SRT terapie na dálku

Spiritual Response Therapy je účinnou metodou, která vám dokáže odbourat jak mentální, tak i fyzické bloky, které zatěžují vaše zdraví v několika ohledech. Pokud jste o této metodě ještě neslyšeli, tak se nechte uvést do oblasti, která vám může pomoci.

Alternativní metodou k vyléčení

Není neznámé, že pokud v některých oblastech nefunguje klasická západní medicína za použití medikamentů a někdy i silných léčebných metod, tak alternativní procesy dokáží mnohé ovlivnit. V této fázi si ryze praktické osoby, jež nevěří na různé spirituální jevy a alternativní medicínu říkají, že práce s mentalitou nemůže ovlivnit i fyzické projevy. Vezměme to tedy na následném příkladu. Pokud vás něco psychicky tíží, ať je to stres v práci nebo soukromé problémy, tak se to odráží i na vašem zdraví. Jídlo vám tak nechutná, máte sklony nespat, vyhýbáte se pravidelnosti základních lidských potřeb a výsledkem pak může být zhoršení zdravotního stavu. Pokud se vám nevrátí duševní harmonie, tak léčba klasickou cestou může být neúspěšná. Dokonce v některých případech nemocí je dokázáno, že mají psychosomatický původ. Třeba rakovina není výjimkou. Zde se tedy jedná o silnější projev nemoci, pokud je to ale něco slabšího, lze to léčit alternativní cestou.

Pokud máte zdravotní problémy, nebo máte rodinné starosti, psychické potíže a potřebujete poradit, specialistu,který má schopnost a dar Vám pomoci. A je obdařen ohromnou energií, která prochází skrz jeho ruce a je natolik silná, že Vám pomůže i na dálku. Na dálku Vám pomůže vyčistit karmické bloky, očistit Vás od špatných energií, nebo Vám vyložit mariášové karty.

Esoterické centrum

Centrum nabízí, svým klientům duševní relaxaci, odpočinek a pomoc s problémy, každodenního života. Jejich hlavním zaměřením je očistná terapie SRT (spiritual response therapy - terapie duchovní odpovědnosti). V letních měsících probíhají sezení ve speciálně vytvořeném esoterickém parku, který umocňuje psychickou pohodu a duševní očistu.

Esoterický park

Než park získal svou současnou podobu, pracovali jsme na jeho vybudování několik let. Veškerá zeleň i vybavení je udržováno bez pomoci jakékoliv těžké techniky, zahradní firmy, projektů a podobně.

Vše vznikalo pouze díky inspiraci a v podstatě "holýma rukama". Park neustále zdokonalujeme tak, že vznikají další a další malebná zákoutí vhodná pro terapii.

Díky tomu, bude mít každá Vaše návštěva u nás úplně jiný ráz a Vy tak můžete čerpat přírodní energii, která sálá z každého koutu.

 Co se týká metod léčení, tak těch existuje celá řada. Může to být ryzí zaměření na současnou životní etapu daného člověka, ale lze se vrátit do minulého života. Pokud toto opět některé praktické osoby uvádí do stavu nevěřícnosti, tak vězte, že když máte problémy, obrátíte se na kterékoli odborníky. Spousta lidí, kteří těmto metodám nevěřili, pak uznali, že jim pomohli, i když nerozumí tomu, jak. Dne si proto více přiblížíme SRT terapii, která platí za velmi účinný proces odstraňování problémů.

SRT terapie

Jak jsme již uvedli, tak se jedná o Spiritual Response Therapy. Je to technika, která pracuje nejen s vědomím, ale i podvědomím. Metodu vyvinul Robert E. Detzler, který vypracoval speciální tabulky, jež hodnotí, jaké projevy klient má a jaké příčiny je mohou vyvolávat. V procesu se používá kyvadélko, kterým se postupně odkrývá podstata zátěže. Pro úplnou představu o terapii vás ale uvedeme více do praxe.

SRT terapie – průběh

Při sezení se nejprve terapeut seznámí s klientem a jeho problémy, aby se mohla nalézt oblast, která se bude tzv. čistit. Jede zde totiž o odstranění dané zátěže, což se provádění právě metodou mentálního čištění, čímž se odstraňují bloky. Posléze se najde příslušná tabulka, kde se hledá, co ovlivňuje daný problém. Ten může mít kořeny i v minulých životech. Pokud jste nejistí, tak vězte, že když se problém rozklíčuje, může mít spojitost. Pokud máte třeba problémy s páteří, ačkoli pravidelně cvičíte, tak můžete na SRT terapii zjistit, že jste měli v minulém životě vážný úraz zad a to se přeneslo i do současného života. Pokud se ale vyrovnáte s problémem (pomocí onoho čištění), tak se potíže můžete zbavit.

V procesu se hledá, proč se některé věci udály, jaké energie byly přítomny, jaké okolnosti nastaly a proč si tyto projevy přenášíte i do současnosti. Postupně se provádí čištění vašeho Vyššího Já a tím získáváte i novou energii. Ke kontrole pak slouží kyvadlo, které ukazuje stav věci.

Vážně SRT terapie pomáhá?

