RUŠ terapie - okres Kroměříž

Když už jste zoufalí a nemůžete najít nikoho, kdo by vám mohl pomoci s vašimi problémy, zkuste využít psychologické poradenství nebo RUŠ terapii. Každý má v životě okamžik, kdy potřebuje přijmout pomoc od odborníka.

Lidské zdraví neznamená pouze zdraví fyzické. Velmi důležité je také pečovat o naše duševní zdraví. Krize, které nás v životě potkaly, nás mohou velmi zasáhnout a ovlivňovat po zbytek našeho života. Vždy je nutné, aby člověk dokázal rozpoznat, že má problém a rozhodl se jej určitým způsobem řešit. Rozhodnout se můžete např. pro RUŠ terapii. Odstraněním negativních emocí můžete napomoci nejenom své duši, ale také tělu. Na tomto principu RUŠ terapie pracuje.

Existuje velké množství možností, kde hledat pomoc. Můžete dát přednost také psychologickému poradenství. Ať už se rozhodnete pro RUŠ terapii nebo zvolíte psychologické poradenství, jedno je jisté, rozhodli jste se vzít život do vlastních rukou a výsledky sami jistě brzy pocítíte.

RUŠ terapie

Přemýšlíte nad tím, co si představit pod názvem RUŠ terapie? Metoda RUŠ znamená Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Náš postoj k sobě samým ovlivňuje naši psychickou a fyzickou pohodu. Metoda RUŠ pomáhá lidem změnit postoj k tomu, co se stalo v minulosti. Tato metoda pomůže v případě, že řešíte dlouhodobý problém, pomůže vám zbavit se všech negativních pocitů a budete umět žít radostný život. Tato metoda je velmi jednoduchá, praktická, rychlá a logická. Terapeut během metody RUŠ vede klienta tak, aby se zaměřil na negativní emoce, které ve svém životě prožívá a naučil se je odstranit. Metoda RUŠ vede k šťastnému životu, svobodě, vnitřnímu klidu, k prožívání každého okamžiku naplno. Po této terapii je člověk více odolný vůči stresu a celkově žije spokojenější život.

Komu může terapie RUŠ pomoci

Tato metoda může pomoci lidem, kteří mají problémy v mezilidských vztazích. Metoda RUŠ může ukázat cestu těm, kteří se trápí v partnerském vztahu. Dále je určena také pro ty, kteří mají problémy v rodině, přátelských vztazích nebo v práci. Tato metoda je také účinná v oblasti psychických problémů. Například lidé, které trápí deprese, žárlivost, úzkostné poruchy, strach, pocity zbytečnosti, sebevražedné sklony, bulimie, bolesti hlavy, smrt blízké osoby, bolestivé prožitky z dětství, mohou vyzkoušet tuto metodu. Metoda RUŠ také může ulevit lidem s fyzickou bolestí. Dá se říct, že skoro každé onemocnění, může tato terapie zmírnit a ulevit vám. Nebo vás ve vašem životě trápí něco jiného? Například nemůžete dosáhnout svých cílů, o které již dlouhou dobu usilujete? Ať už se jedná o zlepšení vaší finanční situace, hledání práce nebo trvalého partnerského vztahu, díky této metodě můžete překonat všechna omezení, která vám v dosažení vašich cílů brání.

Kdo by měl RUŠ terapii vyzkoušet

RUŠ terapie je zde především pro ty, kteří chtějí vzít zodpovědnost za svůj život pevně do svých rukou a jednou provždy vyřešit své problémy. Tato unikátní metoda je založena na léčení příčin problémů. Odlišuje se tak od mnohých terapií, které se zabývají pouze projevy nemocí. Každé onemocnění, ať už psychické nebo fyzické, každý problém v životě má svůj důvod. Nic se v našem životě neděje náhodou. Klient si skrze** RUŠ terapii** uvědomuje své problémy, učí se je chápat, vidět v jiném světle. Takto může dojít k vyřešení těžkých situací v lidském životě. Terapie RUŠ je vhodná nejen pro dospělé, ale také pro děti. Ale obzvlášť pro ty nejmenší je vždy dobré pracovat s matkou nebo jinou blízkou osobou.

