Masáže, reiki a tantra masáže

Masáže nám přináší maximální pocit uvolnění, oproštění se od rušivých myšlenek, ale také ozdravení organismu. Chcete-li se těšit ze všech přínosů masáže, pak se nechte hýčkat profesionální rukou maséra.

V případě** masáží** je možné utvořit minimálně dvě skupinky jedinců, co do formy přízně. Jsou lidé, kteří na masáže nedají dopustit a užívají si je plnými doušky jednou, či několikrát do měsíce. Pak jsou lidé, kteří jsou k** masážím** skeptičtí a tvrdí, že masáže jim nic nedají, je to jen takové hlazení, hnětení, protahování a škoda stráveného času. Druhá skupinka lidí nejspíš dosud masáže nevyzkoušela, nebo neměla možnost se svěřit zkušenému a profesionálnímu masérovi.

Relaxační a léčivé masáže vyžadující nejen zkušenou ruku

Masáže jsou totiž obecně velmi žádané a oblíbené. A tak s jejich nabídkou prakticky přichází „kde kdo“. Je pak velký rozdíl, zda masáž provádí začínající masér, nebo masér, který je masážím naprosto oddaný a spokojenost jeho klientů je pro něj tím největším poděkováním. Ostatně, můžete to převést sami na sobě. Děláte-li něco srdcem a věříte v to, a také to sami na sobě praktikujete, či používáte, dosahuje výsledek „toho něčeho“ mnohem větších rozměrů. A to platí i u masáží. Spojí-li se zkušené ruce a srdce v jeden celek, můžete, jako klienti očekávat naprostou euforii z masáže, ať už si vyberete čínské masáže, havajské masáže, thajské masáže, relaxační a harmonizační masáže, nebo masáže pomocí energie Reiki aj.

Masáž pomocí energie Reiki

A u poslední jmenované masáži se na chvíli zastavíme, respektive s ní začneme. Objednáte-li se na Reiki, pak neočekávejte klasicky prováděnou masáž, kdy se Vás masér dotýká, jako u jiných masáží. Při masáži pomocí energie Reiki jde o působení proudících energií Reiki na Vaše jednotlivá energetická centra, respektive na čakry, energetické dráhy aj.

Průběh masáže pomocí energie Reiki

Při masáži není nutné, abyste si svlékali vrchní oblečení. Můžete být oblečeni tak, jak přijdete, tedy bez kabátu, či bundy apod. Pohodlně si lehnete na určené lůžko, či postel a budete se snažit uvolnit. Patříte-li k těm, pro které je slovo „uvolnit se“ jednou velkou neznámou, z důvodu pracovních i rodinných povinností, není stále nic ztraceno. Masáž pomocí energie Reiki totiž pomůže i Vám, i přes bariéru spočívající ve vnitřním tlaku a neustálém napětí.

Pocit naprostého uvolnění při masáži

Pro zpříjemnění masáže může masér použít hudbu, svíčky, aroma lampu s vonným olejíčkem. Masér, zde je však třeba spíše použít označení léčitel, Vám pak bude postupně přikládat svoje ruce na části Vašeho těla, a to tak, že pokryje veškeré Vaše stěžejní orgány. Při konkrétní těžkosti Vám léčitel přiloží ruce přesně na dané místo, odkud bolest pramení. Při masáží Vám léčitel předává svoji energii proudící z rukou. To, kolik energie od léčitele získáte, si v podstatě určujete sami, respektive Vaše podvědomí. Při průchodu energie můžete pociťovat z rukou léčitele jemné chvění, brnění. Pocity jsou však individuální. V každém případě se však můžete těšit na velmi uvolňující proceduru.

Účinky masáže pomocí energie Reiki

Masáž pomocí energie Reiki Vám pomůže nastolit harmonii, odstranit toxické látky a jedy, které jsou ve Vás díky stravě, životnímu stylu aj. usazené. Masáž pomocí energie Reiki může pomoci nejen od bolesti fyzické, ale také bolesti ducha a duše. I když to možná zní, jako něco šarlatánského, má Reiki mnoho svých příznivců. Nic za to nedáte, vyzkoušíte-li účinky a přínosy Reiki i Vy. Kdo ví, třeba Vás Reiki natolik přesvědčí a „dostane“, že se sami rozhodnete Reiki předávat.

Tantra masáže

Tantrické masáže může mít řada z nás spojené s něčím „špatným, hříšným a zakázaným“. Co je však špatného na tom, když probudíte Vaše „skryté Já“, necháte vnitřní energii, aby proudila každičkou částí Vašeho těla? Co je hříšného na tom, že máte možnost zažít nepoznané pocity? Co je zakázaného na naší sexualitě a rozkoše, kterou můžete vnímat a užívat si ji? Tantrické masáže přinesou nejen vlny vzrušení, ale také uvolnění a poznání vlastního těla. Tělo není jen schránka. Schránka, ve které je ukrytá duše. Tělo je natolik důmyslné a citlivé, že každá jeho část, i ta sebemenší, nám může dovolit si vychutnávat vzrušivých pocitů.

