Kondomy - ochrana Vašeho zdraví

Známý lamač ženských srdcí Casanova, používal kondomy, které byly vyrobené ze střev ovcí nebo měchýřů ryb. Ovšem tento kondom moc úspěchů nesklidil. Zaprvé se jednalo o vcelku drahou záležitost a zadruhé kondom nebyl moc příjemný pro ženy.

Kondomy - ochrana Vašeho zdraví

Kondomy v dřívější době měly s těmi dnešními velmi málo společného. Musíme si totiž uvědomit, že tehdy neexistoval latex.

  1. století

  Známý lamač ženských srdcí Casanova, používal kondomy, které byly vyrobené ze střev ovcí nebo měchýřů ryb. Ovšem tento kondom moc úspěchů nesklidil. Zaprvé se jednalo o vcelku drahou záležitost a zadruhé kondom nebyl moc příjemný pro ženy. Měl totiž stehy, což při milování působilo nepříjemné bolesti.

  1. století

  S dalším nápadem, jež se týkal kondomů přišla tanečnice Lolo Montezová.Ta si nechávala vyrábět jakési šátečky, které si vždy před pohlavním stykem vkládala do pochvy. Tomuto kondomu se říkalo Venušiny zástěrky, ale jeho cena bylo obrovská.

  1. století

  V 19. století si básník Heinrich Heine nechával kondomy vyrábět na míru. Byly šité hedvábím a jejich výhodou bylo, že se mohly použít několikrát. Samozřejmě, že po vyprání a vyčištění.

  1. století

  V polovině 20. století byly vynalezeny pilulky pro ženy, které jsou považovány za nejúčinnější a nejoblíbenější antikoncepci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22432 (zdravotnimagazin.cz#7064)


Přidat komentář