Tato metoda vám pomůže vyřešit nejen řadu fyzických nemocí, ale třeba i duševních bloků. Pokud máte negativní energie v souvislosti se špatnou zkušeností v partnerských vztazích, tak i v současném bytí máte určité hranice. SRT terapie je přitom nenáročná metoda, která nemá vedlejší účinky. Nejedná se o hypnózu, spíše analýzu stavu a aplikace příslušných řešení. Samotné sezení může trvat i 4 hodiny, což je důkazem toho, že se problém analyzuje opravdu důsledně. Následně si uvědomíte, jak se vám ulevilo a jak je metoda přínosná i tam, kde jste měli pocit, že už vám není pomoci.

Reiki terapie

Používá se k léčbě doplňkové i alternativní medicíny, která se zabývá přenosem léčivé energie prostřednictvím dlaně. Reiki můžete rozdělit do třech stupňů**. Reiki terapií** můžete ovlivnit příčinu fyzických i psychických nemocí.

Andělské terapie

Andělská terapie je láskyplná komunikace s anděly, kteří jsou připraveni pomoci vám s jakýmikoli těžkostmi ve vašem životě, jsou tu připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a pomoci vám vyřešit vše, co potřebujete.
Jsou stále kolem nás, jen ne vždy je slyšíme a stává se velmi často, že o i když je slyšíme, tak o jejich slovech pochybujeme. Věřte prosím své intuici, svým pocitům, že vždycky poznáte, když s vámi andělé komunikují, jsou to někdy slabé hlásky nebo jen náhodná slova, která si přečtete cestou tramvají do práce nebo písnička z radia... stále hledají cestu jak s námi mluvit.

Etikoterapie

Léčba mravností - vychází z toho, že existují negativní (nemravné) pocity jako závist, nenávist, křivda, zloba, lítost, strach nebo trápení se za jiné. Jestliže některý z těchto pocitů lidé "pustí do svého nitra", nesou si za to sami zodpovědnost. Hledáme - li tedy příčiny zdravotních problémů, pak jenom přes přijetí těchto destruktivních pocitů duší toho či onoho člověka.

Mentální techniky a nabíjení předmětů

Měli jste někdy třeba talisman? Už to samo o sobě vyvolává pocit, že máte něco, co vám přinese štěstí. Někdy ale lze toto umocnit, když vložíte určitou pozitivní energii do daného prvku. Musíte si ovšem uvědomit, proč zrovna do daného předmětu dáváte onu sílu a musíte to brát jako pomoc v daném momentě a svým způsobem nakopnutí do dalších aktivit. Předměty vás mají posílit ve slabších chvílích, ale jedná se o dočasné momenty, protože kdybyste se na různé amulety nebo talismany spoléhali dlouhodobě, tak energeticky zakrníte.

Regresní terapie

Regresní terapie je založena na poznání, že psychosomatické a psychické potíže jsou přítomny na podkladě traumat, které jste prožili v minulosti. Mohlo jít o různé prožitky, nejčastěji z raného dětství, kterých si dnes ani nejste vědomi. Mohou to však být i prožitky, které jste potlačili do podvědomí jen proto, abyste se traumatem snadněji vyrovnali. Trauma však nemizí, přetrvává v hlubokém podvědomí. S pomocí regrese, této velice účinné metody, je možno tento prožitek odhalit a zjistit tak, co nám v současnosti vyvolává takový stres a změnu chování, až to zapříčinilo vznik nějakého onemocnění. Pokud se vám podaří přepnout či zreorganizovat a ovládnout onen okamžik, je pak možné zbavit se všech vyvolaných projevů.

Výklad andělských a cikánských karet

Kartářky používají různé typy karet. Velmi oblíbené jsou i andělské, protože ty jsou velmi konkrétní a dokáží vám zodpovědět i velmi složité otázky. Nejedná se tedy o tak konkrétní informace, kdy vám bude sděleno, že toho a toho data potkáte životní lásku, ale ukáže se vám směr i ve spletitých situacích a karty vás upozorní na to, kde byste si měli dát pozor. Je to lepší než vyloženě odhalené skutečnosti, protože se svým životem musíte pracovat i sami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23036 (zdravotnimagazin.cz#10087)


Diskuze a zkušenosti

Aška Hakenová | 12.07.2012 18:53
Re: SRT terapie na dálku Mohu Leničku vřele doporučit,je úžasná a mně osobně velmi pomohla,zlepšilo se mi zdraví,ostranily se traumata z minulosti a dětství,zlepšily se všechny vztahy a otevřelo se srdce.Jsem plná lásky a vděčnosti,vnitřního míru,harmonie a radosti a děkuji Andělům,že mi poslali Andělskou paní Leničku.Děkuji,děkuji,děkuji.

Martin F. | 13.07.2012 14:16
Re: SRT terapie na dálku Léňu určitě doporučuji, na seminář s ní docela často moc rád vzpomínám, bylo to prostě skvělý :).

Anonym | 27.07.2012 21:48
Re: SRT terapie na dálku mohla bych se prosím zeptat kolik to stojí ??děkuji

Andělská paní | 31.07.2012 23:39
Re: SRT terapie na dálku Ceník najdete na http://andelskapani.cz/index.php/cenik-sluzeb, pěkný den...

ema | 09.05.2014 09:22
reiky Dobrý den,mam 2 reiky a potřebuji poradit jak dál.

Alena Zderčíková | 12.12.2014 10:44
Re: SRT terapie na dálku Dobrý den paní Podnecká, chci se vás zeptat, zda je možná terapie na dálku pro syna, aniž by o tom věděl ?


Přidat komentář