Tantra masáže – nabídka

Tantra masáže je možné rozdělit na masáže určené pro jednotlivce (ženy, muže), ale také pro páry. Samotná nabídka tantra masáží zahrnuje hned několik masáží, které přináší uvolnění pro tělo, psychiku i duši. Tantra masáže Vám mohou otevřít nové cesty, kdo Vám probudí proudění doposud zablokované životní energie. Tantra masáže mohou být s intimní masáží, ale také bez intimní masáže. Na daném se můžete dohodnout před samotnou masáží, ale také v průběhu masáže, která trvá od cca 90 minut do cca 180 minut.

Masáž lávovými kameny

Při havajské masáži lávovými kameny se využívají hlaďounké zahřáté valouny různých velikostí, které Vám masér postupně přikládá na jednotlivé partie Vašeho těla. Kameny však jen nepokládá, ale také Vás s nimi masíruje. I když máme kameny spojené s chladem, těžkou váhou a ostrostí, pak veškeré tyto pocity a předsudky neplatí u masáže lávovými kameny. Naopak budete příjemně překvapeni, jak na Vás bude masáž pozitivně působit. Masáž je detoxikační, kdy Vám pomůže se zbavit usazených škodlivin a současně Vám pomůže se zbavit zatuhlého svalstva a rozproudí Vám energii po celém těle.

Lymfo-drenážní masáž celého těla

Mezi další masáže, které se soustřeďují na odplavení toxinů, patří** lymfo-drenážní masáž**. Není náhoda, že řada masáží, které můžete vyzkoušet, mají právě základ v detoxikaci organismu. Je-li totiž organismus zahlcen a zatížen odpadními látkami, není ani schopen přijímat ozdravné působení. Nejprve je tedy nutné organismus vyléčit, oprostit ho od škodlivých přebytků, které se si většina z nás naším životním standardem, stresem, nevhodnou stravou, způsobuje. I taková bolest hlavy, nespavost, nesoustředěnost, může pramenit ze zaneseného organismu. Kromě detoxikačního vlivu Vás může lymfo-drenážní masáž zbavit tolik nevzhledné pomerančové kůže, která není jen estetickou záležitostí, ale ve své pokročilé etapě je i bolestivá a způsobuje řadu komplikací.

Relaxační a harmonizační masáž ve spojení s Reiki

Jste-li jakoby bez energie, životní síly, ani nepamatujete, kdy jste se naposledy ze srdce upřímně zasmáli a vnitřně radovali, pak vyzkoušejte celkovou relaxační a harmonizační masáž. Můžete se těšit na více než hodinovou pozornost maséra a léčitele, kdy vše začne příjemnou indickou masáží hlavy, při které si Vaše nohy budou užívat voňavé bylinkové lázně. Po lázni se masér soustředí na Vaše reflexní body u plosek nohou a nevynechá ani masáž zad. A v závěru přijde na řadu seance Reiki. Spojením a propojením veškerých masáží budete moci odcházet ze salónu v naprosté harmonii těla i duše.

Uvolnění krční a bederní páteře

Je prakticky jedno, zda povolání, které vykonáváte je spíše sedavého, nebo stojícího charakteru. Zaměstnání jako takové nemá samo o sobě vliv, jak se cítíte a jak jste na tom zdravotně. Spíše jde o to, jak při práci sedíte, stojíte, jak často si děláte pauzy, zda myslíte na protahování, ale také vhodný pohyb a jeho intenzitu. Málokdo z nás však má tolik času, chuti a sebeuvědomění, aby si všímal varovných signálů vlastního těla. A tak bolesti krční a bederní páteře jsou velmi časté a bohužel nestojí jen osamoceně, ale vedou i k dalším neduhům, pokud se jim nevěnuje pozornost. Určitě stojí za to, abyste čas od času, či spíše pravidelně navštěvovali Vámi vybraného maséra, který Vám provede reflexní uvolnění krční a bederní páteře. Díky masáži Vám uvolní energetické dráhy v těle.

Tibetské protahovací masáže

Určitě bychom také neměli zapomenout na účinnou protahovací masáž, která možná z „vnějšího pohledu“ vypadá jako lámání kostí. Tibetské protahovací masáže jsou možná zprvu do určité míry nepříjemné, ale to jen chviličku. Za trochu toho sebezapření se Vám však dostane velké odměny v podobě maximálního uvolnění kyčlí, kloubů, zkrácených šlach a svalů. Hledáte-li masáž, která Vám zregeneruje klouby v celém těle, pak jste ji právě našli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22940 (zdravotnimagazin.cz#9885)


Přidat komentář