Zničené vlasy

Pokud jsou vaše vlasy v katastrofálním stavu a úplně zničené, bude tím nejlepším a nejjednodušším řešením, zajít ke kadeřníkovi a nechat si ostříhat poničené konečky.....

Zničené konečky vlasů

Pokud jsou vaše vlasy v katastrofálním stavu a úplně zničené, bude tím nejlepším a nejjednodušším řešením, zajít ke kadeřníkovi a nechat si ostříhat poničené konečky. Ty prostě už nedokážete zregenerovat a vašim vlasům to jen pomůže. Ovšem pro začátek raději neexperimentujte s prostříháváním a jen si vlasy nechte zarovnat.

Plně vyživující kondicionér

Pro některé z vás to je možná samozřejmostí, ale pokud ne, určitě si pořiďte kvalitní kondicionér na vlasy, který můžete použít po každém umytí. Vlasy alespoň trošku vystřízliví a navíc se vám budou lépe rozčesávat. Pokud však po něm máte zplihlý účes, kupte si kondicionér pro objem vlasů.

Maska či sérum?

Dále byste měli do péče o vaše vlasy zařadit vlasovou masku. Používejte ji jednou až dvakrát týdně. Na výběr máte buďto vlasová séra na olejové bázi či klasické krémové masky, které se nanášejí před nebo po umytí. Potom ještě existují nesmyvatelná séra nebo taková, která se po určité době smyjí.

Zkrášlující rady

Aby vaše vlasy nebyly příliš vysušené, nepoužívejte fén, ale nechte je přirozeně proschnout. Jestliže je jeho použití nutné, tak pouze se studeným vzduchem.

Vlasy si čeště dřevěným hřebenem, jelikož kovové kartáče vlasy často trhají.

Co se týče barvení a obarvování vlasů - na pár měsíců nechte vlasy od barvení odpočinout. V opačném případě si dobarvujte jen kořínky a barvu nenanášejte zcela zbytečně po celé délce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21821 (zdravotnimagazin.cz#5510)


Přidat komentář