většinou se jedná o bloky v dětství, prenatálním období či minulém životě. To znamená, že jsou v hlubokém podvědomí a právě díky regresní terapii, je můžeme odhalit a zjistit příčinu, kterou vyvolává v přítomnosti a postupně dojít k odstranění zdravotních potíží.

Trpíte-li zdravotními nebo psychickými obtížemi a nedaří se Vám jich zbavit za pomoci lékařů, můžete vyzkoušet jiný způsob. Tímto způsobem je regresní terapie nebo tzv. Terapie duše, která má skvělé výsledky, a to především proto, že hledá příčinu těchto problémů v minulosti.

Terapie se provádí v mnoha místech nejen České republiky, ale pokud si chcete být jisti, že jej bude provádět opravdový odborník, je lepší najít někoho schváleného, nebo si nechte doporučit někoho od Vašich blízkých.

Jak Regresní terapie - Terapie Duše probíhá?

Sezení probíhá v příjemném prostředí, kde při první návštěvě, která je pouze osobní, klient popíše terapeutce problém, který ho trápí a který by rád vyřešil. Terapeutka pokládá otázky a klient si sám vybavuje zážitky z minulosti. Vše probíhá při plném vědomí. Klient je při sezení absolutně uvolněný a pocity a vzpomínky z minulosti svévolně přicházejí. Úkolem terapeutky je klienta na cestě k sebepoznání doprovázet a podporovat. Událost, která klienta trápila, je opakovaně procházena tak, že si ji klient vybaví do té míry, až se naprosto zbaví všech negativních pocitů, které byly s touto událostí spojené.

Terapie trvá okolo 2 hodin a dostáváte se při ní do podvědomí, kde spolu s terapeutkou nacházíte příčinu Vašeho problémů a odstraníte ho. Většinou postačí pouze jedna návštěva terapeutky, při které problém spolu vyřešíte.

Regresní terapie - Terapie duše je zpoplatněna formou dar za dar. Sami si určíte, co pro Vás terapie znamenala a na kolik si jí ceníte.

S čím vším Regresní terapie - Terapie Duše může pomoci?

Regresní terapie - Terapie Duše má pevné odborné základy v rámci provedených a prokázaných studií psychiky od Ing. Andreje Dragomirského.

S pomocí regresivní terapie se můžete zbavit nevyjasněných bolestí hlavy, ramen, zad, nohou, rukou, žaludku a břicha. Pomáhá vyřešit poruchy spánku, dechové potíže, ztrátu energie, neurózy, únavu, úzkost, pocit strachu z výšek, hloubek, lidí, vody, hmyzu, uzavřených či otevřených prostor, špatné soustředění, smutek, apatii, poúrazová traumata, vztahové problémy, výkyvy nálad, agresi, alergie, astma, ekzémy a mnoho dalších problémů.

Tato metoda Vás dokáže zbavit strachu a fóbií, ať už se jedná o strach z výšek, z lidí, z uzavřených prostor, atd. Pomůže Vám vyřešit starší traumata, se kterými jste se dosud nevyrovnali a která Vás omezují ve vašem životě.

Kontaktovat se můžete, pokud máte problémy i ve vztazích, ať už rodinných, příbuzenských, v partnerském vztahu nebo pokud řešíte problémy na pracovišti. Trápí vás fyzické potíže, aniž byste znali jejich příčinu? Nedokážete se vyrovnat s obtížnými životními situacemi nebo trpíte nízkým sebevědomím? I v těchto případech vás všech problémů dokáže zbavit právě regresní terapie. Svěřte se odborníkovi, rád Vám pomůže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23039 (zdravotnimagazin.cz#10090)


Přidat komentář