Kolik času je potřeba na RUŠ terapii

Stejně tak jako je každý klient individuální, je i každá RUŠ terapie jiná. Délka terapie závisí na klientových problémech, na jeho osobnosti, životních zkušenostech atd. Nejlepší je připravit se na to, že terapie může být v délce trvání čtyř hodin.

RUŠ terapie

podvědomí nás všech mohou být uloženy zážitky nebo různé negace, které si plně neuvědomujeme, ale které nás v našem životě velmi ovlivňují. RUŠ terapeut se pokusí o definování těchto negací. V případě, že si klient plně uvědomuje, to co po dlouho dobu potlačoval do svého nevědomí, může začít řešit svou situaci naplno. Tato metoda může pomoci lidem k prožívání šťastného a naplněného života. S pomocí** RUŠ terapie** se může docílit vnitřního klidu u těch, kteří prožívají neustálý neklid. RUŠ terapie vám může ukázat jak fungovat a žít ve společnosti lidí, jak zapracovat na** vztazích partnerských nebo rodinných**. Tato terapie také pomáhá klientům zvýšit svou odolnost vůči stresu. Chcete-li, aby tato terapie byla účinná, je nutné zachovat několik podmínek. První z nich je, že musíte být plně rozhodnuti změnit svůj život. Dále je nutné během terapie poslouchat svého terapeuta. Poslední podmínka vyžaduje, aby člověk během této terapie byl ke svému terapeutovi naprosto otevřený.

Psychologické poradenství

Zatímco v jiných zemích se návštěva psychologa chápe stejně jako běžná návštěva obvodního lékaře, u nás psychologické poradenství není ještě bráno tak samozřejmě. Lidé stále pohlížejí na ty, kteří navštěvují psychologa nebo terapeuta s jistou dávkou nedůvěry. A právě to je velká škoda. Každého z nás mohou v životě potkat různé tragické situace a ne vždy jsme schopni se s nimi vyrovnat jen se svou pomocí. Poté se v nás všechna bolest začíná hromadit a v nejhorších situacích to vše skončí zhroucením. Vždy musíme mít na paměti, že není třeba pečovat jen o zdraví fyzické, ale také o psychické. Fyzická a psychická stránka člověka je velmi úzce spjata a mnohé naše skryté problémy se mohou začít somatizovat. Nikdy tedy nepodceňujte své trápení a v okamžiku, kdy už cítíte, že potřebujete odbornou pomoc, ji ihned vyhledejte. ** **

Psycholog vám může pomoci v případě, že: máte časté pocity úzkosti, deprese, strachu nebo studu, nedůvěřujete okolí a chybí vám také důvěra v sebe sama. Psychologa můžete také vyhledat, když máte časté psychosomatické potíže, jako jsou bolesti hlavy nebo žaludku. V psychologické poradně vám pomohou v okamžiku, kdy procházíte těžkou životní situací (úmrtí blízké osoby, zneužívání a podobně). Psycholog je zde také pro ty, kteří mají problémy v partnerských a mezilidských vztazích.

V dnešní době může také velké množství lidí prožívat pocity zbytečnosti, ztrátu životného smyslu nebo syndrom vyhoření. Nečekejte, až se vaše problémy zhorší. Najděte si psychologa ve svém okolí a domluvte se na schůzku. V psychologickém poradenství platí také jedno důležité pravidlo. V případě, že vám psycholog nebude jakýmkoliv způsobem vyhovovat, vyhledejte si někoho jiného. Základem terapie je vždy dobrý terapeutický vztah a ten by nemohl fungovat v případě, že byste ke svému psychologovi neměli důvěru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23035 (zdravotnimagazin.cz#10085)


Přidat komentář