Detoxikace organismu v Praze

Už jste slyšeli pojem toxická mapa nebo detoxikace organismu? Jistě alespoň jeden z těchto pojmů znáte. Pojďme si společně vysvětlit, co to detoxikace je, a představit si zázračný přístroj RPZ 14.

Detoxikace organismu

Toxiny, jedy, ftaláty, intenzifikátory, náhradní sladidla, acidulanty, zahušťovadla a emulgátory, barviva, bělidla, alkaloidy, saponiny, kyanogeny, glukosinoláty, biogenní amíny, toxiny hub, mykotoxiny, bakteriální toxiny, nitrososločeniny, ethylkarbamát, chlorpropanoly, akrylamid pesticidy, polychlorované dibenzodioxiny/furany, polychlorované bifenyly, veterinární farmaka, aromatické uhlovodíky a kontaminanty z plastů, toxické kovy, radionuklidy, výfukové plyny, nikotin i kuchyňská sůl.

Že Vám to nic neříká nebo alespoň jste se s většinou uvedených jedů či toxinů nesetkali? Omyl, setkáváte se s nimi den co den, aniž byste to věděli. Ftaláty jsou používány při měkčení plastů, proto je najdete v dětských hračkách, v hadičkách na infuze, v pláštěnce nebo v erotických pomůckách. V potravinách jsou obsaženy ostatní látky výše jmenované, které se do nich přidávají pro chuť, texturu, barvu. Jiné při výrobě, jiné již při pěstování plodin či chovu dobytka. Nezapomínejme na léky, kosmetiku a nejvážnější bakterie, viry, plísně... Ostatní si do těla vnáší každý sám, prostřednictvím cigarety, dýcháním znečištěného ovzduší nebo nadměrným solením.

Co je přístroj RPZ 14 a co umí?

Jednoduše lze říci, že je přístroj RPZ 14 plazmový generátor, jehož fungování je založeno na vysílání frekvencí. Frekvence působí na každý mikroorganismus velmi specificky, neboť každá molekula v našem těle má vlastní elektromagnetickou frekvenci. Z toho vyplývá, že pokud na danou molekulu namíříme frekvenci totožnou s její vlastní, dojde k rozkmitání její buněčné membrány a poté se rozpadne. Zbytky pak naše tělo dokonale vyloučí. Historie frekvenční terapie se datuje do 20. – 30. let 20. století a má ji na svědomí mikrobiolog Raymond Rif. Nespornou výhodou ošetření přístrojem RPZ 14 je, jeho efektivita, nebolestivost a především fakt, že přináší okamžitou úlevu. V naší republice jsou tyto plazmové generátory vyráběny na vysoké úrovni a ve výrobě tohoto přístroje se řadíme na první místo ve světě. Jedná se o nejdokonalejší přístroj svého druhu, který je v současnosti k dispozici.

Sůl, cukr, mléko

Ano ano, také sůl je toxin. Nespadá mezi jídlo a naše tělo ji nestráví ani nevstřebá a dokonce má na lidské tělo zhoubné účinky. Chemická sůl jsou atomy chloru a natria. Tedy dobrovolně denně pozře každý z nás dávku žíravinové zásady a chlor = absolutní jed. Škodíme tak ledvinám, žlučníku, močovému měchýři, ale také cévám a srdci, zvyšuje také dráždivost nervové soustavy, vyplavuje z našeho těla potřebné kalcium a poškozuje sliznici trávícího traktu.

Podobně je tomu s cukrem, kravským mlékem a dalšími potravinami, které se lidstvo naučilo jíst a tak získalo pocit, že konzumuje zdravé „normální“ potraviny. Kravské mléko však zahleňuje, hlen se ukládá ve střevech a podobně a přes něj neprojdou do krve potřebné živiny, vápník atd. Naopak je tomu s kozím mlékem. Bílý rafinovaný cukr je chemikálie obsahující nebezpečné látky. Je rafinován pomocí kyseliny sírové. V těle kvasí a tvoří se z něj kyselina octová a uhličitá. Víte, že se například kyselina octová používá na likvidaci a leptání bradavic na povrchu kůže? Cukr z ovoce, ze zeleniny nebo medu je naopak neškodný a je zdrojem energie pro buňky.

Játra jako čistička těla

Náš organismus má sice vlastní „čističku“ jedů, ale ta dokáže pracovat jen do určitého rozmezí. Funguje to asi tak, že játry projde asi 75% všech odpadních látek, toxiny jsou zde zneutralizovány enzymy a přes ledviny a střeva odejdou z těla. Jenže je-li toxinů více než-li játra mají možnost rozpustit, vstřebají se a uloží jinde v těle. Stejné je to i s lidskou kůží, která má také tuto výjimečnou funkci. Pro podporu takto nedostatečně pracujících orgánů, můžeme využít** metody detoxikace organismu doplňkovou formou**.

Kontrola potravin a detoxikace

Co je tedy pro detoxikaci z hlediska příjmu potravin důležité? Zamezit požití kávy, výrobků z bílé mouky, mléka (vyjma jogurtů, sýrů, syrovátky a podobně upravených mléčných výrobků), alkoholu nebo masa (vyjma rybího, drůbežího nebo skopového) a samozřejmě také uzenin. Snažte se hledat na trhu potraviny v BIO kvalitě. Nemusí se jednat zrovna o potraviny ze supermarketu, stačí zajít na tržnici a kupovat od drobných pěstitelů. Například si najděte nejbližší označení Regionální potravina apod.

Detoxikační vlastnosti potravin a sport

Detox organismu můžete také podpořit** konzumací potravin, které samy podporují očistnou kůru**. Jsou to například avokádo, artyčok, červená řepa, česnek, jablko, kiwi, řeřicha, zelí, kapusta, špenát, květák a brokolice, švestky, chřest, banány nebo mořská řasa. Také sport a správné dýchání pomáhá podpoře lymfatického systému. Ideální je například jóga.

Druhy detoxikace

Očistné kůry dnes nabízí mnoho provozoven a center.** Detox masáží, ať se jedná o masáž medovou, lymfatickou, anticelulitidovou nebo olejovou**. Také se aplikují zábaly pro detoxikaxi nebo si lidé lepí detoxikační náplasti. Detoxikace pomocí pitného režimu a bylinných čajů, detoxikace s Aloe Vera nebo cvičení či vyčištění střev půstem. Dalšími způsoby je očista oxygenoterapii - dýchání směsi čistého kyslíku a vzduchu.

Především pro dokonalou symbiózu všech orgánů ve Vašem těle to chce nastartovat nový a zdravý životní styl o kterém se poslední dobou tolik hovoří. Lidstvo musí udělat krok k přírodě, pro její i svoji záchranu. Navraťme se o několik kroků zpátky, zanechme za sebou všechnu chemii a pokorně s rozumem v hrsti přijímejme to co je našemu tělu, mysli i duši prospěšné.

Detoxikace je začátek dlouhé ozdravné cesty za zdravím.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22946 (zdravotnimagazin.cz#9896)


Diskuze a zkušenosti

Blanka Demčáková | 20.01.2015 14:09
Re: Detoxikace organismu v Praze chci se objednat na detoxikaci


Přidat komentář